Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Laneris.pl Start 2014-10-04 Godzina 18:00 [Dedyk] [Easy]


Nygers

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co do tych dungeonów proponuję usunąć wymagane PT, a na wejście byłyby potrzebne jedynie przepustki. Ponieważ dungeona można zrobić na lajcie samemu, trzeba jedynie specjalnie szukać grupy... 

Pomyślimy nad tym:)

banner.png

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Stoje w m1, podchodzi healler 120 lvl, byłem cały odpalony prócz lizaków i tarczy na szamana i walnął mi 120 k z przywołania. No kur*a mać, co to jest ? Mam eq na 151 lvl +9 i co ? Healler kładzie mnie na skilla, proszę cię wez sie chłopie za ten serwer.

 

Dodaj 4-6 stron w eq ( pereł potrzeba w uj ) Naprawcie fryzurki, kostiumy. Od mapy na 121 lvl expi się do 161 - głupota. Usunąć pt z dungeonów. Zbalansować dmg wszystkich klas. Wprowadzić eq na 200 lvl. Zmniejszcie drop lizaków,rosek, kd i pieczęci. Usunąć czas tych 10 sekund, po np ulepszaniu i otwarcia pudełka z perłami. Naprawić 6 metinologie. Więcej questów, bo nudy.. Dlaczego nie ma biologa ?

Opublikowano

Stoje w m1, podchodzi healler 120 lvl, byłem cały odpalony prócz lizaków i tarczy na szamana i walnął mi 120 k z przywołania. No kur*a mać, co to jest ? Mam eq na 151 lvl +9 i co ? Healler kładzie mnie na skilla, proszę cię wez sie chłopie za ten serwer.

 

Dodaj 4-6 stron w eq ( pereł potrzeba w uj ) Naprawcie fryzurki, kostiumy. Od mapy na 121 lvl expi się do 161 - głupota. Usunąć pt z dungeonów. Zbalansować dmg wszystkich klas. Wprowadzić eq na 200 lvl. Zmniejszcie drop lizaków,rosek, kd i pieczęci. Usunąć czas tych 10 sekund, po np ulepszaniu i otwarcia pudełka z perłami. Naprawić 6 metinologie. Więcej questów, bo nudy.. Dlaczego nie ma biologa ?

Prosze Cie, zrób eq full absów...

Update jest gotowy praktycznie ale nie wdrożymy go dzisiaj tylko z soboty na niedziele o 02;00

banner.png

Opublikowano

Stoje w m1, podchodzi healler 120 lvl, byłem cały odpalony prócz lizaków i tarczy na szamana i walnął mi 120 k z przywołania. No kur*a mać, co to jest ? Mam eq na 151 lvl +9 i co ? Healler kładzie mnie na skilla, proszę cię wez sie chłopie za ten serwer.

 

Dodaj 4-6 stron w eq ( pereł potrzeba w uj ) Naprawcie fryzurki, kostiumy. Od mapy na 121 lvl expi się do 161 - głupota. Usunąć pt z dungeonów. Zbalansować dmg wszystkich klas. Wprowadzić eq na 200 lvl. Zmniejszcie drop lizaków,rosek, kd i pieczęci. Usunąć czas tych 10 sekund, po np ulepszaniu i otwarcia pudełka z perłami. Naprawić 6 metinologie. Więcej questów, bo nudy.. Dlaczego nie ma biologa ?

Tarcza daje sporo, ja healem biję na 165 po 30-40k. Troszkę dużo, ale niedługo mają to zbalansować ;) 

 

 

Prosze Cie, zrób eq full absów...

Update jest gotowy praktycznie ale nie wdrożymy go dzisiaj tylko z soboty na niedziele o 02;00

Co ciekawego wchodzi ;d ? 

xD 

Opublikowano

Mam zrobić absy na skille ? Prócz tarczy i lizaków miałem wszystko a padłem na jednego skilla z graczem który ma 30 lvl mniej... coś tutaj nie halooo nie sądzisz?

Opublikowano

Mam zrobić absy na skille ? Prócz tarczy i lizaków miałem wszystko a padłem na jednego skilla z graczem który ma 30 lvl mniej... coś tutaj nie halooo nie sądzisz?

tarcza daje 30 odp + 10 odp na um poza tym postacie mają zostać zbalansowane. 

xD 

Opublikowano

kolejny gracz z niebywałą odpornością, zrobiłem SS z tarczą żeby nie było wątpliwości.

333_s.jpg

No racja troszkę dziwne, bo Mental z twoim EQ bije po 45 z ducha bez kryta a tu tylko 20 ;) zapewne są jeszcze jakieś bugi ^^ 

xD 

Opublikowano

No racja troszkę dziwne, bo Mental z twoim EQ bije po 45 z ducha bez kryta a tu tylko 20 ;) zapewne są jeszcze jakieś bugi ^^ 

ehh, perf może ma kompletnie full abs'y ludzi,2 ręka etc....?

