Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Laneris.pl Start 2014-10-04 Godzina 18:00 [Dedyk] [Easy]


Nygers

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Widać, że administracja nie pierwsza do pomocy. 

Kilka osób ma problemy z odpaleniem clienta i brak odzewu.

DNO

Mi w grze nie odpisywała 2 dni , dopiero dziś jak powyzywałem HA , to zaraz odpisał ( tylko że ban poleciał :D ) Nie polecam ! 

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mi w grze nie odpisywała 2 dni , dopiero dziś jak powyzywałem HA , to zaraz odpisał ( tylko że ban poleciał :D ) Nie polecam ! 

Jak nie potrafisz normalnie zapytać raz o jedno tylko spamujesz jak byś miał ADHD to nie będę takim sobą jak ty odpisywał.

banner.png

Opublikowano

up mogę potwierdzić twe słowa. Administracja mi raz w życiu odpisała. Na supporcie czekam 4 dzień na odpisanie. BTW. Po co się tak jaraliście tym supportem jak niczemu on nie służy? Ogólnie od tygodnia próbuje się uprosić o bezpodstawnie zabrane mi 26k HP- zero odzewu. Już zacząłem nową postać robić bo obecna jest do wyjebania przez te 26k hp mniej.

Opublikowano

Strona luj nie działa w uj. Administracja luj nie pomaga w uj. Serwer luj bugów w uj. 

Strona to chyba tylko tobie nie działa.

// Kiedy naprawicie bugi? xD

715a95fd31834.jpg

 

Opublikowano

hehe, kolejny 'serwer' izumiego i surmistrza... ci dwaj panowie w ciagu ostatnich 2-3 miesięcy stworzyli 4 albo 5 serwerów. Każdy postał max 3-4 tygodnie. Nie polecam gości i nie radzę zaczynać tu grać. Wycyckają od was kasę i wrócą za paręnaście dni żeby zrobić to jeszcze raz. ODRADZAM!!!

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Opublikowano

hehe, kolejny 'serwer' izumiego i surmistrza... ci dwaj panowie w ciagu ostatnich 2-3 miesięcy stworzyli 4 albo 5 serwerów. Każdy postał max 3-4 tygodnie. Nie polecam gości i nie radzę zaczynać tu grać. Wycyckają od was kasę i wrócą za paręnaście dni żeby zrobić to jeszcze raz. ODRADZAM!!!

Daj nazwę naszego chociaż jednego serwera który stał mniej niż 2mc już nie mówię 3-4 tygodnie. 

Jak można zauważyć tutaj staramy się robić wszystko żeby grało jak najwięcej osób cały czas kupujemy reklamy na YT gra + 800 osób w godzinach szczytu :).

A jeszcze jedno na dniach będzie nowa strona + nowy client + nowa cała grafika :) 

banner.png

Opublikowano

O widzę że się staracie, obecnie nikt nie dba o to co już ma więc może ktoś z was w końcu pójdzie po rozum do głowy. Może niedługo zawitam. 
Serwer dobrze się prezentuje. 

Opublikowano

hehe, kolejny 'serwer' izumiego i surmistrza... ci dwaj panowie w ciagu ostatnich 2-3 miesięcy stworzyli 4 albo 5 serwerów. Każdy postał max 3-4 tygodnie. Nie polecam gości i nie radzę zaczynać tu grać. Wycyckają od was kasę i wrócą za paręnaście dni żeby zrobić to jeszcze raz. ODRADZAM!!!

Przecież Laneris v1 stał z 7 miesięcy, jak i nie więcej.

 

Serwer bardzo dobrze się rozwija. Oby tak dalej! POLECAM

 

Czy tylko ja naglę zacząłem bić w bossa 185 po 2.5k, gdzie biłem go po 120 z wira? ;_;

 

Co się stało z bodym, wtf.

Opublikowano

Przecież Laneris v1 stał z 7 miesięcy, jak i nie więcej.

 

Serwer bardzo dobrze się rozwija. Oby tak dalej! POLECAM

 

Czy tylko ja naglę zacząłem bić w bossa 185 po 2.5k, gdzie biłem go po 120 z wira? ;_;

 

Co się stało z bodym, wtf.

Jakiej broni używasz? Wyślij nick postaci na pw zobaczę co jest nie tak.

banner.png

Opublikowano

Niby sporo mam zastrzeżeń do tego serwera + klamstwa administracji, ale serwer jako czysty serwer moge polecic, bo jak najbardziej przyjemnie sie gra + aktualizacje czeste.

73685633822473628956.png

Opublikowano

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Odbyła się przerwa techniczna w celu wyeliminowania kilku błędów gry. 

Serwer już działa możliwe, że dzisiaj w nocy odbędzie się jeszcze jedna przerwa w celu dodania kilku nowych  dungeonów. 

banner.png

Opublikowano

Daj nazwę naszego chociaż jednego serwera który stał mniej niż 2mc już nie mówię 3-4 tygodnie. 

Jak można zauważyć tutaj staramy się robić wszystko żeby grało jak najwięcej osób cały czas kupujemy reklamy na YT gra + 800 osób w godzinach szczytu :).

A jeszcze jedno na dniach będzie nowa strona + nowy client + nowa cała grafika :)

Corelismt2 wersja 2, isaric, latros itd

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Opublikowano

Corelismt2 wersja 2, isaric, latros itd

I jaki z tych serwerów stał tyle co ty powiedziałeś ??? 

