Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Laneris.pl Start 2014-10-04 Godzina 18:00 [Dedyk] [Easy]


Nygers

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Za tydzień pojawi się update z nową biżuterią, całym ekwipunkiem oraz mapami, ps max level zwiększy się do 255 oraz z dnia na dzień będziemy eliminować bugi.

PS:

Do naszego grona youtuberów dołączają:
-Małysz

-Weezy

Oraz w najbliższym czasie:

-Uzurpator :)
-DIIM2
 

banner.png

Opublikowano

Za tydzień pojawi się update z nową biżuterią, całym ekwipunkiem oraz mapami, ps max level zwiększy się do 255 oraz z dnia na dzień będziemy eliminować bugi.

 

PS:

 

Do naszego grona youtuberów dołączają:

-Małysz

-Weezy

 

Oraz w najbliższym czasie:

-Uzurpator :)

 

 

No i proponuję wreszcie przejść na pliki suorce, bo w cholerę ulepszaczy dropi i z miejscem ciężko. 

xD 

Opublikowano

No i proponuję wreszcie przejść na pliki suorce, bo w cholerę ulepszaczy dropi i z miejscem ciężko. 

Wszystko w swoim czasie.

 

 

A dungeony są na czas? Np baronowa albo ten na 134?

Tak, dodamy w swoim czasie zacznie się dużo zmieniać :)

banner.png

Opublikowano

Wszystko w swoim czasie.

 

 

Tak, dodamy w swoim czasie zacznie się dużo zmieniać :)

mozesz wejsc na ts? odzyskalem haslo ale cale eq mi zniklo mimo tego ze odkad mi sie haslo zmienilo nikt na koncie nie byl 

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

mozesz wejsc na ts? odzyskalem haslo ale cale eq mi zniklo mimo tego ze odkad mi sie haslo zmienilo nikt na koncie nie byl 

Niestety teraz nie da rady zobacz która jest godzina jutro w godzinach 17/19 będziemy dostępni na ts więc zapraszam. 

banner.png

Opublikowano

Na serwerze postacie mają strasznie duże Dmg, polecam w nowych questach dać bon na odporność lub w jakiś itemach / ewentualnie Hp. Bo teraz pvp trwa parę sekund 2/3 skile i Koniec. I zauważyłem, że sporo osób piszę że szaman jest teraz zbyt silny, moim zdaniem jest dosyć okej sam gram Healem i jak walczę z bodziakiem lub Mentalem to liczy się kto walnie kryta, także @Nygers jakbyś coś znów kombinował przy szamanie to zwróć uwagę na inne klasy i najlepiej na wszystkie okoliczności, bo nie chce mi się postaci zmieniać ;d na każdym serwerze Szaman był jedną z słabszych postaci i jak tutaj jest troszkę lepszy i położy jakiegoś wojownika to ludzie robią panikę że szaman jest za silny. 

xD 

Arcymistrz
Opublikowano

 

x3KMki3.jpg

 

Zapraszam na serwer. :D

Pomimo kilku błędów da się grać, w sumie jest przyjemniej niż na serwerach niby "dopracowanych", ale co po tym, jak w większości i tak nie mają takiego zainteresowania jak Laneris. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...