Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

RAF Bot - FulcrumBOT (Najszybszy dostępny bot)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 805
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Czy czsem program Disquting acc creator nie oszukuje znaczy uzywa reflinka czy nie bo nie widze nowy ch znajomych na lvl 5 a mam ich 6

to samo pytanie. ; d

Opublikowano

Do tych co używają cracka: 

 

175601410002030317255.jpg

 

jak to fixnąć?

@Grylls

 

Ten błąd nie ma żadnego znaczenia.. raczej chodzi o ten, który zapewne wyświetlił ci się troszkę wyżej : "Unable to connect or login!" . Z jakiś nieznanych powodów gra nie może wystartować, nie mam pojęcia o co z tym chodzi, specjalnie odinstalowałem antywira, żeby sprawdzić czy przypadkiem tego nie blokuje, ale nie.. Czekam na następne wersje, może to naprawią.

                                                              185101413585933840951.png

Lecze raki w soloq <3

Opublikowano

@XreatiVe @Grylls

Miałem to samo, odpalilem jako admin i zgodnosc xp sp3 i działa

 

lul, nowy błąd

 

 
Żaden nie ma 10 lvlu, w pliku accounts.txt także nie jest tak napisane.. o.O Przynajmniej jest jakiś progress, dzięki :D

                                                              185101413585933840951.png

Lecze raki w soloq <3

Opublikowano

Wszystko już działa. Dla tych co używają cracka, to nie polecam ściągać tego "fixa" co jest zaraz pod downloadem bota. On tylko komplikuje sprawę - przynajmniej u mnie. 

Opublikowano

mam pytanie bo gram na eune i stworzyłem konta z mojego refflinka na euw i jak osiągną 5 lvl lub 10 to mogę normalnie odebrać refy? czy to musi być ten sam region na którym gram? 

Opublikowano

mam pytanie bo gram na eune i stworzyłem konta z mojego refflinka na euw i jak osiągną 5 lvl lub 10 to mogę normalnie odebrać refy? czy to musi być ten sam region na którym gram? 

Ten sam musi byc.

 

lul, nowy błąd

 

 
Żaden nie ma 10 lvlu, w pliku accounts.txt także nie jest tak napisane.. o.O Przynajmniej jest jakiś progress, dzięki :D

 

Tez tak mialem, format zrobilem na win 7 64b i dziala all 

Opublikowano

Ten sam musi byc.

Tez tak mialem, format zrobilem na win 7 64b i dziala all 

(facepalm) format really? usuń all w plku accounts i jeszcze raz wklej

polecam dxtory i 10 fps max i cpu tylko 20 % ;)

Opublikowano

Ja mam unable to connect jeżeli nazwa konta jest bardzo długa :)

W Accounts.txt usuńcie konta z długą nazwą, a bot będzie działał.

Jeżeli chcesz mi podziękować za pomoc kliknij Lubię to :)

Opublikowano

Czy jak nabije refy na 10 to nie dostane nagród za 5? Bo w completed invitations są te refy z 10 ale za 5 lvl nie moge odebrać :( Z poprzednią serią było ok.

oluadp4310f.png

Opublikowano
TUT DLA IDIOTÓW

0. Wyłącz lub zrób wyjątek w antywirze

1. Sciagamy wersje z finn.lu

2. Robimy konta za pomocą DisghustingAccCreator 2 i przekopiowujemy accounts.txt do folderu bota

3. Konfigurujemy fulcrum.exe.config według uznania

4. Próbujemy uruchomić fulcrum.exe

4.1. Jeśli przez 5 min nic się nie dzieje, próbujemy jedną z następnych rzeczy:

Uruchamiamy jako admin

Tryb zgodnosci z windows xp

Sciagamy fixa ze strony finn.lu

4.2. Jesli bot zacznie chodzić (czytaj: białe napisy piszą się same) i po chwili magicznym sposobem uruchamiają się lole to nabijają ci już lvl

Mój fulcrum.exe.config :



<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>
<configuration>
    <startup useLegacyV2RuntimeActivationPolicy="true">
        <supportedRuntime version="v4.0" sku=".NETFramework,Version=v4.5"/>
    </startup>
    <appSettings>
        <!-- The paypal email you used when purchasing a 31 day license. -->
        <add key="Paypal Email" value="[email protected]"/>
        <!-- Location of lol.launcher.exe with trailing \ -->
        <add key="Launcher Directory" value="C:\League of Legends\"/>
        <!-- 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, multiples of 6, 8, or 10 -->
        <add key="Max Bots" value="6"/>
        <!-- 5, 10, 15 -->
        <add key="Max Level" value="10"/>
        <!-- BR, EUN, EUW, KR, MY, NA, OCE, PH, RU, SG, SGMY, TH, TR, TW, VN -->
        <add key="Region" value="EUN"/>
        <!-- Change League of Legends.exe to Low Priority -->
        <add key="Low Priority" value="true"/>
        <!-- Disable League of Legends.exe Graphics Rendering -->
        <add key="Disable Rendering" value="true"/>
        <!-- Auto restore/minimize League of Legends.exe -->
        <add key="Minimizer" value="false"/>
    </appSettings>
</configuration>


