Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Laneris.pl Start 2014-10-04 Godzina 18:00 [Dedyk] [Easy]


Nygers

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

laneris-pl-logo.png
UPDATE V.1.0.9

 

Aby update zaczął w pełni działać prosimy zaaktualizować Clienta patcherem.

 

 

 

 

W tym update zmieniło się kilka podstawowych rzeczy:

- Zakupienie szyfrowania strony od teraz strona ma adres 

https://laneris.pl/

- Poprawienie stabilności serwera.

- Poprawienie powitania
- Naprawienie bugowania expa w pt.
- Poprawienie loga gildii od teraz można wgrywać.
- Naprawienie broni do Expa od teraz ma nazwę:

~Miecz Niebios V1
~Miecz Niebios V2

- Poprawienie expa na niektórych mapach.
- Zmienienie szaty graficzne FanPage:

xxx

Co ukaże się w następnym update?

Naprawione i dodane zostanie:

- Metinologia 6
- Fryzury
- Kostiumy

- Pety

- Pakiet Premium lekka poprawka
- Nowe Mounty

- Poprawienie Expa
- Balans klas (lekki)

_____________________________
Pozdrawiam, Technik S u R e K

 

banner.png

Opublikowano

wyczyść ciasteczka.

zaznaczyłem wszystkie opcje i dałem wyczyść.

 

 

nnnnnnnnnnnnnnnnnnn.png

 

 

i dalej pisze że strona niedostępna ;//// .... :(


 

 

Opublikowano

ile wynosi średnio czas oczekiwania na odpowiedź z supportu?

Kiedy healer zostanie osłabiony? (tak jak jest nie ma sensu grać, z tego co pamiętam miało być to wprowadzone o 2:00)

Chciałbym odzyskać stracone HP (26k) przez bug serwera. Nie zamierzam robić od nowa postaci i kupować nowego PRO VIPA.

Opublikowano

Czemu mnie wywala , gdy sie loguje?

C++?? 

Jeśli tak to musisz poczekać tydzień bo mniej więcej za tyle będzie nowy client. 

Problem z c++ jest bardzo dziwny bo jednego wywala drugiego nie. Mnie osobiście nigdy nie wyskoczył ten błąd.

banner.png

Opublikowano

3xup. Tak są:

BUGI:

-błędnie wgrane  tekstury na mapce 165.

-niewidoczne przedmioty na mapie 165, przez które nie można przechodzić

-źle wgrane ikonki np. fryzur dostępnych ze szkat

-brak ikonek szkatułek, które dostajemy z misji od biologa.

-źle wykonane questy od biologa, obydwa są na 165 lvl.

-zbugowana 6 część metinologii

-źle napisane questy metinologii

-brak npc Metinolog w questach metinologii wyraznie jest napisane, że po odbiór nagród mamy się udać do niego.

-zbugowany PD z IS zamiast 24h działa tylko 22h

-zbugowany PRO VIP z IS , usuwa przyjaciół.

-zbugowane bronie 165, różny dmg mają napisany w cliencie od rzeczywistego

-zbugowane sprzedawanie bryłek

-zbugowana wymiana szkatułek na perły

-zbugowany ślub, po zawarciu ślubu nie ma w wiadomościach kategorii rodzina

-zbugowane lizaki, dodane są jak mounty

-zbugowany exp, który cofa przy full pdkach

-zbugowane raty serwerowe

-zbugowany drop z wiekszosci bosów

-zbugowane marmury, z połowy nie da się bić

-zbugowane mooby, biją z oddali

-zbugowane NNO

-zbugowana bransoletka - daje mniejsze bonusy na wyższym ulepszeniu

-zbugowany exp na mapie 151 - więcej expa otrzymujemy expiąc na mapie 121.

-zbugowany bonus na ludzi, powyżej 300 nie przybywa nam DMG.

-zbugowany skill rozproszenie, po użyciu łapiemy laga na około 2 sec.

-zbugowany skill trująca chmura, przy odpowiedniej wiedzy gracza można zadać potrójne DMG

-zbugowane M1 istnieją przeszkody, których nie widać.

-zbugowany system energii, nie działa

-zbugowane kostiumy, niepoprawnie postać się w nich porusza oraz biję

-zbugowane fryzury nie dodają bonusu

-zbugowane fryzury klasowe, większości nie da się założyć

-zbugowane kostiumy - można mężczyzną zakładać strój przeznaczony dla kobiety

-zbugowane dungeon z metinami, błędnie napisany

-zbugowane dmg podczas bicia z marmurka

-zbugowane mounty, można mieć założone nie dosiadając ich

-zbugowana rzekoma wymiana pereł przez NPC w m1

-zbugowane nagrody niektórych misji, bonusy padają po przelogowaniu

-zbugowany wybór królestw przy pierwszym logowaniu

-zbugowany model zbroi dla ninji na max lvl- błędnie dodany

-zbugowane raty poprzez błednie dodany exp każdego mooba

-zbugowany exp np. łatwiej wbić z 170 na 171 niż z 130 na 131

-nie działa wbudowany zmieniacz bonusów

-Błąd z kosiumami, podczas wykonywania skila kostium zaklada sie i zdejmuje przez co nie zadajemy dmg

-Bug dropu boosa na mapie 140.

-bug fryzur z IS- nie dodaja poprawnie bonusów za które gracz płaci realnymi pieniędzmi.

-bug petów z IS, błednie podane maksymalne bonusy.

-bug petów z IS - błedne rozdawanie punktów petowi

-bug petów- zbugowane expienia petów.

-healer dostaje za malo HP podczas leczenia, wymaga to poprawienia

-brak mozliwosci zmiany plci podczas trwania VIP

-zbugowane umiejetnosci gildyjne

-bug z dowodzeniem (czas trwania)

-zbugowane DMG szamana healer

-zbugowane przywołanie błyskawicy

-po crashu serwera odjęto każdemu hp z misji oraz z witalności

-po crashu serwera brak bonusów otrzymanych z misji

-sura bije więcej bez miecza niż z mieczem

 

2xup. Pewnie jakiś problem z logowaniem

Opublikowano

Serwer fajny do spędzania czasu, jak ktoś ma mało na grę w ciągu tygodnia. Jedynym minusem jest chyba to, że tych pereł trzeba pod ciula na ulepszanie no i te nieszczęsne bronie z um. Tak poza tymi kwestiami, serwerek fajny, polecam!

                                                                             

                                                                                                 1gif_ssppphn.gif

Opublikowano

kto jest dobry w pvp i na wojny?

serwer się trzyma?

 

zmieńcie te textury!:v

Trzyma się licznik masz na stronie dowody na to że nie jest podkręcony są 2 strony do tyłu mniej więcej :) 

Czego tekstury? 

banner.png

Opublikowano

kto jest dobry w pvp i na wojny?

serwer się trzyma?

 

zmieńcie te textury!:v

Serwer się trzyma póki co.

No niby BM zamiata każdego itd poza tym, PODOBNO, tak słyszałem że eq navi lata po serwerze ale to są nie potwierdzone sytuacje prócz tej sytuacji z tym mentalem parę stron wcześniej.

                                                                             

                                                                                                 1gif_ssppphn.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...