Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Nieaktualny] Trainer by GamerZ v25


TheVolume

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 970
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Czemu przy używaniu tego bota gra się wyłącza?

Czasami się to zdarza. Błąd nie jest po Twojej stronie.

Należy uruchomić grę oraz trainer ponownie. Za drugim razem nie powinno być problemów.

HB5fLf7.png

Opublikowano

@Nieznany4568

Będziesz miał po 500SB na każdym kierowcy. Nie da się tego przenieść na jednego kierowcę.

Na przyszłość takie pytania zadawaj w osobnym wątku w głównym dziale, a nie w temacie poświęconym cheatowi.­

A od kiedy to boosty przypisywane są do kierowcy?

SB znajdują się na koncie origin i możesz z nich korzystać na każdym kierowcy i na każdym serwerze.

 

czy to prawda jak zrobisz 3 kierowcow to bede mial 1500 boostow czy jak a Potem usune i tak caly czas tworzyc

Nie prawda. Nagrodę w postaci 500 SB za osiągnięcie 3 poziomu kierowcy można odebrać tylko raz na całe konto.

HB5fLf7.png

Opublikowano

@Nieznany4568

Będziesz miał po 500SB na każdym kierowcy. Nie da się tego przenieść na jednego kierowcę.

Na przyszłość takie pytania zadawaj w osobnym wątku w głównym dziale, a nie w temacie poświęconym cheatowi.­

ale fail :D

kidmod nfsw a nie wie takich rzeczy :P

76561198125755300.png

Opublikowano

W obecnej sytuacji nie jest to możliwe - bardzo szybko leciałyby bany. Poza tym to nie my tworzymy te cheaty - my je tylko udostępniamy. 

Zawsze możesz użyć starszych wersji tego bota(są szybsze), ale Twoje konto bardzo szybko zostanie zbanowane.

349241432911096669131.jpeg
Opublikowano

W następnej aktualizacji moglibyście zrobić żeby szybciej nabijało te ucieczki? Bo jedna ucieczka to z 4 albo 5 minut

Możesz używać starszych wersji, które wykonują ucieczki w szybszym tempie... ale musisz się liczyć z konsekwencjami.

Nie bez powodu wykonywanie ucieczek zostało wydłużone. Zrozum, że gdyby nie to - dostałbyś bana kilka minut/sekund po użyciu (zależnie od wersji).

HB5fLf7.png

Opublikowano

@Pabel321

Ta wersja jest dosyć mało wykrywalna, więc możliwe, że obeszłoby się bez bana.­ Chyba nawet ktoś pisał w innym temacie, że zostawił na noc i nie pisał, że dostał bana.

 

___

 

Nie pisz dwóch postów pod sobą, ale używaj opcji "Edytuj".

349241432911096669131.jpeg
Opublikowano

Mam pytanie.Czy jakbym zostawiłbym sobie na noc TeamEscapeBota to złapałbym bana? Od godziny 21:00 do 7:30?

Nie dostaniesz bana. Ja kiedy ustawiłem tego bota na noc (pracował ok. 6 godzin) to wykonał tylko 127 ucieczek. Zysk był co prawda niewielki, ale ryzyko blokady zmniejszone zostało do minimum.

HB5fLf7.png

Opublikowano

Słuchajcie za te poprzednie trainery nie ma już permów bo im się nie chce sprawdzać. Są teraz tylko TempPermy ale strasznie się długo czeka na kolejne wejście. Nie da się tego jakoś zniwelować lub nie macie jakiegoś dostępnego dobrego szybkiego TeamEscapeBota?

9218_loveaudi.jpg

Opublikowano

Słuchajcie za te poprzednie trainery nie ma już permów bo im się nie chce sprawdzać. Są teraz tylko TempPermy ale strasznie się długo czeka na kolejne wejście. Nie da się tego jakoś zniwelować lub nie macie jakiegoś dostępnego dobrego szybkiego TeamEscapeBota?

Są permy, nawet jak się dawno temu cheatowało.

Nie da się obejść blokady.

Nie ma szybkiego i zarazem niewykrywalnego TE-Bota.

f

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...