Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

RAF Bot - FulcrumBOT (Najszybszy dostępny bot)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zmień na <add key="Disable Rendering" value="false"/> dzięki wielkie działa :D


A te boty powinny chodzic tam i spowrotem w centrum mapy? bo narazie zadnego oltarza nie przejely :/

  • Odpowiedzi 805
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zmień na <add key="Disable Rendering" value="false"/> dzięki wielkie działa :D

A te boty powinny chodzic tam i spowrotem w centrum mapy? bo narazie zadnego oltarza nie przejely :/

U mnie zanim punkty zaczną lecieć mija z 1-2 min od załadowania gry, także poczekaj. Masz na pewno najnowszą paczkę z botem z wczoraj ?

 

W nocy dobiłem 6x 5lvl a do tej pory nie moge odebrać nagrody za 5lvl, dlaczego ? 

Nagrody zostają dodane do 72 h na konto, ja czekam przeważnie z 2 dni żebym mógł odebrać nagrody od momentu wbicia 5/10 lvl.

Opublikowano

U mnie zanim punkty zaczną lecieć mija z 1-2 min od załadowania gry, także poczekaj. Masz na pewno najnowszą paczkę z botem z wczoraj ?

 

 

U mnie minelo 10 i i nadal chodza w srodku mapy :/ a jaką paczkę ? Jak mozesz to wyslij swoje ustawienia moze mam cos namieszane

Opublikowano

http://i.imgur.com/1kDp0gI.png Pomoże ktoś? Za pewne coś pomieszałem w configu. O to on:

<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>
<configuration>
    <startup useLegacyV2RuntimeActivationPolicy="true">
        <supportedRuntime version="v4.0" sku=".NETFramework,Version=v4.5"/>
    </startup>
    <appSettings>
        <!-- The paypal email you used when purchasing a 31 day license. -->
        <add key="Paypal Email" value="[email protected]"/>
        <!-- Location of lol.launcher.exe with trailing \ -->
        <add key="Launcher Directory" value="C:\Riot Games\League of Legends"/>
        <!-- 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, multiples of 6, 8, or 10 -->
        <add key="Max Bots" value="10"/>
        <!-- 5, 10, 15 -->
        <add key="Max Level" value="10"/>
        <!-- BR, EUN, EUW, KR, MY, NA, OCE, PH, RU, SG, SGMY, TH, TR, TW, VN --> 
        <add key="Region" value="EUN"/>
        <!-- Change League of Legends.exe to Low Priority -->
        <add key="Low Priority" value="true"/>
        <!-- Disable League of Legends.exe Graphics Rendering -->
        <add key="Disable Rendering" value="true"/>
        <!-- Auto restore/minimize League of Legends.exe -->
        <add key="Minimizer" value="false"/>
        <!-- Milliseconds between starting each League of Legends -->
        <add key="Wait Time" value="1000"/>
    </appSettings>
</configuration>

Opublikowano

Co powinienem zrobić, kiedy gry kończą się zanim się zaczną?!

Konta wbijają do lobby, wybierają postacie, ekran ładowania się uruchamia i po pewnym czasie (chyba jak wszystkie konta się załadują do 100%) to wszystko się zamyka a w okienku wypisuje Ended.

Problem ten sam na wczorajszych i dzisiejszych plikach.

Hejo

Opublikowano

cześc niechcę zakładać nowego tematu ale to jest irytujące jak włączam boty jest wszystko ok ale sa czarne kwadraty jakby na postaciach na towerach i to przeszkadza bo chce zagrac normala juz sam to w lolu towery tez maja otoczki czarnych kwadratów potwory w jungli i animacje niektóre dodam iz stery do karty zaktualizowane a w ustawieniach bota zmieniłem disable graphics rendering na false tylko niechce naprawiac od nowa albo reinstalla z gory dzieki za pomoc

Opublikowano

Przed zrobieniem takie czegos powinienes skopiowac LoLa, i zrobic 2 foldery z nim. Jeden do botow, drugi do normalnej gry. O ile masz config ktorego uzywales przed uruchomieniem bota sproboj go wgrac i powinno dzialac.

Opublikowano

Mi również zabiera 500 mb ramu, ale jakoś to nie problem. Dodatkowo gdy chcialem włączyć 10 botów na raz to wyskakuje błąd. A jak 6 to już nie :O Powinno grać 4 vs 2 czy 3 vs 3? To używa proxy czy coś?

7641314106096581125976.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...