Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

RAF Bot - FulcrumBOT (Najszybszy dostępny bot)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 805
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Config

 

 

<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>

<configuration>

    <startup useLegacyV2RuntimeActivationPolicy="true">

        <supportedRuntime version="v4.0" sku=".NETFramework,Version=v4.5"/>

    </startup>

    <appSettings>

        <!-- The paypal email you used when purchasing a 31 day license. -->

        <add key="Paypal Email" value="[email protected]"/>

        <!-- Location of lol.launcher.exe with trailing \ -->

        <add key="Launcher Directory" value="C:\LeagueOfLegends\"/>

        <!-- 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, multiples of 6, 8, or 10 -->

        <add key="Max Bots" value="60"/>

        <!-- 5, 10, 15 -->

        <add key="Max Level" value="10"/>

        <!-- BR, EUN, EUW, KR, MY, NA, OCE, PH, RU, SG, SGMY, TH, TR, TW, VN -->

        <add key="Region" value="EUN"/>

        <!-- Change League of Legends.exe to Low Priority -->

        <add key="Low Priority" value="true"/>

        <!-- Disable League of Legends.exe Graphics Rendering -->

        <add key="Disable Rendering" value="true"/>

        <!-- Auto restore/minimize League of Legends.exe -->

        <add key="Minimizer" value="true"/>

    </appSettings>

</configuration>

 

 

 

 

Najdłuższy login ma 14 znaków.

 

Wylacz antywira.firewalla i zobacz wtedy

 

Ktos ma pomysl jak psotawic bota na vps/dedyk ?

na maszynie odpalic virtuala, ew z jakims win poszukać ( lecz cena ... )

 

nie będę wypierdalał z tego forum. Nie przeczytalem tresci tematu, leci raport za flame. Mam też twoje ip, wiec spodziewaj się jutro o 18:00 napadu na chate. Jusz stary nie zyjesz. Radze wyjechac do innego kraju, bo cie znajde.

 

 

Opublikowano

to URI nie ma znaczenia... Ono se wyskakuje w niczym nie przeszkadza. Lepiej wyslij config swoj.

 

<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>
<configuration>
    <startup useLegacyV2RuntimeActivationPolicy="true">
        <supportedRuntime version="v4.0" sku=".NETFramework,Version=v4.5"/>
    </startup>
    <appSettings>
        <!-- The paypal email you used when purchasing a 31 day license. -->
        <add key="Paypal Email" value="[email protected]"/>
        <!-- Location of lol.launcher.exe with trailing \ -->
        <add key="Launcher Directory" value="C:\SROL\"/>
        <!-- 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, multiples of 6, 8, or 10 -->
        <add key="Max Bots" value="2"/>
        <!-- 5, 10, 15 -->
        <add key="Max Level" value="10"/>
        <!-- BR, EUN, EUW, KR, MY, NA, OCE, PH, RU, SG, SGMY, TH, TR, TW, VN -->
        <add key="Region" value="TR"/>
        <!-- Change League of Legends.exe to Low Priority -->
        <add key="Low Priority" value="true"/>
        <!-- Disable League of Legends.exe Graphics Rendering -->
        <add key="Disable Rendering" value="true"/>
        <!-- Auto restore/minimize League of Legends.exe -->
        <add key="Minimizer" value="false"/>
    </appSettings>
</configuration>
Opublikowano

<add key="Max Bots" value="2"/>

 

Skisłem. Przeczytałeś ty config zanim go ruszyłeś?

 

        <!-- 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, multiples of 6, 8, or 10 -->

Opublikowano

<add key="Max Bots" value="2"/>

 

Skisłem. Przeczytałeś ty config zanim go ruszyłeś?

 

        <!-- 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, multiples of 6, 8, or 10 -->

Nie rozumiem, wyślesz mi poprawioną wersje? Dam limit

Opublikowano

Nie rozumiem, wyślesz mi poprawioną wersje? Dam limit

  <!-- 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, multiples of 6, 8, or 10 --> Jest wszystko wyraźnie napisane, minimum 6 botów.

Opublikowano
<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>
<configuration>
    <startup useLegacyV2RuntimeActivationPolicy="true">
        <supportedRuntime version="v4.0" sku=".NETFramework,Version=v4.5"/>
    </startup>
    <appSettings>
        <!-- The paypal email you used when purchasing a 31 day license. -->
        <add key="Paypal Email" value="[email protected]"/>
        <!-- Location of lol.launcher.exe with trailing \ -->
        <add key="Launcher Directory" value="C:\SROL\"/>
        <!-- 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, multiples of 6, 8, or 10 -->
        <add key="Max Bots" value="6"/>
        <!-- 5, 10, 15 -->
        <add key="Max Level" value="10"/>
        <!-- BR, EUN, EUW, KR, MY, NA, OCE, PH, RU, SG, SGMY, TH, TR, TW, VN -->
        <add key="Region" value="TR"/>
        <!-- Change League of Legends.exe to Low Priority -->
        <add key="Low Priority" value="true"/>
        <!-- Disable League of Legends.exe Graphics Rendering -->
        <add key="Disable Rendering" value="true"/>
        <!-- Auto restore/minimize League of Legends.exe -->
        <add key="Minimizer" value="false"/>
    </appSettings>
</configuration>

tak ma być?

