Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

RAF Bot - FulcrumBOT (Najszybszy dostępny bot)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 805
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jest jakiś inny bot aktualnie działający ? Bo zostało mi pare ref do dobicia.

 

Tak FulcrumBot którego używam od wczoraj na 4.16. A nie czekaj, cebula nie ma hajsu na oryginał.

Opublikowano

Tak FulcrumBot którego używam od wczoraj na 4.16. A nie czekaj, cebula nie ma hajsu na oryginał.

A ty śmieszku.Troche mnie to dziwi że ludzie którzy kupują np:bola,fulcrum mają ból dupy za to że inni korzystają z darmowych programów.

TO CO ZOSTAŁO PACZANE.NIGDY NIE ZOSTANIE ODPACZANE.

Opublikowano

A ty śmieszku.Troche mnie to dziwi że ludzie którzy kupują np:bola,fulcrum mają ból dupy za to że inni korzystają z darmowych programów.

 

Mam ból dupy o to, że nie umiesz rozróżnić darmowego programu od piractwa programu płatnego.

 

@Edit

 

Sory, taki śmieszek się ze mnie zrobił odkąd czytam wasze posty w tym temacie. Poziom intelektualny - śmiechłem, że ho ho.

 

A i zapomniałem dodać, wbite mam w was użytkowników zcrackowanych wersji. Po prostu lubie mieć z was beke jak wam coś nie działa (zazwyczaj źródłem błędu jest wasz własny wadliwy mózg - sory ale taka jest prawda, że nie umiecie sobie poradzić z najbanalniejszym problemem. Przykład max bots = 1 i płacz, że mi nie działa przecież dobrze ustawiłem).

Opublikowano

Mam ból dupy o to, że nie umiesz rozróżnić darmowego programu od piractwa programu płatnego.

Dużo jest różnych piratów.Pewnie sam używasz albo grałeś na spiraconych gra używasz zkrakowanych programów PRAWDA? A kupiłeś jeden program i wyzywasz innych.

TO CO ZOSTAŁO PACZANE.NIGDY NIE ZOSTANIE ODPACZANE.

Opublikowano

Dużo jest różnych piratów.Pewnie sam używasz albo grałeś na spiraconych gra używasz zkrakowanych programów PRAWDA? A kupiłeś jeden program i wyzywasz innych.

 

Mam więcej oryginalnego oprogramowania niż piraconego. Wyzywam? Beke mam z waszej głupoty i waszych problemów z botem. Sam fakt, że używasz cracka jest mi tak samo obojętny co twoja osoba.

Opublikowano

Mam więcej oryginalnego oprogramowania niż zpiraconego. Wyzywam? Beke mam z waszej głupoty i waszych problemów z botem. Sam fakt, że używasz cracka jest mi tak samo obojętny co twoja osoba.

Pamiętaj że jeżeli weźniesz key z neta do programu to nie oznacza że masz go orginalego Kappa :).Nie jest ci to obojętne bo widzisz jak inni ludzie korzystają z programu za darmo a ty musisz (albo chcesz)  płacić.

TO CO ZOSTAŁO PACZANE.NIGDY NIE ZOSTANIE ODPACZANE.

Opublikowano

Sobie proście, nikt na razie nie ma działającego linka. :D Myślę, że pozostaje tylko obserwować stronkę autora cracka. 

 

moglbys podac tą stronke ?

Opublikowano

Pamiętaj że jeżeli weźniesz key z neta do programu to nie oznacza że masz go orginalego Kappa :).Nie jest ci to obojętne bo widzisz jak inni ludzie korzystają z programu za darmo a ty musisz (albo chcesz)  płacić.

 

Gdzie jest tu logika w tym co napisałeś. Napisałem, że mam oryginał to chyba nie jest równoważne twojemu inteligentnemu pomysłowi, że biore keye z neta. Wut mate.

A co ma brak obojętności do patrzenia, że to robisz. Btw zaraz złapiesz soczystego bana za ten link do cracka.

Opublikowano

Tak FulcrumBot którego używam od wczoraj na 4.16. A nie czekaj, cebula nie ma hajsu na oryginał.

Wiesz, niektórym szkoda tych 80 zł na program dzięki któremu:

A) Dostanę kupkę trochę WIRTUALNYCH pieniążków.

B)Mogę dostać bana na konto/refflinki.

Nie wyzywaj od cebul, bo to nie ładnie. :)

moglbys podac tą stronke ?

Koledzy podali wyżej. :)

Opublikowano

Wiesz, niektórym szkoda tych 80 zł na program dzięki któremu:

A) Dostanę kupkę trochę WIRTUALNYCH pieniążków.

