Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

RAF Bot - FulcrumBOT (Najszybszy dostępny bot)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 805
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam wie ktos czemu strona zodbieraniem referrals strasznie muli ? i mam problem nie zalicza wszystkich kont  http://scr.hu/2gmz/ko7sp   i ostatnie pytanko czy jak wczesniej  odebralem nagrode za 10 postaci 10lvl  to nadal bede mogl otrzymywac  rp za kazde 10x 10 lvl????

 

 

Pozdrawiam  daje++

Opublikowano

@fiflolek

 

Dobra tak zrobię, zobaczymy co z tego będzie :)

Z życiem o wszystko gram, znaczoną talią kart 

I robię to dobrze, tak że wchodzi w krew to nam #WALTER WHITE "

Opublikowano

Witam wie ktos czemu strona zodbieraniem referrals strasznie muli ? i mam problem nie zalicza wszystkich kont  http://scr.hu/2gmz/ko7sp   i ostatnie pytanko czy jak wczesniej  odebralem nagrode za 10 postaci 10lvl  to nadal bede mogl otrzymywac  rp za kazde 10x 10 lvl????

 

 

Pozdrawiam  daje++

Nie dostaniesz już tych 975RP bo to nagroda jednorazowa natomiast IP za 5 poziom będziesz dostawał ciągle. Mi też strona muli fchuj a czeka 18 refków do odebrania :/

oluadp4310f.png

Opublikowano

klikam uruchom i całe cmd odpala się od nowa i tak w kółko. odpalam jako admin, próbowałem zgodność z win 7, win xp. ścieżka dobra. help?

 

765361410198198979615.jpg

 

Wyłącz UAC - ustaw UAC na zerowe zabezpieczenia (nigdy nie pytaj)

 

Ja za to mam taki błąd, jakieś rozwiązania?

 

551751410198821274914.png

 

Do prawidłowego działania wymagany jest nie gimbasiarski język lola. Czytaj musisz mieć lola w wersji angielskiej. Pobierz ang patcha i odpal jeszcze raz.

Opublikowano

Nie dostaniesz już tych 975RP bo to nagroda jednorazowa natomiast IP za 5 poziom będziesz dostawał ciągle. Mi też strona muli fchuj a czeka 18 refków do odebrania :/

PW Wariacie :P

Opublikowano

@dark1992

 

Wiem, domyśliłem się i zmieniłem na angielski, ale nadal nie działa, meh.

Z życiem o wszystko gram, znaczoną talią kart 

I robię to dobrze, tak że wchodzi w krew to nam #WALTER WHITE "

Opublikowano

Mam polska wersje i mi dziala wiec nie wiem skad ta twoja teoria.

 

Bo zapewne masz chociaż raz pobraną angielską. Nie musisz mieć jej ustawionej, wystarczy, że masz jakiekolwiek pliki angielskiej wersji.

150 refow w 3 dni, niezly wynik. Dobry bocik :_).

Chyba zaczne sprzedawac na allegro :P

 

Szybko cię ktoś podkabluje za nie prowadzenie działalności gospodarczej :). Na allegro tak jest. #life

Opublikowano

Dlaczego musze podawac email paypala ??

 

ps; skad moge wziąć cracka ?

 

Email podają tylko ci co kupili licencję. Kto ci powiedział, że musisz go podawać. Cracka weźmiesz z link

Jakie wy macie kompy, że wy w 3 dni po 150-200  reffów robicie?

 

i7-3770K + 32 GB RAM i ciśnie na tym po 130-150 ref dziennie. Są ludzie co kupują sprzęt serwerowy po 2 procesory i 64 GB RAM.

Opublikowano

Coś nie pyka.

 

Wyświetla jakieś

Unable to connect or login!