 

@NieZnaszMnie

Opublikowano
<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>
<configuration>
    <startup useLegacyV2RuntimeActivationPolicy="true">
        <supportedRuntime version="v4.0" sku=".NETFramework,Version=v4.5"/>
    </startup>
    <appSettings>
        <!-- The paypal email you used when purchasing a 31 day license. -->
        <add key="Paypal Email" value="[email protected]"/>
        <!-- Location of lol.launcher.exe with trailing \ -->
        <add key="Launcher Directory" value="C:\SROL\"/>
        <!-- 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, multiples of 6, 8, or 10 -->
        <add key="Max Bots" value="6"/>
        <!-- 5, 10, 15 -->
        <add key="Max Level" value="10"/>
        <!-- BR, EUN, EUW, KR, MY, NA, OCE, PH, RU, SG, SGMY, TH, TR, TW, VN -->
        <add key="Region" value="TR"/>
        <!-- Change League of Legends.exe to Low Priority -->
        <add key="Low Priority" value="true"/>
        <!-- Disable League of Legends.exe Graphics Rendering -->
        <add key="Disable Rendering" value="true"/>
        <!-- Auto restore/minimize League of Legends.exe -->
        <add key="Minimizer" value="false"/>
    </appSettings>
</configuration>

Tak zrobiłem, ale mam teraz taki błąd:

@NieZnaszMnie

3266014102722881074964.png

Opublikowano
<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>
<configuration>
    <startup useLegacyV2RuntimeActivationPolicy="true">
        <supportedRuntime version="v4.0" sku=".NETFramework,Version=v4.5"/>
    </startup>
    <appSettings>
        <!-- The paypal email you used when purchasing a 31 day license. -->
        <add key="Paypal Email" value="[email protected]"/>
        <!-- Location of lol.launcher.exe with trailing \ -->
        <add key="Launcher Directory" value="C:\SROL\"/>
        <!-- 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, multiples of 6, 8, or 10 -->
        <add key="Max Bots" value="6"/>
        <!-- 5, 10, 15 -->
        <add key="Max Level" value="10"/>
        <!-- BR, EUN, EUW, KR, MY, NA, OCE, PH, RU, SG, SGMY, TH, TR, TW, VN -->
        <add key="Region" value="TR"/>
        <!-- Change League of Legends.exe to Low Priority -->
        <add key="Low Priority" value="true"/>
        <!-- Disable League of Legends.exe Graphics Rendering -->
        <add key="Disable Rendering" value="true"/>
        <!-- Auto restore/minimize League of Legends.exe -->
        <add key="Minimizer" value="false"/>
    </appSettings>
</configuration>

tak ma być?

 

@NieZnaszMnie

 

Tak, tak jak napisał up są to wielokrotności 6, 8 i 10,  wszystko to ładnie jest opisane wystarczy przeczytać.

Opublikowano

Podobno ktoś ma, ale chyba nie chcę sie podzielić. Ja próbowałem coś znaleść, ale udało mi się znaleść jedynie jakieś shity która "optymalizuja" ram, nic takiego co by zmniejszało użycie/ograniczało dla programów. Jednak ktoś wstawiał screena w tym temacie, pokazująć że bot bierze okolo 200 mb.

Opublikowano

dxtory + minimizer =gg

Przydałby się jakiś link do tego 'minimizera' bo szukająć w googlach albo są to jakieś biustonosze albo porady jak zaoszczędzić troche ramu :)

Opublikowano

Przydałby się jakiś link do tego 'minimizera' bo szukająć w googlach albo są to jakieś biustonosze albo porady jak zaoszczędzić troche ramu :)

po szukaj w configu bota więcej nie powiem

Opublikowano

po szukaj w configu bota więcej nie powiem

Dobra, dzięki zaraz sprawdze jak to działa. Raz tego nawet używałem ale denerwowały mnie wyskakujące okienka co chwile i wyłączyłem, nie znająć zastosowania.

Opublikowano

Siemka, mam pytanko jak ogarnąć lola bo bociłem te refferale to co tera zrobić zeby normalne ustawienia  bo np nie widze teraz obwodu jak naciskam na postac ;d

Opublikowano

Siemka, mam pytanko jak ogarnąć lola bo bociłem te refferale to co tera zrobić zeby normalne ustawienia  bo np nie widze teraz obwodu jak naciskam na postac ;d

 

Pobierz z neta Game.cfg i wklej do folderu LoLa tam gdzie on jest i podmień.

Opublikowano

Co do tego minimizera, u mnie nadal boty biorą ~400 mb ramu, a tylko mi minimalizuje/maksymalizuje co sekundę i denerwuję, może znalazł ktoś coś jeszcze żeby ograniczyć to użycie ramu na bocie I odpalić tym samym więcej ?

Opublikowano

Co do tego minimizera, u mnie nadal boty biorą ~400 mb ramu, a tylko mi minimalizuje/maksymalizuje co sekundę i denerwuję, może znalazł ktoś coś jeszcze żeby ograniczyć to użycie ramu na bocie I odpalić tym samym więcej ?

A ile masz Ram?

TO CO ZOSTAŁO PACZANE.NIGDY NIE ZOSTANIE ODPACZANE.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...