Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

L# Downloader - Zawsze najnowsza paczka


HeheheM

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 609
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

jak pobieram vcredist_arm otwieram pisze arm nie jest prawidlowa aplikacja systemu win 32

i jak jestem w cham seplect pisze ze jakas aktualizacja leaguesharp .core

Hmm... nie wiedziałem, że w PC montują procesory ARM.

Skończ proszę się kompromitować. Jesteś nikim.

Opublikowano

@dadajszen

 

Więc wątpisz żeby program był płatny? Że będą prawdopodobnie obejścia na ten program? :)


Pisanie programu w C# zmniejsza możliwości zabezpieczania programu, więc mało prawdopodobne, by program był całkowicie płatny.

 

@Vesim przegląda ten temat :_;

Więc wątpisz żeby program był płatny, że będą istniały obejścia ? :P

65135238787935115850.gif

Opublikowano

@dadajszen

 

Więc wątpisz żeby program był płatny? Że będą prawdopodobnie obejścia na ten program? :)

Więc wątpisz żeby program był płatny, że będą istniały obejścia ? :P

Będą obejścia. Program w C# łatwo zdeobfuscować, na większość obfuscatorów zwykły de4dot wystarczy.

Skończ proszę się kompromitować. Jesteś nikim.

Opublikowano

Jak włącza mi się loading screen ma być taki dźwięk jak by się coś włączało jako administrator?

tak

Opublikowano

a mi sie skrypty nie chca sciagnac jak klikam tam z tych linkow...

 

w logach pisze mi tak:

 

File Updated - C:\Users\KoSu\AppData\Roaming\LeagueSharp\Repositories\81FEC7DB\trunk\CloneRevealer\CloneRevealer.csproj

 

 

Compile - Check ./logs/ for details - C:\Users\KoSu\AppData\Roaming\LeagueSharp\Repositories\81FEC7DB\trunk\CloneRevealer\CloneRevealer.csproj

Opublikowano

HeheheM mam taką prośbę, mógłbyś pisać w temacie kiedy i o której robiłeś ostatnie aktu paczki ? :)

,,Nawet jeśli nie masz już siły, możesz nadal walczyć i osiągnąć swój cel." <3 

 

29.png

Opublikowano

HeheheM mam taką prośbę, mógłbyś pisać w temacie kiedy i o której robiłeś ostatnie aktu paczki ? :)

 

Wczoraj o 23.

Veni, vidi, vici.
U mirin' brah?
Zyzz!

Opublikowano

Posiadam problem. Mianowicie podczas uruchomienia LOLa program L# wysyła komunikat o braku pliku msvcr120.dll. Po wrzuceniu do folderu tego pliku L# nie inicjuje się z grą. Pobrałem nowy fix i reinstalowałem wszystkie potrzebne programy a problem nadal występuje.

Opublikowano

Posiadam problem. Mianowicie podczas uruchomienia LOLa program L# wysyła komunikat o braku pliku msvcr120.dll. Po wrzuceniu do folderu tego pliku L# nie inicjuje się z grą. Pobrałem nowy fix i reinstalowałem wszystkie potrzebne programy a problem nadal występuje.

pobierz windows coś tam... wpisz w wyszukiwarke forum to ci wyskoczy gdzies ;)

 

Topic: Jinx na marksmanie jest z*******a ! PIERWSZY RAZ GRAŁEM - Staty 15/5/7 ! 

Opublikowano

HeheheM mam taką prośbę, mógłbyś pisać w temacie kiedy i o której robiłeś ostatnie aktu paczki ? :)

Aktualizacja programu.

+ Dodano wyświetlanie daty ostatniej paczki

+ Dodano napis, czy masz najnowszą paczkę, który się pokazuje przy włączeniu programu

+ Usunięto konsolę z programu, teraz wyjątki są zapisywane do pliku stderr.txt

+ Poprawiono kolejność wykonywania czynności

+ Przyspieszono ogólne działanie programu

+ Teraz usuwa pliki tymczasowe programu

+ Naprawiono kilka błędów

 

LSharpDownloader powinien zapytać o aktualizację.

pobierz windows coś tam... wpisz w wyszukiwarke forum to ci wyskoczy gdzies ;)

 

Topic: Jinx na marksmanie jest z*******a ! PIERWSZY RAZ GRAŁEM - Staty 15/5/7 ! 

Visual C++ Redistributable 2013 x86 i x64.

Skończ proszę się kompromitować. Jesteś nikim.

Opublikowano

@Marcoly mówiłeś kiedyś w jakimś temacie (nie mogę znaleźć, a szukałem) jak odpalić #L i Bola żeby działały razem. Gdybyś był tak miły albo ktoś inny to proszę o pomoc.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...