Uwaga! Invalid URL czy co innego to nie błąd, nic on nie robi

Jeśli literki się piszą a lole nie startują, najprawdopodniej wyskoczył ci błąd. Znane błędy i ich fixy:

All accounts are lvl 10


Zly region w fulcrum.exe.config


Unable to connect {przy logowaniu któregoś konta]


za dluga nazwa konta - zrób nowe


Opublikowano

zrobi ktos instrukcje krok po kroku dla crackowanej wersj>?

ten jest fhuj chaotyczny i slabo opisany nie ma wielu kroków

 

Chaotyczny to jest twój mózg który nie potrafi ogarnąć tak prostego bota. A nie sory, nie masz licencji na stabilną wersję to płaczesz, że zcrackowane 2.3 ci nie działa. Pozdro. Spoko, że ten temat to w 90% płacz cebulaków xD

mam pytanie bo gram na eune i stworzyłem konta z mojego refflinka na euw i jak osiągną 5 lvl lub 10 to mogę normalnie odebrać refy? czy to musi być ten sam region na którym gram? 

 

Region nie ma znaczenia a osoba która ci odpisała, że musi być ten sam najwidoczniej nic nie wie a dużo gada. Rób na dowolnym nawet na takim na którym nie ma systemu refów. Ważne, że zrobione jest konto z twojego reflinka.

Czy czsem program Disquting acc creator nie oszukuje znaczy uzywa reflinka czy nie bo nie widze nowy ch znajomych na lvl 5 a mam ich 6

 

Ten program działa bez zarzutu. Zrobiłem nim z 50k kont i wszystkie działały. +/- 3-4 które mogły się nie zrobić przez rozłączenie neta.

a teraz podaj link do free fulcruma bo zapewne masz, był na epvp ale usunęli ;

 

Ale cebulactwo dostaje od niektórych na PW. Nie używam zcrackowanej wersji bo jest nie stabilna, link masz w tym temacie. SZUKAJ.

 

TUT DLA IDIOTÓW
0. Wyłącz lub zrób wyjątek w antywirze
1. Sciagamy wersje z finn.lu
2. Robimy konta za pomocą DisghustingAccCreator 2 i przekopiowujemy accounts.txt do folderu bota
3. Konfigurujemy fulcrum.exe.config według uznania
4. Próbujemy uruchomić fulcrum.exe
4.1. Jeśli przez 5 min nic się nie dzieje, próbujemy jedną z następnych rzeczy:
Uruchamiamy jako admin
Tryb zgodnosci z windows xp
Sciagamy fixa ze strony finn.lu
4.2. Jesli bot zacznie chodzić (czytaj: białe napisy piszą się same) i po chwili magicznym sposobem uruchamiają się lole to nabijają ci już lvl
Mój fulcrum.exe.config :

<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>
<configuration>
    <startup useLegacyV2RuntimeActivationPolicy="true">
        <supportedRuntime version="v4.0" sku=".NETFramework,Version=v4.5"/>
    </startup>
    <appSettings>
        <!-- The paypal email you used when purchasing a 31 day license. -->
        <add key="Paypal Email" value="[email protected]"/>
        <!-- Location of lol.launcher.exe with trailing \ -->
        <add key="Launcher Directory" value="C:\League of Legends\"/>
        <!-- 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, multiples of 6, 8, or 10 -->
        <add key="Max Bots" value="6"/>
        <!-- 5, 10, 15 -->
        <add key="Max Level" value="10"/>
        <!-- BR, EUN, EUW, KR, MY, NA, OCE, PH, RU, SG, SGMY, TH, TR, TW, VN -->
        <add key="Region" value="EUN"/>
        <!-- Change League of Legends.exe to Low Priority -->
        <add key="Low Priority" value="true"/>
        <!-- Disable League of Legends.exe Graphics Rendering -->
        <add key="Disable Rendering" value="true"/>
        <!-- Auto restore/minimize League of Legends.exe -->
        <add key="Minimizer" value="false"/>
    </appSettings>
</configuration>

Uwaga! Invalid URL czy co innego to nie błąd, nic on nie robi
Jeśli literki się piszą a lole nie startują, najprawdopodniej wyskoczył ci błąd. Znane błędy i ich fixy:
All accounts are lvl 10

Zly region w fulcrum.exe.config

Unable to connect {przy logowaniu któregoś konta]

za dluga nazwa konta - zrób nowe

 

 

Dzięki za mini tut. Może dzięki temu zniknie połowa głupich pytań.

 

Chociaż to z wklejonym configiem gdzie pisze jak wół Max bots number must be a multiplier of numbers 6 8 or 10. A typ wpisał Max Bots = 1.

To pytanie było bezcenne.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...