 

Zaprosić was na bete i pokazać co to jest EQ PERF? jeżeli tak to zapraszam jutro 16;00 na teamspeak'u na bete:)

 

banner.png

Opublikowano

DODAM, że te 20k było z krytem. Posiadam full maksymalne EQ +9 wszystko co sie da ulepszone do tego perfekt. PRO VIP i baobao.

Trudno ci przyjąć do świadomości ze na serwerze jest bug?

Opublikowano

ehh, perf może ma kompletnie full abs'y ludzi,2 ręka etc....?

 

Zaprosić was na bete i pokazać co to jest EQ PERF? jeżeli tak to zapraszam jutro 16;00 na teamspeak'u na bete:)

 

Gram w metka od 6/7 lat i uwierz, wiem co to EQ perfect. Testowałem to u siebie i normalnie w postać Full 185 bije z duchowego po 45k bez kryta a tu widzisz, że koleś bije 20k przy Full EQ, coś tu nie tak. 

xD 

Opublikowano

DODAM, że te 20k było z krytem. Posiadam full maksymalne EQ +9 wszystko co sie da ulepszone do tego perfekt. PRO VIP i baobao.

Trudno ci przyjąć do świadomości ze na serwerze jest bug?

TRUDNO CI PRZYJĄĆ DO ŚWIADOMOŚCI ŻE NIE MASZ PERF EQ? VIP TO NIE WSZYSTKO LUDZIE!!!...

 

 

Zapraszam jutro TS to Ci wytłumaczę co to jest krok po kroku perf eq i pokaże Ci nawet jak powinno wyglądać... 

 

 

Gram w metka od 6/7 lat i uwierz, wiem co to EQ perfect. Testowałem to u siebie i normalnie w postać Full 185 bije z duchowego po 45k bez kryta a tu widzisz, że koleś bije 20k przy Full EQ, coś tu nie tak. 

Zapraszam na ts jutro a nie zaśmiecanie tematu na mpc. Pokaże ci mniej więcej o co chodzi i jak powinno się dobierać eq.

banner.png

Opublikowano

A ja nadal czekam na naprawę loga gidlii. Ile to można czekać?! Obiecaliście to naprawić, i co? NIC. MOGĘ CZEKAĆ DO ŚMIERCI CHYBA.

Jest gotowe, tylko wdrożymy update z soboty na niedziele o godzinie 02;00 :)

 

 

banner.png

Opublikowano

NIE MAM PERF EQ?  gram w metina 6 lat i uwierz mi że perf eq mam, jeśli nie nawet bije innym wojom 85k z duchowego z krytem a temu 20k. Na logikę to bug czy jego świetne EQ, jak widać na SS nawet nie ma zbroi na 180.....

 

 

ps. napisz mi mistrzu jakie bony ma według ciebie perfekt hełm, się pośmieje.

Opublikowano

NIE MAM PERF EQ?  gram w metina 6 lat i uwierz mi że perf eq mam, jeśli nie nawet bije innym wojom 85k z duchowego z krytem a temu 20k. Na logikę to bug czy jego świetne EQ, jak widać na SS nawet nie ma zbroi na 180.....

 

 

ps. napisz mi mistrzu jakie bony ma według ciebie perfekt hełm, się pośmieje.

W tej chwili wygląda to tak, że Nygers uważa nas za kretynów którzy nie umieją zrobić EQ, takie czasy. No ale nic, mam nadzieje że w wkrótce będą inne dowody i w końcu zrozumie, że na serwerze jest jakiś bug z odpornością. 

xD 

Opublikowano

W tej chwili wygląda to tak, że Nygers uważa nas za kretynów którzy nie umieją zrobić EQ, takie czasy. No ale nic, mam nadzieje że w wkrótce będą inne dowody i w końcu zrozumie, że na serwerze jest jakiś bug z odpornością. 

Wiesz co jest taka sprawa, że teraz czekamy na wiele rzeczy w  tym nowy client nowa grafika prezentacja, questy,eq, mapy i między czasie naprawialiśmy to bugujące się dmg i nie było kiedy zająć się np szamanem. Wczoraj gdy po 12 godz siedzenia nad serwerem ktoś mi powiedział, że nic nie robię dostał perma słusznie lub nie. Uważam i będę uważał taką osobę za kretyna. Opinie reszty graczy naprawdę bierzemy sobie do serca i staramy się coś z tym robić ale trzeba nas zrozumieć nie jesteśmy robotami nie możemy siedzieć dzień i noc nad serwerem. A zaraz będzie, że bierzemy za to pieniądze. Tyle co mieliśmy pierwszej wypłaty to jest śmiech na sali. Wszystko zostało włożone w serwer. Mam nadzieje, że wyjaśniłem mniej więcej jaka jest sytuacja w tym momencie. Może i mało składniowo napisałem  ale trzeba zobaczyć która jest godzina. 

Pozdrawiam iZumi. 

banner.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...