Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

RAF Bot - FulcrumBOT (Najszybszy dostępny bot)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 805
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

wiem ze narazie nie przejmuje  baz , ale i tak blad mam gdzie indziej . Mianowicie kiedy boty juz zaladuja sie do 100% to nic sie nie dzieje i wyskakuje dziwny pasek na srodku jak na zdjeciu : 

http://i61.tinypic.com/zng4.png 

dodatkowo w konsoli wyskakuje invalid url the format of the url could not be determined 

url: myshittyauth.com

Mam identycznie jak na obrazku.

Opublikowano

Po prostu masz wyłączoną grafikę w grze, a napis bo masz cracka

Czyli to, że widzę tylko napisy zamiast "normalnej" gry nie wpływa na rozgrywkę i boty nadal robią swoje? Nie sprawdzałem tego hmm :P. 

 

@Btw. Crack updated.

Opublikowano

http://screenshooter.net/3644398/qisoeeu

bot mi staje w tym miejscu, wie ktoś jak temu zaradzić? :D

  <!-- Location of lol.launcher.exe with trailing \ -->
        <add key="Launcher Directory" value="C:\Riot Games\League of Legends\"/>
        <!-- 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, multiples of 6, 8, or 10 -->
        <add key="Max Bots" value="6"/>
        <!-- 5, 10, 15 -->
        <add key="Max Level" value="10"/>
        <!-- BR, EUN, EUW, KR, MY, NA, OCE, PH, RU, SG, SGMY, TH, TR, TW, VN -->
        <add key="Region" value="EUN"/>
        <!-- Change League of Legends.exe to Low Priority -->
        <add key="Low Priority" value="true"/>
        <!-- Disable League of Legends.exe Graphics Rendering -->
        <add key="Disable Rendering" value="true"/>
        <!-- Auto restore/minimize League of Legends.exe -->
        <add key="Minimizer" value="false"/>
        <!-- Milliseconds between starting each League of Legends -->
        <add key="Wait Time" value="1000"/>

tak wygląda mój cfg

@Edit

teraz spamuje takim gównem : http://screenshooter.net/3644398/jwathch wie ktoś o co chodzi?

g0Tef.jpg

Opublikowano

http://screenshooter.net/3644398/qisoeeu

bot mi staje w tym miejscu, wie ktoś jak temu zaradzić? :D

  <!-- Location of lol.launcher.exe with trailing \ -->
        <add key="Launcher Directory" value="C:\Riot Games\League of Legends\"/>
        <!-- 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, multiples of 6, 8, or 10 -->
        <add key="Max Bots" value="6"/>
        <!-- 5, 10, 15 -->
        <add key="Max Level" value="10"/>
        <!-- BR, EUN, EUW, KR, MY, NA, OCE, PH, RU, SG, SGMY, TH, TR, TW, VN -->
        <add key="Region" value="EUN"/>
        <!-- Change League of Legends.exe to Low Priority -->
        <add key="Low Priority" value="true"/>
        <!-- Disable League of Legends.exe Graphics Rendering -->
        <add key="Disable Rendering" value="true"/>
        <!-- Auto restore/minimize League of Legends.exe -->
        <add key="Minimizer" value="false"/>
        <!-- Milliseconds between starting each League of Legends -->
        <add key="Wait Time" value="1000"/>

tak wygląda mój cfg

@Edit

teraz spamuje takim gównem : http://screenshooter.net/3644398/jwathch wie ktoś o co chodzi?

Ten 1 ss to za długi login i sie zalogowac nie może

x

Opublikowano

Czemu nadal crashuje te lole ? wlacza i wylacza ...

Nie wiem co Ty robisz z tym botem. Podaj właściwą ścieżkę, ustaw sobie na np. 6 botów i ustaw sobie w "Disable rendering" na "false". Potem tylko włącz bota i czekaj na reffy. Ten program nie jest super skomplikowany. :D

Opublikowano

Ale wczesniej mi dzialal normalnie ;p

<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>
<configuration>
    <startup useLegacyV2RuntimeActivationPolicy="true">
        <supportedRuntime version="v4.0" sku=".NETFramework,Version=v4.5"/>
    </startup>
    <appSettings>
        <!-- The paypal email you used when purchasing a 31 day license. -->
        <add key="Paypal Email" value="[email protected]"/>
        <!-- Location of lol.launcher.exe with trailing \ -->
        <add key="Launcher Directory" value="C:\Riot Games\League Of Legends\"/>
        <!-- 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, multiples of 6, 8, or 10 -->
        <add key="Max Bots" value="6"/>
        <!-- 5, 10, 15 -->
        <add key="Max Level" value="10"/>
        <!-- BR, EUN, EUW, KR, MY, NA, OCE, PH, RU, SG, SGMY, TH, TR, TW, VN -->
        <add key="Region" value="EUN"/>
        <!-- Change League of Legends.exe to Low Priority -->
        <add key="Low Priority" value="true"/>
        <!-- Disable League of Legends.exe Graphics Rendering -->
        <add key="Disable Rendering" value="false"/>
        <!-- Auto restore/minimize League of Legends.exe -->
        <add key="Minimizer" value="false"/>
        <!-- Milliseconds between starting each League of Legends -->
        <add key="Wait Time" value="1000"/>
    </appSettings>
</configuration>

To moj config.

