Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

RAF Bot - FulcrumBOT (Najszybszy dostępny bot)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Włączam tego bota jako Admin, mam w7 i tylko pisze:

Nieprawidłowy identyfikator URI: Nie można określić formatu identyfikatora URI

No license found for [email protected]

URL: MyShittyAuth.com

Config:

<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>
<configuration>
    <startup useLegacyV2RuntimeActivationPolicy="true">
        <supportedRuntime version="v4.0" sku=".NETFramework,Version=v4.5"/>
    </startup>
    <appSettings>
        <!-- The paypal email you used when purchasing a 31 day license. -->
        <add key="Paypal Email" value="[email protected]"/>
        <!-- Location of lol.launcher.exe with trailing \ -->
        <add key="Launcher Directory" value="C:League of Legends\"/>
        <!-- 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, multiples of 6, 8, or 10 -->
        <add key="Max Bots" value="6"/>
        <!-- 5, 10, 15 -->
        <add key="Max Level" value="10"/>
        <!-- BR, EUN, EUW, KR, MY, NA, OCE, PH, RU, SG, SGMY, TH, TR, TW, VN -->
        <add key="Region" value="EUN"/>
        <!-- Change League of Legends.exe to Low Priority -->
        <add key="Low Priority" value="true"/>
        <!-- Disable League of Legends.exe Graphics Rendering -->
        <add key="Disable Rendering" value="true"/>
        <!-- Auto restore/minimize League of Legends.exe -->
        <add key="Minimizer" value="false"/>
    </appSettings>
</configuration>
  • Odpowiedzi 805
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

Włączam tego bota jako Admin, mam w7 i tylko pisze:

Nieprawidłowy identyfikator URI: Nie można określić formatu identyfikatora URI

No license found for [email protected]

URL: MyShittyAuth.com

Config:

<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>
<configuration>
    <startup useLegacyV2RuntimeActivationPolicy="true">
        <supportedRuntime version="v4.0" sku=".NETFramework,Version=v4.5"/>
    </startup>
    <appSettings>
        <!-- The paypal email you used when purchasing a 31 day license. -->
        <add key="Paypal Email" value="[email protected]"/>
        <!-- Location of lol.launcher.exe with trailing \ -->
        <add key="Launcher Directory" value="C:League of Legends\"/>
        <!-- 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, multiples of 6, 8, or 10 -->
        <add key="Max Bots" value="6"/>
        <!-- 5, 10, 15 -->
        <add key="Max Level" value="10"/>
        <!-- BR, EUN, EUW, KR, MY, NA, OCE, PH, RU, SG, SGMY, TH, TR, TW, VN -->
        <add key="Region" value="EUN"/>
        <!-- Change League of Legends.exe to Low Priority -->
        <add key="Low Priority" value="true"/>
        <!-- Disable League of Legends.exe Graphics Rendering -->
        <add key="Disable Rendering" value="true"/>
        <!-- Auto restore/minimize League of Legends.exe -->
        <add key="Minimizer" value="false"/>
    </appSettings>
</configuration>

 

Wklej screena cmd

TO CO ZOSTAŁO PACZANE.NIGDY NIE ZOSTANIE ODPACZANE.

Opublikowano

Ja też właśnie mam problem jak koledzy ugóry, jakieś rady? Config mam dobrze botów mam ustawione na 6. Uruchamiam jako admin, za pomoca windowsa7, a i tak nie chce działać.

Są te błedy i:

DATA:XXXXXXXX(login) to connect or login!

 

I potem uruchamia się od nowa konsola i ciągle to samo.

Opublikowano

Wklej screena cmd

Dobra, już działa. Coś źle się konto zrobiło i nie mogło się połączyć. Powinno być tak:

http://scr.hu/3612/t2355 ?

 

 

Teraz tylko czekać, aż się konta zrobią? Będę miał jakąś informację, że konta zostały zrobione? Pierwszy raz się bawię takim programem.

Opublikowano

Ja też właśnie mam problem jak koledzy ugóry, jakieś rady? Config mam dobrze botów mam ustawione na 6. Uruchamiam jako admin, za pomoca windowsa7, a i tak nie chce działać.

Są te błedy i:

DATA:XXXXXXXX(login) to connect or login!

 

I potem uruchamia się od nowa konsola i ciągle to samo.

złe passy albo konta stworzyles nie na ten region co masz w cfg fulcrum

da sie wbijac na wiekszy niz 15 ? xD

Opublikowano

@1361622928-U485574.pngzethhar "cebulo" to jest twój post...

 

"no i dupa

4509114101920781248064.png

Co robie źle ?

potem wyświetla sie komunikat że mam uruchomić w/w program i to samo info w konsoli tak w kółko

wersja srackowana od finn.lu"

Opublikowano

@1361622928-U485574.pngzethhar "cebulo" to jest twój post...

 

"no i dupa

4509114101920781248064.png

Co robie źle ?

potem wyświetla sie komunikat że mam uruchomić w/w program i to samo info w konsoli tak w kółko

wersja srackowana od finn.lu"

problem już rozwiązałem idź wpierdalać pietruchy

Opublikowano

jak rozwiązać problem

 

ustawiony 6 botow, odpala się 5 po czym 6 caly czas sie wlacza i wylacza, po 5 minutach wkoncu sie wlacza ten 6 LOL i normalnie dziala... strasznie to w*****a

Opublikowano

wiecie keidy w koncu ten j****y riot naprawi te problemy na stronie reffami ? bo mi zazwyczaj sie wyswietla 500 error

Opublikowano

mi tam dziala, wystarczy otworzyc puste karte i wbic te stronke, wbija za 1 podejsciem

 

 

ps; co ile sie nagrody aktualizują ?

Opublikowano

Update patcha 4.16. Trzeba czekać na aktualizacja cracka xD. Beczka, bo zostało mi 5kont do zrobienia żeby przenieść się na euw ^^.

Opublikowano

Chwilowo crack i tak jest broken, bo wywali po 2-3 minutach bugsplaty.

Nie udzielam pomocy na PW.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...