Mój comfig:

<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>
<configuration>
    <startup useLegacyV2RuntimeActivationPolicy="true">
        <supportedRuntime version="v4.0" sku=".NETFramework,Version=v4.5"/>
    </startup>
    <appSettings>
        <!-- The paypal email you used when purchasing a 31 day license. -->
        <add key="Paypal Email" value="[email protected]"/>
        <!-- Location of lol.launcher.exe with trailing \ -->
        <add key="Launcher Directory" value="C:\Program Files (x86)\League of Legends"/>
        <!-- 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, multiples of 6, 8, or 10 -->
        <add key="Max Bots" value="6"/>
        <!-- 5, 10, 15 -->
        <add key="Max Level" value="10"/>
        <!-- BR, EUN, EUW, KR, MY, NA, OCE, PH, RU, SG, SGMY, TH, TR, TW, VN -->
        <add key="Region" value="EUN"/>
        <!-- Change League of Legends.exe to Low Priority -->
        <add key="Low Priority" value="true"/>
        <!-- Disable League of Legends.exe Graphics Rendering -->
        <add key="Disable Rendering" value="true"/>
        <!-- Auto restore/minimize League of Legends.exe -->
        <add key="Minimizer" value="false"/>
    </appSettings>
</configuration>

Opublikowano

Zaraz dojdzie do tego że ktoś napisze że zrobił 1000 w 2 dni. Bot fajny, tylko że kiedy w tym samym czasie mam odpalonego 'normalnego' lola, bo zrobiłem kopię lola dla bota to przy włączaniu kont z bota to robi się czarny ekran na głównym cliencie, mam tylko dostęp do znajomych, powiadomień i szukania grupy. Jeśli ktoś mnie np. zaprosi i przyjmę to jest już normalnie, jest jakaś rada na to ?

Opublikowano

Proc: Intel cor i 7 870 podkrecony do 5ghz

Ram: 16GB corsair podkrecone do 2GHZ

Win7 ultimate 64 bit

Grafa radeon 7840 hd od sapphire

plyta: p55 ud3l

Przepraszam za pomylke jednak to byly 3.5 dnia(zle spojarzalem w wykonanych refkach :D)

ustawiam po 50 -70 botow (co z tego ze kom zamulony ale refki leca :D) Rozno to bywa zalezy ile mi sie chce czekac na konta :D w 2 i pol dnia mam 360 refow nie wszystkie 10lvl ale kolo 270.

Ustawiasz jakims programem limit 5 fps i jedziesz.

Nie mam pojeca jak to wyrabia ale coz .

 

@ up nic na to nie poradzisz. musisz wylaczyc lola

 

Przepraszam za pomylke jednak to byly 3.5 dnia(zle spojarzalem w wykonanych refkach :D)

battles,proportional,340,200,4aacb48576518419e9d6e448daa43645.jpg

Opublikowano

 

Proc: Intel cor i 7 870 podkrecony do 5ghz

Ram: 16GB corsair podkrecone do 2GHZ

Win7 ultimate 64 bit

Grafa radeon 7840 hd od sapphire

plyta: p55 ud3l

 

ustawiam po 80 -100 botow (co z tego ze kom zamulony ale refki leca :D) Rozno to bywa zalezy ile mi sie chce czekac na konta :D w 2 i pol dnia mam 360 refow nie wszystkie 10lvl ale kolo 270.

Ustawiasz jakims programem limit 5 fps i jedziesz.

Nie mam pojeca jak to wyrabia ale coz .

 

@ up nic na to nie poradzisz. musisz wylaczyc lola

 

 

Dobra baja. 1 lol.exe zabiera 400-500 mb ram, a ty próbujesz wmówić, że z 16 Gb odpalasz 80-100 xD

Opublikowano

Tyle że jak ograniczysz zuzycie to moze ci nawet 80 zabierac.

 

A pamięć gry będzie wisiała w powietrzu i magicznej przestrzeni. Jak ty chcesz żeby gra ci działała bez wczytania danych do pamięci. Zwłasz\cza, że ten bot musi mieć dostęp do pamięci.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...