Metińczyk z Krew_Ma%C5%82py.jpg i Ko%C5%9B%C4%87_Palca.png

Opublikowano

Czemu nadal crashuje te lole ? wlacza i wylacza ...

Miałem ten sam problem i dam Ci dobrą rade. Odpal normalnie lola i zaktualizuj go do wersji 4.16. Bo pewnie tego nie zrobiłeś i dalej masz 4.15 miałem to samo, i to mi pomogło.

Opublikowano

Ale wczesniej mi dzialal normalnie ;p

<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>
<configuration>
    <startup useLegacyV2RuntimeActivationPolicy="true">
        <supportedRuntime version="v4.0" sku=".NETFramework,Version=v4.5"/>
    </startup>
    <appSettings>
        <!-- The paypal email you used when purchasing a 31 day license. -->
        <add key="Paypal Email" value="[email protected]"/>
        <!-- Location of lol.launcher.exe with trailing \ -->
        <add key="Launcher Directory" value="C:\Riot Games\League Of Legends\"/>
        <!-- 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, multiples of 6, 8, or 10 -->
        <add key="Max Bots" value="6"/>
        <!-- 5, 10, 15 -->
        <add key="Max Level" value="10"/>
        <!-- BR, EUN, EUW, KR, MY, NA, OCE, PH, RU, SG, SGMY, TH, TR, TW, VN -->
        <add key="Region" value="EUN"/>
        <!-- Change League of Legends.exe to Low Priority -->
        <add key="Low Priority" value="true"/>
        <!-- Disable League of Legends.exe Graphics Rendering -->
        <add key="Disable Rendering" value="false"/>
        <!-- Auto restore/minimize League of Legends.exe -->
        <add key="Minimizer" value="false"/>
        <!-- Milliseconds between starting each League of Legends -->
        <add key="Wait Time" value="1000"/>
    </appSettings>
</configuration>

To moj config.

Masz w pełni zaktualizowanego LoL'a ? Po patchu 4.16 były ze 2 aktualizacje. Masz bota/LoL'a na dysku C? Może antywirus blokuje? Ew. Pobierz jeszcze raz bota. 

Opublikowano

ARTUR WTF?! LOL SIE SAM UPDATUJE ...

Aha ... mam 2 lole ... JESTEM BRAINLESS DZIEKI ZARA TO ZROBIE ;X

nie ma problemu ;p i daj znać czy pomogło ;D

wy też macie ciągle błąd 500 jak chcecie odebrać reffy?

Opublikowano

wiem ze narazie nie przejmuje  baz , ale i tak blad mam gdzie indziej . Mianowicie kiedy boty juz zaladuja sie do 100% to nic sie nie dzieje i wyskakuje dziwny pasek na srodku jak na zdjeciu : 

http://i61.tinypic.com/zng4.png 

dodatkowo w konsoli wyskakuje invalid url the format of the url could not be determined 

url: myshittyauth.com

Jesli mam tak jak ten pan, gra jest normalnie grana tylko nie widze jej dla polepszenia wydajnosci? Czy cos znow zjebalem? Ile mniej wiecej trwaja gry?

Albicoolvod->Katatuki

 

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

 

Opublikowano

Jesli mam tak jak ten pan, gra jest normalnie grana tylko nie widze jej dla polepszenia wydajnosci? Czy cos znow zjebalem? Ile mniej wiecej trwaja gry?

Gra trwa ok 10 min.

Opublikowano

Witam mam problem gdy włączam bota i uruchamia mi sie te 6 okienek z lolem no i widze jak się gra ładuje dochodzi do 100

i zatrzymuje sie po czym widze napis (ciągle na ekranie ładowania) Witaj w crystal scar i bitwa zaraz sie rozpocznie ale ekran ladowania nie znika i moje pytanie jest czy te boty juz graja ?

screenshot: http://wrzucaj.net/images/2014/09/13/fgdfsdsdgsdf.jpg

Opublikowano

Witam mam problem gdy włączam bota i uruchamia mi sie te 6 okienek z lolem no i widze jak się gra ładuje dochodzi do 100

i zatrzymuje sie po czym widze napis (ciągle na ekranie ładowania) Witaj w crystal scar i bitwa zaraz sie rozpocznie ale ekran ladowania nie znika i moje pytanie jest czy te boty juz graja ?

screenshot: http://wrzucaj.net/images/2014/09/13/fgdfsdsdgsdf.jpg

Zmień na <add key="Disable Rendering" value="false"/>

 

http://screenshooter.net/3644398/jwathch pomoże ktoś z tym problemem? :P

Mógłbyś spróbować na początku odpalić z wyłączonym av i firewallem i zobaczyć czy odpali.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...