Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

L# Downloader - Zawsze najnowsza paczka


HeheheM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

#Update

Dodano sporo skryptów (Wszystkie publiczne oraz poprawnie kompilujące się).

 

Testowane - Marksman.exe (Działa wspaniale), Evade.exe (Jak zawsze genialnie), Syndra.exe - Esk0r (Szwankuje "W") ; Syndra.exe - xSalice (Wszystko działa poprawnie łącznie z "W"), Xerath.exe (Działa bezproblemowo), Tracker (Działa bezproblemowo), BaseUlt2 - Beaving (Działa poprawnie), RecallTrackerLS (Działa poprawnie), Skinhax (Działa poprawnie) i tyle ze skryptów testowanych przeze mnie.

http://puu.sh/cbIa7/414ebb6b86.png Usuwam cały folder z starszą wersją i klikam żeby mi pobrało, ale jak patrze to cały czas stoi na 1% i po jakimś czasie pojawia się takie okienko jak na screenie bez żadnego folderu z L# do wypakowania czy cokolwiek pls help.

Eloszka

  • Odpowiedzi 609
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

http://puu.sh/cbIa7/414ebb6b86.png Usuwam cały folder z starszą wersją i klikam żeby mi pobrało, ale jak patrze to cały czas stoi na 1% i po jakimś czasie pojawia się takie okienko jak na screenie bez żadnego folderu z L# do wypakowania czy cokolwiek pls help.

Wina hostingu, mają jakieś problemy.

QUhIR7.png

Opublikowano

http://puu.sh/cbIa7/414ebb6b86.png Usuwam cały folder z starszą wersją i klikam żeby mi pobrało, ale jak patrze to cały czas stoi na 1% i po jakimś czasie pojawia się takie okienko jak na screenie bez żadnego folderu z L# do wypakowania czy cokolwiek pls help.

Mam ten sam problem.

 

@HeheheM

 

może wrzucisz na inny hosting?

1390144171-U592769.png


Opublikowano

#Update

 

Update LeagueSharp.dll oraz LeagueSharp.core.dll

Dodane skrypty : 

  • EasyXerath.exe
  • Brain.exe
  • KurisuRiven.exe
  • Mordekaiser.exe
  • SFSeries.exe

Download : http://www8.zippyshare.com/v/81629216/file.html

Skan : https://www.virustotal.com/pl/file/b3109e627124cb31c9f9310fbc16ef679d01b6b7ffb432371c3bfc98ad43c3d5/analysis/1413364563/

QUhIR7.png

Opublikowano

Jak alt-tabuje lola to wywala mi bug splata

Mam tak od ostatniego update(nie tym) tu moję assembiles

http://puu.sh/cb4pg/23cc8f6b0b.png 

 

 

 

mam tak od jakis paru miesiecy i po prostu ustawilem lola w oknie, ne full screen, prawie zadna roznica :P w grze - opcje - grafina - w oknie :P

1) Edycja pluginów AMXX

2) Naprawa pluginów AMXX

3) Zaawansowane pisanie pluginów AMXX

Opublikowano

na Vaynie wystarczy 'hi im gosu'? czy do tego dodac 'marksman' ?  Bo na 'hi im gosu' nie uzywa mi Botrka np.. ;>

 

chyba ze jest inny skrypt odpowiedni za uzywanie takich itemków..;p

Opublikowano

na Vaynie wystarczy 'hi im gosu'? czy do tego dodac 'marksman' ?  Bo na 'hi im gosu' nie uzywa mi Botrka np.. ;>

 

chyba ze jest inny skrypt odpowiedni za uzywanie takich itemków..;p

MasterActivator aktywuje itemy.

I AM JUSTICE


 


hellsing_forum_signature_4_by_edd000-d3j

Opublikowano

U mnie sie samo z siebie wczoraj zepsulo jak wielu innym osobom, nie wczytje w ogole skryptow teraz juz nawet nie ma tego zielonego napisu...

Opublikowano

Mi tam wszystko śmiga. Po zainstalowaniu tego SDK coś tam śmigają wszystkie zaktualizowane skrypty.

 

 

Polecam TF'a jak wiecie na kogo gracie bo ładny skrypcik. Karty 10/10 i ogólnie ładny orbwalking w combie bo nie robi zwykłego stuna i Q ale też autoatakuje jak może. 

Ale tak czy siak preferuję Viktora, który niszczy wszystkich.

Opublikowano

u mnie nie kompiluje sie pare skrypow (blitz leblanc.exe annie kassa cass panth i jeszcze pare) bo np feedleblanc sie kompiluje i wczytuje ja w grze, ale i tak nie robi combo. vayne np tez dziala uzywa itemow ale nie uzywa q/e/r podczas cmbo - sam aa i itemy

help

 

~edit

 

cos jest nie tak u mnie, zadne combo nie dzialaja, tak jakby program nie wykrywal spacji, lecz wykrywa, poniewaz w menu gdy klikne spacje, off zmienia sie na on , a z czerwonego na zielony kolor. 

jeszcze raz help :)

1) Edycja pluginów AMXX

2) Naprawa pluginów AMXX

3) Zaawansowane pisanie pluginów AMXX

Opublikowano

Ja mianowicie mam taki problem, że nie wyświetla się ten zielony napis. Niby injectuje skrypty, ale nie działają one. Np. w Evade pokazuje tor lotu, ale go nie omija. W innych skryptach po naciśnięciu spacji, postać chodzi za myszką ale nie używa skryptów. Robiłem repair lola i wciąż to samo. Przed repairem, sprawdzałem z fixem jak i bez niego. Non stop ten sam problem. Może ktoś by mógł wskazać kierunek co mógłbym zrobić.

Przed patchem 4.18 nie było takich problemów. 

Opublikowano

Witam, mam podone problemy, mianowicie nie compiluje mi w ogóle skryptów, w folderze appdata nie ma żadych plików z L#, oczywiście wczoraj robiłem formata.

wczoraj wszystko pięknie działało a dzisiaj dupa.

Program normalnie się odpala, pobrane mam koieczne pliki.

 

Proszę o pomoc.

 

Opublikowano

Mi tam żaden skrypt się nie ładuje, wie ktoś może jak temu zaradzić? :]

PS: Zielony napis u góry jest ;3

f5 nacisnij ;]

giphy.gif

Potrzebujesz reklamy serwera Metin2?

Konkretny Youtuber zaprasza Cię do swojej oferty!

http://www.mpcforum.pl/topic/1249870-reklama-serwer%C3%B3w-metin2-youtube-8700-facebook-4100-grupa-metin2-3100/page-1

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...