Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Moyes.pl Gramy Tutaj! Start w sobotę o 18:00 [Dedyk] [Easy/Medium]


~Sielu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Przerwa minutowa #

                                                                             

                                                                                                 1gif_ssppphn.gif

Opublikowano

Serwer padł nie powstanie już, trochę szkoda bo zapowiadał się świetnie.

Wbijajcie na Tsa i musimy ich nagabywać aby tego tak nie odkładali.

Atakują ich virusy typu alfa-bot które są skondensowane w celu zjedzenia waszych kont.

c3e3677f25827.png

Opublikowano

Z*******y serwer to m2 które ma 3 metry w bok i w wzdłóż 0 spota 0 moba. Pelerynke macie doskonała! Uzylem jej i zlurowalo mi 7 noobow z Shinsoo :)

 

Expowiska robił jakiś cymb**

Opublikowano

niestety ale mapy zrobione jak na met*nku ...

 

podzialy na lv [nawet te podstawowe]

 

jedno m2...

 

spoty male..

Opublikowano

I macie tą betę dla swoich 15 koleżków z TSA. Śmiech na sali

The past has gone

 

Opublikowano

ahahahaahah, Serio? jaki sens ma taki serwer?

Spoty dla max 100-200 graczy... i czesto wywala

 

Pokaż mi serwer,który nie miał problemów na początku to wstanę od komputera i zacznę klaskać.

 

 

Na metinku ludzie chcieli mniejsze mapy a tutaj będzie odwrotnie  :D

#rein

Opublikowano

Dobrze w ch**,Doprosić się kogoś to masakra,Mówie że mam problem z netem...Nie pobiera mi do końca po iluś procentach się zatrzymuje i nie idzie, A ten wasz cały patcher nie działa wyskakuje log, Piszecie żeby usunąć to ręcznie ale tego pliku nie mam w tej paczce,Więc jak mam to załaatwić...Skoro chce k**wa grać!!!!!43776194683780138399.jpg

Opublikowano

Sielu, widzę że się nadal nic nie nauczyłeś. Robisz naprawdę fajne serwery, ale trochę pomyśleć trzeba czasami. Te spoty są naprawdę jakąś porażką. To samo będzie co na metinku i amerionie.
Życzę powodzenia i przemyśl to dobrze.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...