Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Moyes.pl Gramy Tutaj! Start w sobotę o 18:00 [Dedyk] [Easy/Medium]


~Sielu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mam coś dla was robaczki ;o !

Z czasem będą lepsze! Są na szybko, może ktoś skorzysta ;p

67968188856254938400.png

89938011661425551467.png

A masz zezwolenie od Bao na wykorzystanie tej postaci?

 

Serwer działa?

Dobrze się gra?

Jak z yangami?

Ile waży client?

tenor.gif

 

Opublikowano

Dobra, pier*ole ten wasz dzisiejszy start, zajrze jutro, jak wystartuje to zagram, jak nie to nara i tyle, nie będę czekał na coś co ma nie nadejść, elo, wasze zdrowie! ;)

ZjaranaPanda


Opublikowano

Dobra, pier*ole ten wasz dzisiejszy start, zajrze jutro, jak wystartuje to zagram, jak nie to nara i tyle, nie będę czekał na coś co ma nie nadejść, elo, wasze zdrowie! ;)

już 15 minut działa, lel ^^

1377531174-U173186.png
Opublikowano

Ledwo co się zalogowałem 4sec w grze i wylogowało. Trzeba bd chyba poczekac do jutra jak wsztstko sie ogarnie.

Nicki na serwerach Metin2:


BooMbel


Hisoka


 

Opublikowano

lagi w cholere

bydła w cholere

mapy za male.

0 lagów

To źle że dużo ludzi? Jest masa serwerów gdzie gra po 100-200 osób, chętnie cię przygarną.

Ciężko ci wbić 15lvl? xD

                                                                             

                                                                                                 1gif_ssppphn.gif

Opublikowano

A noo ;< logowanie nie działa...

86765457725017491483.png


Mayumii | Sheyra | Szamanka Shinsoo 


Mayumi | Nayumi eNs Ninja Shinsoo

Opublikowano

0 lagów

To źle że dużo ludzi? Jest masa serwerów gdzie gra po 100-200 osób, chętnie cię przygarną.

Ciężko ci wbić 15lvl? xD

no ciezko ciezko, bo ludzi jest [to +] ale mapy... jedno m2......

 

normalne mapy mogli dac i tyle.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...