Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[vSro] Conflict Online 2.0 » Cap 100 » Play2Win » Secure » AutoEvents


pumczas

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak logujecie sie z mbotem, a zapewne tak.. wejdzcie w config.txt zmiencie lang=0 na lang=9 i bedziecie mieli wszystko tak jak byc powinno

  • Odpowiedzi 604
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jak logujecie sie z mbotem, a zapewne tak.. wejdzcie w config.txt zmiencie lang=0 na lang=9 i bedziecie mieli wszystko tak jak byc powinno

 

 

Nadal wywala z clienta po kilku próbach logowania :)

Opublikowano

Dostajecie DC bo server jest full czy to tak trudno pojąć?

Stronka servera jest Offline bo jest co jakiś czas atakowana DDoSem.

Dzisiaj ma być zwiększona pojemność do 2k slotów.

Server nie jest na tydzień (chyba ze jestś typem osoby co skacze z servera na server co pare dni), grałem na Conflict [v1] przez niemal pół roku i grało się naprawde przyjemnie.

Opublikowano

stronka jest online @Szymk0 , przed chwilą rejestrowalem 2 konto

UnkemptTartIrukandjijellyfish.gif

Karta graficzna: Geforce 9600 gt 512mb

Procesor: AMD Athlon 6000+ Dual Core 64 2 x 3.0 Ghz

Pamięć: 4GB DDR2 800

System: Win 7 64 bit Ultimate

Opublikowano

Jak logujecie sie z mbotem, a zapewne tak.. wejdzcie w config.txt zmiencie lang=0 na lang=9 i bedziecie mieli wszystko tak jak byc powinno

Nie pomoglo. ;/

Opublikowano

ale ddos poszedl teraz... lagi jak sam.. kto jest chętny do gildi? wymagamy aktywności ts3 itd pisać na priv

UnkemptTartIrukandjijellyfish.gif

Karta graficzna: Geforce 9600 gt 512mb

Procesor: AMD Athlon 6000+ Dual Core 64 2 x 3.0 Ghz

Pamięć: 4GB DDR2 800

System: Win 7 64 bit Ultimate

Opublikowano

za kazdym razem wyskakuje  mi  The Code is not correct, please try it again.  nie wiem czemu  o co chodzi ?

Znajdź na stronce "zapomniałem hasła" .Mi pomogło :)

 

3H wbijania na serwer i w końcu wbiłem :)

77678022723864382104.png

Opublikowano

Wbijanie jak za starych dobrych czasów na ecsro, blokujesz enter 5gr i idziesz oglądać tv :)

 

Właśnie trwa inspekcja po której ma być "Podobno" 2000 slotów czyli 2x więcej niż dotychczas.

Opublikowano

@GUCMAJ

Info ze strony co do slotow;

 

Status 06.12.14
  •  06.12.2014 01:09

Dear players,

first of all thank you for your support and sorry for the website downtime. The first week is always the hardest but i think it was a good start, server seems to be stable.

Tomorrow we wanna try to increase the slots to 2k (during the day). Also we've disabled for the moment Dresses in our webmall because some dresses aren't buyable.

Opublikowano

mb3a85.png


-------------------------------------------------------------------------------------------------


 


image.pngTransformerSimage.png


 


Rekrutujemy Wszystkich z planety cybertron! z wyjątkiem deceptikonów!.


Wymagamy: przede wszystkim aktywność w grze!


rozmowy z innymi członkami gildii na teamspeaku.


kultury itd. nie chcemy graczy którzy obudzą się po kilku dniach na bocie,


albo takich co nie potrafią zwykłego cześć napisać na gildii.


stawiamy na 1 gildie! nie dołączamy do innych gildii!


 


image.pngTransformerSimage.png


 


Zainteresowanych zapraszamy na rozmowę z nami


zgłaszać się możecie na PW, gdzie przekaże dalsze czynności.


 


--------------------------------------------------------------------------------------------------


 


mb3a85.png


UnkemptTartIrukandjijellyfish.gif

Karta graficzna: Geforce 9600 gt 512mb

Procesor: AMD Athlon 6000+ Dual Core 64 2 x 3.0 Ghz

Pamięć: 4GB DDR2 800

System: Win 7 64 bit Ultimate

Opublikowano

@ masKarx

 

Chwalisz się czy żalisz 

 

Ja zapraszam do Guild BreakOut 

 

@Enno

Kiedy admin zechce 

Avenilo jak zwykle rozszczekany.. :) Zmieniasz te profile co 5min..

sensei_logo.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...