Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

RAF Bot - FulcrumBOT (Najszybszy dostępny bot)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 805
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Config

 

 

<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>
<configuration>
    <startup useLegacyV2RuntimeActivationPolicy="true">
        <supportedRuntime version="v4.0" sku=".NETFramework,Version=v4.5"/>
    </startup>
    <appSettings>
        <!-- The paypal email you used when purchasing a 31 day license. -->
        <add key="Paypal Email" value="[email protected]"/>
        <!-- Location of lol.launcher.exe with trailing \ -->
        <add key="Launcher Directory" value="C:\LeagueOfLegends\"/>
        <!-- 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, multiples of 6, 8, or 10 -->
        <add key="Max Bots" value="60"/>
        <!-- 5, 10, 15 -->
        <add key="Max Level" value="10"/>
        <!-- BR, EUN, EUW, KR, MY, NA, OCE, PH, RU, SG, SGMY, TH, TR, TW, VN -->
        <add key="Region" value="EUN"/>
        <!-- Change League of Legends.exe to Low Priority -->
        <add key="Low Priority" value="true"/>
        <!-- Disable League of Legends.exe Graphics Rendering -->
        <add key="Disable Rendering" value="true"/>
        <!-- Auto restore/minimize League of Legends.exe -->
        <add key="Minimizer" value="true"/>
    </appSettings>
</configuration>

 

 

Najdłuższy login ma 14 znaków.

 

Wylacz antywira.firewalla i zobacz wtedy

 

Ktos ma pomysl jak psotawic bota na vps/dedyk ?

battles,proportional,340,200,4aacb48576518419e9d6e448daa43645.jpg

Opublikowano

dxtor na torrentach.

konta tworze tym programem z pierwszej strony.

"Jeszcze nie mam bana ale pewnie dostane :D"

A co do lola to wszsytko na minimum bo ci ustawia i mozesz dograc teksturki na duzo fps to ci wtedy odciazy pc.

 

10lvl wbijesz w okolo 8h

battles,proportional,340,200,4aacb48576518419e9d6e448daa43645.jpg

Opublikowano

@Potępiony a z moim problemem wiesz jak go rozwiązać? :D

Pisz na pw bo sie spam robi :P

 

Hmm dziwne. Czym ograniczasz zużycie RAM dla lol.exe

Gdybym ci napisal to bym nie mial zarobku. Przyrko mi.

 

@dark1992 a czy szef kfc da ci przepis ? :P nawet gdybys nie sprzedawal

@dark1992 Podobno tworca ma rozwiazac prblem z zucyciem ram w nastepnej wersji

battles,proportional,340,200,4aacb48576518419e9d6e448daa43645.jpg

Opublikowano

Pisz na pw bo sie spam robi :P

 

Gdybym ci napisal to bym nie mial zarobku. Przyrko mi.

 

Nie sprzedaje na allegro. Btw spoko po prostu wydłużysz mój czas do znalezienia rozwiązania. (Nie będę miał zarobku o nie xD)

Opublikowano

Pisz na pw bo sie spam robi :P

 

Gdybym ci napisal to bym nie mial zarobku. Przyrko mi.

 

@dark1992 a czy szef kfc da ci przepis ? :P nawet gdybys nie sprzedawal

@dark1992 Podobno tworca ma rozwiazac prblem z zucyciem ram w nastepnej wersji

 

Zachowujesz się jak typowy Polak Cebulak xD Btw już znalazłem.

Opublikowano

yyy nie wiem czemu lecz w accounts w falcrum nie aktualizują się lvl'e ;/ konta z refy zagraly juz z 6 gier a w accounts nadal 1lvl'e 

 

ps; dajcie tego yebanego dxtora bo nie moge nigdzie pobrac -.- daje max + 

Opublikowano

Na trialu możesz zrobić to samo i chyba nie ma ograniczenia czasowego, wyłącznie kilka opcji mniej. @dark1992 to może byś się pochwalił co trzeba zrobić, żeby boty pożerały trochę mniej ramu ? :)

Opublikowano

dowiem się o co chodzi? odznaczyłem pytanie przed otwarciem pliku i jest to samo, po prostu konsola odpala się na nowo bez pytania.

klikam uruchom i całe cmd odpala się od nowa i tak w kółko. odpalam jako admin, próbowałem zgodność z win 7, win xp. ścieżka dobra. help?

765361410198198979615.jpg

Opublikowano

Witam. Mam taki problem otóż nie wiem o co chodzi, mojemu kumplowi chodzi, a mi niestety nie chce ruszyć, może ma ktoś pomysł jak to ruszyć do przodu? Z góry dzięki.

 

http://iv.pl/images/90775967367822212413.jpg

 

http://iv.pl/images/15672274081969645450.jpg    = tak jest cały czas

 

http://iv.pl/images/16815369064357721677.jpg

 

http://iv.pl/images/64829775027990358230.jpg

Opublikowano

Witam. Mam taki problem otóż nie wiem o co chodzi, mojemu kumplowi chodzi, a mi niestety nie chce ruszyć, może ma ktoś pomysł jak to ruszyć do przodu? Z góry dzięki.

 

http://iv.pl/images/90775967367822212413.jpg

 

http://iv.pl/images/15672274081969645450.jpg    = tak jest cały czas

 

http://iv.pl/images/16815369064357721677.jpg

 

http://iv.pl/images/64829775027990358230.jpg

podajesz sam folder z \ na koncu i bez launcher.exe ..

Opublikowano

klikam uruchom i całe cmd odpala się od nowa i tak w kółko. odpalam jako admin, próbowałem zgodność z win 7, win xp. ścieżka dobra. help?

 

765361410198198979615.jpg

Ile masz max bots w cnfg ?

Opublikowano

a w Accounts.txt masz 10 botow? bo widze ze loguje sie tylko na 1..

 

 

ale to jest max botów,a to chyba nie ma różnicy czy użyje 1, czy 10, tylko że nie chcą się w ogóle odpalić :(

Opublikowano

Nie polecam. Zrobiłem 28 kont na 5 lvl i ban na refy. :(

Zawieszono dostęp do programu „Zaproś znajomego”

W związku z nasileniem się podejrzanej aktywności nie możesz już korzystać z programu „Zaproś znajomego”. Usunięto z twojego konta zawartość odpowiadająca wartości nagród zdobytych w programie „Zaproś znajomego”. Mogła również zostać usunięta zawartość kupiona za PZ zdobyte dzięki dopalaczom PZ (na podstawie średniej liczby PZ zdobytych za każdy dopalacz). Oraz ban na 2 tygodnie. Nie polecam

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...