Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

L# Downloader - Zawsze najnowsza paczka


HeheheM

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 609
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

#Update

Był mały problem techniczny związany z serwerem.

Już jest wszystko w porządku, najnowsza paczka znajduje się już na serwerze, poprawnie pobierana jest prez downloader.

Wyżej wymienione skrypty już są, menu tak samo.

 

Skrypty powinny się poprawnie kompilować.

 

 

 

Wypowiadajcie się co do nowego menu w grze dostepny pod (Shift), jestem otwarty na wszelkie sugestie.

Pozdrawiamy.

QUhIR7.png

Opublikowano

@HeheheM wez pomóż proszę podczas gdy chce uruchomić to wyskakuje problem o 7x0000000 cos  w tym stylu wszystkie rzeczy mam zainstalowane

Czerwone jest piękne! Kocham <3

Opublikowano

@mistake010 - Literki zapomniałem dopisać ale wiesz o co chodzi. 

o.0 Skoro tak to czekam jak najszybciej na twoją kompilacje i mozesz mnie odznaczyc na poście jak skończysz :p

Czerwone jest piękne! Kocham <3

Opublikowano

http://www60.zippyshare.com/v/22981360/file.html

https://www.virustotal.com/pl/file/22d19a02806b78e1a0f391cea2e73e70b55ca8f32e4fd6842ad6b2229cb4d6c7/analysis/1413225104/

 

Nowa wersja programu. Nie wymaga VC Redistributable, pliku msvcr120.dll i nie powinno wywalać błędu 0xc000007b.

Skończ proszę się kompromitować. Jesteś nikim.

Opublikowano

http://www60.zippyshare.com/v/22981360/file.html

https://www.virustotal.com/pl/file/22d19a02806b78e1a0f391cea2e73e70b55ca8f32e4fd6842ad6b2229cb4d6c7/analysis/1413225104/

 

Nowa wersja programu. Nie wymaga VC Redistributable, pliku msvcr120.dll i nie powinno wywalać błędu 0xc000007b.

Niestety bład z configiem dalej występuje :(

Eloszka

Opublikowano

@PadawanJebaczy zresetuj i jeszcze raz włacz program
 
@mistake010 - to normalne ze w zakładce news pisze "

 

403 Forbidden nginx/1.2.1

 

 

" ?

 

Wcześniej jak pobierałem paczkę od hehe to były skrypty w tym a teraz jak to pobrałem to nie mam żadnego dlaczego?

Czerwone jest piękne! Kocham <3

Opublikowano

@PadawanJebaczy zresetuj i jeszcze raz włacz program

 

@mistake010 - to normalne ze w zakładce news pisze "

 

403 Forbidden nginx/1.2.1

 

 

" ?

 

Wcześniej jak pobierałem paczkę od hehe to były skrypty w tym a teraz jak to pobrałem to nie mam żadnego dlaczego?

1. Ale to usuwa mi cały config więc nie mam żadnych skryptów.

2. Też tak mam.

Eloszka

Opublikowano

@HeheheM Robie wszystko dobrze lecz za kazdym razem zamiast całej masy skryptów mam tylko parę a cześć z nich wgl nie ma znaków jest tylko możliwość zaznaczenia ale c**j wie co to za skrypt.

Musszę cie prosić abyś wysłał swoja paczkę, bo kiedyś pobrałem twoja i wszystko było ok. Dzieki.

Czerwone jest piękne! Kocham <3

Opublikowano

#Update

Zostało naprawionych sporo skryptów, np.: castowanie "Q" Xerath'a na enemy oraz creepy.

 

Prawdopodobnie naprawiony został "Inject" do lol'a, już nie powinno wywalać "LeagueSharp przestał działać".

 

Dodane skrypty :

  • SFSeries.exe
  • JungleTimersHax.exe
  • AhriTheGumiho.exe
  • Syndra.exe - xSalice
  • EasyAhri.exe
  • EasyCorki.exe
  • EasyEzreal.exe
  • EasyKogmaw.exe
  • EasyRyze.exe

QUhIR7.png

Opublikowano

 

#Update

Zostało naprawionych sporo skryptów, np.: castowanie "Q" Xerath'a na enemy oraz creepy.

 

Prawdopodobnie naprawiony został "Inject" do lol'a, już nie powinno wywalać "LeagueSharp przestał działać".

 

Dodane skrypty :

  • SFSeries.exe
  • JungleTimersHax.exe
  • AhriTheGumiho.exe
  • Syndra.exe - xSalice
  • EasyAhri.exe
  • EasyCorki.exe
  • EasyEzreal.exe
  • EasyKogmaw.exe
  • EasyRyze.exe

 

Jak alt-tabuje lola to wywala mi bug splata

Mam tak od ostatniego update(nie tym) tu moję assembiles

http://puu.sh/cb4pg/23cc8f6b0b.png 

 

Eloszka

Opublikowano

#Update

Dodano sporo skryptów (Wszystkie publiczne oraz poprawnie kompilujące się).

 

Testowane - Marksman.exe (Działa wspaniale), Evade.exe (Jak zawsze genialnie), Syndra.exe - Esk0r (Szwankuje "W") ; Syndra.exe - xSalice (Wszystko działa poprawnie łącznie z "W"), Xerath.exe (Działa bezproblemowo), Tracker (Działa bezproblemowo), BaseUlt2 - Beaving (Działa poprawnie), RecallTrackerLS (Działa poprawnie), Skinhax (Działa poprawnie) i tyle ze skryptów testowanych przeze mnie.

QUhIR7.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...