Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

L# Downloader - Zawsze najnowsza paczka


HeheheM

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 609
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Po zainstalowaniu all dalej występuje problem Compiling Error.

Może to być wina Windows 10?

 

Ps. na win 7 all działa. I również bardzo spadają mi FPS'y w trakcie team fightów. Pewnie wina skryptów, które obciążają komputer lub skrypty nie są do końca dopracowane.

Opublikowano

DOWNLOADER ZNOWU DZIAŁA!

Znów możecie używać L# Downloader'a i będzie pobierał Wam zawsze najnowszą paczkę!

 

 

Możesz opisać w skrócie zmiany?

Clean up nie działających skryptów.

Dodano sporo skryptów, naprawienie error compile.

Update większości skryptów.

QUhIR7.png

Opublikowano

DOWNLOADER ZNOWU DZIAŁA!

Znów możecie używać L# Downloader'a i będzie pobierał Wam zawsze najnowszą paczkę!

 

 

Clean up nie działających skryptów.

Dodano sporo skryptów, naprawienie error compile.

Update większości skryptów.

Które skrypty polecasz najbardziej?

Eloszka

Opublikowano

DOWNLOADER ZNOWU DZIAŁA!

Znów możecie używać L# Downloader'a i będzie pobierał Wam zawsze najnowszą paczkę!

 

 

Clean up nie działających skryptów.

Dodano sporo skryptów, naprawienie error compile.

Update większości skryptów.

Kiedy u dole klikam "Compile all" Przy kazdym skrypcie pisze mi "CompilingError" a przed kliknięciem zamiast wersji skryptu jest znak zapytania (przy każdym)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...