B)Mogę dostać bana na konto/refflinki.

Nie wyzywaj od cebul, bo to nie ładnie. :)

Koledzy podali wyżej. :)

 

20 USD to 60 zł nie 80. Rozróżniasz euro od dolara?

 

A) Duża część osób która tu się wypowiada po 1 dniu odrobiła te 60 zł i nawet zarobiła kolejne tyle.

B) Nie możesz dostać bana na konto, no chyba że napiszesz do supportu i się pochwalisz, że własnie zrobiłeś sobie refy i czekasz na bana.

 

Ładnie. Bo nie wyzywam, a nazywam rzeczy po imieniu.

btw. taką samą cebula jesteś ty ponieważ korzystasz z botów zamiast kupić RP od riot'u :)

 

Nie gram w lola. Kappa. To, że ktoś sprzedaje towar nie znaczy, że go używa.

Opublikowano

Gdzie jest tu logika w tym co napisałeś. Napisałem, że mam oryginał to chyba nie jest równoważne twojemu inteligentnemu pomysłowi, że biore keye z neta. Wut mate.

A co ma brak obojętności do patrzenia, że to robisz. Btw zaraz złapiesz soczystego bana za ten link do cracka.

A gdzie jest ten link Kappa.Chłopie nie chodzi mi o programy które MUSISZ kupić żęby je używać.Tak btw masz orginalnego Windowsa? Bo ja mam i nikogo nie wyzywam jak używają cracków.A ty napewno masz jakieś programu na komputerze do któego brałeś keya z neta.

TO CO ZOSTAŁO PACZANE.NIGDY NIE ZOSTANIE ODPACZANE.

Opublikowano

A gdzie jest ten link Kappa.Chłopie nie chodzi mi o programy które MUSISZ kupić żęby je używać.Tak btw masz orginalnego Windowsa? Bo ja mam i nikogo nie wyzywam jak używają cracków.A ty napewno masz jakieś programu na komputerze do któego brałeś keya z neta.

 

Muszę kupić żeby używać? To jest coś do czego nie ma cracka, cd-keygena? Co ty wgl. gadasz. Btw. ty czytasz ze zrozumieniem co piszę? Napisałem, że mam więcej legalnego niż piraconego to co ty mi wyjeżdżasz z tym, że pewnie mam coś do czego brałem keya z neta.

Opublikowano

Muszę kupić żeby używać? To jest coś do czego nie ma cracka, cd-keygena? Co ty wgl. gadasz. Btw. ty czytasz ze zrozumieniem co piszę? Napisałem, że mam więcej legalnego niż piraconego to co ty mi wyjeżdżasz z tym, że pewnie mam coś do czego brałem keya z neta.

Dobra widzę że się nie zrozumieliśmy.A ty zastanawiałeś się co piszesz "Ładnie. Bo nie wyzywam, a nazywam rzeczy po imieniu." to tak jak bym cie nazwał "ty j****y idioto dark sorki nazywam rzeczy po imieniu"

TO CO ZOSTAŁO PACZANE.NIGDY NIE ZOSTANIE ODPACZANE.

Opublikowano

No ale Zaraks przecież Ty udostępniłeś piracką wersję BoLa wraz z tutorialem (enforcevip) a jakoś nic sie nie stało Tobie bo zmyśliłeś, że emulator to nie crack mimo, że tak nie jest :)  Idz lepiej zagadaj do Makina/Miszcza byś mógł udostępnić FulcrumCrack hehe.

 

 

A co do bota to działa świetnie ale nadal mi wolno gry wczytuje mimo tego programu co zmniejsza fpsy.

Jak nie wiesz, to lepiej nic nie pisz. :P

Nie wiesz nawet w jakim celu to zrobiłem.

Opublikowano

Wpisz sobie w google fulcrum cracked i masz pierwsze z góry.. Ale tak czy siak dużo Ci to nie da bo obecnie scrackowana wersja działa, ale nie przejmuje punktów na dominione i trzeba robić to ręcznie w każdej grze, inaczej boty stoją na środku i się paczą na siebie >.>

Opublikowano

A mam pytanie jak mam problem przy wystartowaniu pisze że nie może znaleźć określonego pliku to jak kupię fulcrum bota to zadziała czy to problem z jakimiś plikami w lolu i przeinstalować gre?

Opublikowano

A mam pytanie jak mam problem przy wystartowaniu pisze że nie może znaleźć określonego pliku to jak kupię fulcrum bota to zadziała czy to problem z jakimiś plikami w lolu i przeinstalować gre?

 

Wut? Napisałeś zdanie złożone bez żadnego przecinka i gówno z niego zrozumiałem. Jaki błąd, najlepiej screena daj.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...