Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

L# Downloader - Zawsze najnowsza paczka


HeheheM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Coś się stało z L#, bo jak chciałem injectować skrypty to był bugsplat. Usunąłem wszystko związane z L# ściągnąłem na nowo i pisze compiling error...

mam to samo

Daj lajka jestem cebulka.

  • Odpowiedzi 609
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Coś się stało z L#, bo jak chciałem injectować skrypty to był bugsplat. Usunąłem wszystko związane z L# ściągnąłem na nowo i pisze compiling error...

 

 

mam to samo

 

Jeżeli na 100% pobraliście na nowo, to upewnijcie się czy skrypt na pewno jest updateowany ;)

Jeżeli tak to musicie zaznaczyć opcję Update the assemblies at the start, potem logout i zalogujcie się ponownie, dodając skrypt miejcie pewność że skrypt jest sprawny ;)

IuFSd.jpg

Opublikowano

Update programu.

Program został przepisany do C#, jest teraz okienkowy.

 

Link: http://speedy.sh/wbs86/LSharpDownloader.exe

Skan: https://www.virustotal.com/pl/file/66c6c4002147cb601fa97e2379253612f5fde6241c7afe7a3022ca58846f06d2/analysis/1414876124/

 

Po kod źródłowy proszę zwrócić się do mnie lub spróbować zdeobfuskować program samemu.

Skończ proszę się kompromitować. Jesteś nikim.

Opublikowano

Dlaczego nie ma skryptu do fidle? Strasznie noobski czemp, ale można nim w sumie gierki carrować :v

Opublikowano

@HeheheM

 

odkąd wrzuciłeś dzisiaj nowy downloader to raz, że on nie działą (ściąga plik 0kb i tyle) a dwa, że wywaliło mi wszystkie skrypty ze starego L#, wiesz może o co chodzi ? :p

Opublikowano

@HeheheM

 

odkąd wrzuciłeś dzisiaj nowy downloader to raz, że on nie działą (ściąga plik 0kb i tyle) a dwa, że wywaliło mi wszystkie skrypty ze starego L#, wiesz może o co chodzi ? :p

To nie wina downloadera. Serwer znowu cos odwala.

 

Jeżeli ktoś mógłby tutaj wstawić paczkę leaguesharp.rar, to wrzucę ją na serwer.

Skończ proszę się kompromitować. Jesteś nikim.

Opublikowano

Czemu nowa paczka nie chce się wypakować? [pisze (No Archives Found)?]

 

Jest alternatywa, oficjalny download:
http://www.joduska.me/forum/forum/7-l-download/
i pobranie wszystkiego co nam potrzebne bez zbędnych śmieci:
http://www.joduska.me/forum/forum/17-libraries/
http://www.joduska.me/forum/forum/16-utility/
http://www.joduska.me/forum/forum/15-champion/
 
Czegoś może brakować (np. DevCommon), ale to wyjdzie w praniu i dogracie to ze skryptami do postaci.

Opublikowano

Mam problem.

Gdy wezme pobierz to wyskakuje ze nie ma paczki nowej czy coś takiego i czy chce pobrać starszą, to biorę tak

Pisze ze pobralo, ale plik waży 0kb

Opublikowano

Myślałem że tylko ja mam ten problem że coś nie ściąga no dobra poczekamy.

Jeżeli Ci pomogłem daj like'a. <3

Opublikowano

Myślałem że tylko ja mam ten problem że coś nie ściąga no dobra poczekamy.

 

Po co czekać jeśli można, pobrać l# z oryginalnej strony i znaleźć każdy skrypt w ciągu kilka sekund ?

Nie rozumiem was na prawdę.

Opublikowano

Update programu.

Link: http://speedy.sh/Qmg7p/LSharpDownloader.exe

Skan: https://www.virustotal.com/pl/file/f3d782c1e7c0d0ba2345b5720b2b48076be5151603289093996562d09b877aaf/analysis/1415041220/

 

Zmiany:

+ przeniesiono część kodu w inne miejsce

+ program teraz sprawdza aktualizacje downloadera

+ zrezygnowano z użycia obfuscatora, kod źródłowy programu można uzyskać programem ILSpy

Skończ proszę się kompromitować. Jesteś nikim.

Opublikowano

Przelecialem cale FAQ xx razy dosłownie xx razy (chodzi mi o licze dwucyfrowa), mam wszystkie visuale i inne bajery uruchamiam jako admin robie wszystko co sie da, ale nadal gdy wczytuje sie do gry po prostu program nie dziala zadne F5 ani nic po prostu nie dziala. Prosze jakiegos speca o pomoc :(

Opublikowano

Przelecialem cale FAQ xx razy dosłownie xx razy (chodzi mi o licze dwucyfrowa), mam wszystkie visuale i inne bajery uruchamiam jako admin robie wszystko co sie da, ale nadal gdy wczytuje sie do gry po prostu program nie dziala zadne F5 ani nic po prostu nie dziala. Prosze jakiegos speca o pomoc :(

Wykonywałeś repair lol'a, wyłączony antyvirus / firewall ?

QUhIR7.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...