@ Jutro raty zostaną włączone na yang i drop + 20% na 12h?

banner.png

Opublikowano

ponownie zdaje, bo tu trzeba każde pytanie 100 x zadać żeby ktoś raczył odpowiedzieć:

1.Kiedy odpowiecie mi na supporcie? (czekam 5 dzień)

2.Kiedy oddacie mi moje 26k HP i 20 % na luda? (zniknęło mi w wyniku bugu serwera)

Opublikowano

eh, kupując fryzurę Afro(IS) miałem nadzieję, że nie będzie ona zbugowana. Tym czasem 610 SM wydane 15% na ludzi jest napisane, że daje. W rzeczywistości 0%. Nie ogarniam, liczę na zwrot SM. Nie będę pisał na support, bo nie odpowiadacie.

 

ps.

1.Kiedy odpowiecie mi na supporcie? (czekam 5 dzień)

2.Kiedy oddacie mi moje 26k HP i 20 % na luda? (zniknęło mi w wyniku bugu serwera)

 

ps2. Update bugów (nic z poniższych bugów nie zostało naprawione do dziś)

BUGI:

-błędnie wgrane  tekstury na mapce 165.

-niewidoczne przedmioty na mapie 165, przez które nie można przechodzić

-źle wgrane ikonki np. fryzur dostępnych ze szkat

-brak ikonek szkatułek, które dostajemy z misji od biologa.

-źle wykonane questy od biologa, obydwa są na 165 lvl.

-zbugowana 6 część metinologii

-źle napisane questy metinologii

-brak npc Metinolog w questach metinologii wyraznie jest napisane, że po odbiór nagród mamy się udać do niego.

-zbugowany PD z IS zamiast 24h działa tylko 22h

-zbugowany PRO VIP z IS , usuwa przyjaciół.

-zbugowane bronie 165, różny dmg mają napisany w cliencie od rzeczywistego

-zbugowane sprzedawanie bryłek

-zbugowana wymiana szkatułek na perły

-zbugowany ślub, po zawarciu ślubu nie ma w wiadomościach kategorii rodzina

-zbugowane lizaki, dodane są jak mounty

-zbugowany exp, który cofa przy full pdkach

-zbugowane raty serwerowe

-zbugowany drop z wiekszosci bosów

-zbugowane marmury, z połowy nie da się bić

-zbugowane mooby, biją z oddali

-zbugowane NNO

-zbugowana bransoletka - daje mniejsze bonusy na wyższym ulepszeniu

-zbugowany exp na mapie 151 - więcej expa otrzymujemy expiąc na mapie 121.

-zbugowany bonus na ludzi, powyżej 300 nie przybywa nam DMG.

-zbugowany skill rozproszenie, po użyciu łapiemy laga na około 2 sec.

-zbugowany skill trująca chmura, przy odpowiedniej wiedzy gracza można zadać potrójne DMG

-zbugowane M1 istnieją przeszkody, których nie widać.

-zbugowany system energii, nie działa

-zbugowane kostiumy, niepoprawnie postać się w nich porusza oraz biję

-zbugowane fryzury nie dodają bonusu

-zbugowane fryzury klasowe, większości nie da się założyć

-zbugowane kostiumy - można mężczyzną zakładać strój przeznaczony dla kobiety

-zbugowane dungeon z metinami, błędnie napisany

-zbugowane dmg podczas bicia z marmurka

-zbugowane mounty, można mieć założone nie dosiadając ich

-zbugowana rzekoma wymiana pereł przez NPC w m1

-zbugowane nagrody niektórych misji, bonusy padają po przelogowaniu

-zbugowany wybór królestw przy pierwszym logowaniu

-zbugowany model zbroi dla ninji na max lvl- błędnie dodany

-zbugowane raty poprzez błednie dodany exp każdego mooba

-zbugowany exp np. łatwiej wbić z 170 na 171 niż z 130 na 131

-nie działa wbudowany zmieniacz bonusów

-Błąd z kosiumami, podczas wykonywania skila kostium zaklada sie i zdejmuje przez co nie zadajemy dmg

-Bug dropu boosa na mapie 140.

-bug fryzur z IS- nie dodaja poprawnie bonusów za które gracz płaci realnymi pieniędzmi.

-bug petów z IS, błednie podane maksymalne bonusy.

-bug petów z IS - błedne rozdawanie punktów petowi

-bug petów- zbugowane expienia petów.

-healer dostaje za malo HP podczas leczenia, wymaga to poprawienia

-brak mozliwosci zmiany plci podczas trwania VIP

-zbugowane umiejetnosci gildyjne

-bug z dowodzeniem (czas trwania)

-zbugowane DMG szamana healer

-zbugowane przywołanie błyskawicy

-po crashu serwera odjęto każdemu hp z misji oraz z witalności

-po crashu serwera brak bonusów otrzymanych z misji

-sura bije więcej bez miecza niż z mieczem

-zbugowane PT- expienie, da się expić drugą osobę stojąca na innej mapie.

-Fryzury z IS nie dodaja poprawnie wartości

Opublikowano

Czy Ktos Mi powie czemu stronka mi nie dziala patrzylem na operze. chrome nie dziala na tele dziala 

P.S Da Ktos Link do pobrania klijenta ? Ten pierwszej stronki w prezce mi nie dziala bo wogole sie strona niechce zalowadowac ;x

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...