Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

L# Downloader - Zawsze najnowsza paczka


HeheheM

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 609
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

compiling error

<3

Uruchom downloader, wszystko się kompiluje oprócz 4 skryptów : ChewyMoonsLux.exe, Braum.exe, KhazixSharp.exe, RivenSharp.exe

@Edit

Oprócz 3 skryptów

QUhIR7.png

Opublikowano

evade włazi w skile  a Easyezreal nie działa  kombo co zrobić ?

 

Evade masz wyłączone. Podczas gry naciśnij domyślnie "K". A Ezreal to nie wiem.. pewnie nie zaktualizowany więc spróbuj UltimateCarry.

Opublikowano

Zrobiłem wszystko jak należy wchodze do gry jest u góry napis League Sharp i co dalej??? naciskam f5 i nic  skrypty mam zaznaczone ale w grze ich tak jakby niema ( jestem zielony w spawie cheatów prosze o pomoc)

Opublikowano

Zrobiłem wszystko jak należy wchodze do gry jest u góry napis League Sharp i co dalej??? naciskam f5 i nic  skrypty mam zaznaczone ale w grze ich tak jakby niema ( jestem zielony w spawie cheatów prosze o pomoc)

q05Wb.png

KYhRd.png

Opublikowano

Troubleshooting:

1. Wymuś pobranie L#'a na nowo - usuń wszystkie pliki znajdujące się w %appdata%\LSharpDownloader.

2. Uruchom program jako administrator

3. Wyłącz antywirusa na czas pobierania

4. Dodaj program do wyjątków z zaporze.

5. Jeżeli masz w folderze z programem plik msvcr120.dll, usuń go.

6. Przeinstaluj Visual C++ Redistributable 2013 x86. Jeżeli masz system 64-bitowy, przeinstaluj też x64. Linki do redistów:

 

http://download.microsoft.com/download/2/E/6/2E61CFA4-993B-4DD4-91DA-3737CD5CD6E3/vcredist_x86.exe - 2013 x86
http://download.microsoft.com/download/2/E/6/2E61CFA4-993B-4DD4-91DA-3737CD5CD6E3/vcredist_x64.exe - 2013 x64

Strona Microsoftu, więc raczej skan niepotrzebny.

 

Nowa wersja programu:

 

http://speedy.sh/hHM3t/Release.rar
https://www.virustotal.com/pl/file/935fe99766062a08c1e01521d59e3f5b9737b930dc4df138c7a667d022d9ded3/analysis/1412967394/

 

+ Dodano pasek postępu pobierania paczki

+ Dodano kolorki

+ Naprawiono błąd z automatycznym zamykaniem się programu tuż po pobraniu paczki

Skończ proszę się kompromitować. Jesteś nikim.

Opublikowano

Elegancko już mi śmiga. Zrobiłem formata (miałem 15 fpsów w TF'ie) i myślałem, że to przez ten program, że te "wirusy" coś mi zrobiły ale po formacie z L# z 15 fpsów mam ponad 60. Ale co się dziwić.. laptop chyba 3 lata bez formata.

 

 

PS Śmiga Lee Sinek? bo mimo, że sporo FPSów to custom trochę się wczytuje a sprawdzać każdego champa to sporo zajmuje. Interesuje mnie czy trafia Q i czy robi ward jumpy.

Opublikowano

Co do tej funkcji powyżej co zapronowales do programu to wystarczy aby Hehehem nazywał paczki typu "Nazwa data" np "LSharp 21.10.2014" i będzie wiadomo. Chyba, że mistake zrobi coś w programie podobnego.

 

 

Przetestowałem już sam Lee Sina (MasterOfLeeSin) i śmiga całkiem okej ale zbyt często używa omena lub E i nie trafia gościa (podczas gonitwy). Grałem z TRUSYmyjumps pod spacją i inseców nie robiło zbyt dobrze [T] lub wcale.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...