Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

L# Downloader - Zawsze najnowsza paczka


HeheheM

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 609
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Działają wszystkie skrypty? Bo nie wiem czy mogę rankeda grać xD

 

@Edit

Aaa, serio ma być L# płatny ?

Opublikowano

Działają wszystkie skrypty? Bo nie wiem czy mogę rankeda grać xD

 

@Edit

Aaa, serio ma być L# płatny ?

Nie wiadomo, ale moim zdaniem powinien być płatny.

surprise motherfucker


 

Opublikowano

Na forum joduska.me ktoś pisał że #L będzie płatne na pewno ale nie wiadomo kiedy najpewniej mamy jeszcze kilka miesięcy za free #L


I pytanie mogę grać na starym #L (miałem update) czy muszę pobrać nowe #L z 1 tematu ?

Opublikowano

Na razie L# jest darmowy, i to będzie prawdopodobnie przez kilka mies. ale moim zdaniem joduskame zasłużył na to, aby zarobić na tym kase :3 , ale i tak pewnie będą obejścia na ten program :)

65135238787935115850.gif

Opublikowano

Na razie L# jest darmowy, i to będzie prawdopodobnie przez kilka mies. ale moim zdaniem joduskame zasłużył na to, aby zarobić na tym kase :3 , ale i tak pewnie będą obejścia na ten program :)

Tak jak napisałem napewno to nie będzie w przyszłym patchu :)

Opublikowano

Na razie możesz spokojnie grać. Nie wiadomo czy będzie płatny :), bo większość ludzi by się przerzuciła na free bola ;) 

65135238787935115850.gif

Opublikowano

Na razie możesz spokojnie grać. Nie wiadomo czy będzie płatny :), bo większość ludzi by się przerzuciła na free bola ;)

Pisanie programu w C# zmniejsza możliwości zabezpieczania programu, więc mało prawdopodobne, by program był całkowicie płatny.

 

@Vesim przegląda ten temat :_;

Skończ proszę się kompromitować. Jesteś nikim.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...