Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum]Poszukuję Gm/ Testera!/ Chce Zostać Gm! / Poszukuje Sponsora/Hostera /Grafika/Pomocy Przy Postawieniu Serwera!


P4W3L

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Opis: Oferuje stabilny serwer dedykowany, ktory udzwignie wiele graczy. Zasponsoruje fajny projekt za 70% zysku z SMS Shopu.

Kontakt:

- GG: 36425221

 

Parametry:

Procesor Opteron Hexa Core

Prędkość 2 x 6 x 2,0 GHz

Pamięć RAM 32 GB

Dyski twarde 2.000 GB

100 Mb/s

Opublikowano

Witam poszukuje sponsora nie bede sie rozpisywał tutaj na forum zainteresowanych prosze pisac na GG: 36635728

 

 

server dedykowany najprawdopodobniej normal

 

 

Dziękuje za pomoc.

Opublikowano

Oferuję pomoc jako GM/Quester

 

 

Opis: Oferuję pomoc w pisaniu questów na powstałych serwerach . W zamian chciałbym posadę GM'a lub Część dochodów z IS.

Wiek:16

Kontakt:

- GG: 7009998

- Prywatna wiadomość na forum.

2pph1rn.jpg

Pasjonat
Opublikowano

Poszukuję pomocy przy Dedyku!

 

Opis: Proszę o pomoc dotyczącą stawiania serwera Dedykowanego Metin2. Właściwie to pierwszy raz stawiałbym dedyka. Ale trochę o tym czytałem więc troche się znam, serwer raczej byłby normalny, raty po 300% (maxymalnie 500% ale raczej nie). Więc tak serwera w ogóle jeszcze nie ma ponieważ zrobi się go dopiero jak będzie team. Na serwerze oczywiście będzie Item Shop, na który już mam pomysł! Z IS napewno będą bardzo duże zyski z czego utrzymamy serwer i będą zyski dla nas.

 

Szukamy

 

 

SPONSORA

* Webmastera

* Osoby do edycji/tworzenia clienta TAKIEGO SUPER!! (ostatecznie odpłatnie)

* Technika

* kogoś kto stworzy pliki serwerowe TAKIE SUPER!! (ostatecznie odpłatnie)

 

oczekujemy

*Od Webmastera*

- Ciekawej strony z itemshopem

- Bycia moderatorem forum

 

*Od osoby od clienta*

-ciekawego clienta z super mapkami

-oraz różnymi innymi bajerami

 

* Technik*

- wgrywanie questow(itp.) na serwer

- pomoc w navicacie

 

 

 

Co oferujemy

* GM

* Miłą atmosferę

* Jeżeli GM będzie brał mniej niż 65% z IS to dla każdego coś kasy...

 

KONTAKT

*GG : 10047129

zapowiedzc.png

 

bannereke.gif

 

bannerrrrrrrrr.gif

Opublikowano

Poszukuje

Osoby która zajmie się tworzeniem Clij-enta pod prywatny serwer metin 2 .

Wynagrodzenie oczywiście znajdzie się w Teamie Serwera

Gadu Gadu : 36806051

sasukewallpaperbytwilig.jpg

Pasjonat
Opublikowano

Poszukuję pomocy przy Dedyku!

 

Opis: Proszę o pomoc dotyczącą stawiania serwera Dedykowanego Metin2. Właściwie to pierwszy raz stawiałbym dedyka. Ale trochę o tym czytałem więc troche się znam, serwer raczej byłby normalny, raty po 300% (maxymalnie 500% ale raczej nie). Więc tak serwera w ogóle jeszcze nie ma ponieważ zrobi się go dopiero jak będzie team. Na serwerze oczywiście będzie Item Shop, na który już mam pomysł! Z IS napewno będą bardzo duże zyski z czego utrzymamy serwer i będą zyski dla nas.

 

Szukamy

 

 

SPONSORA

* Webmastera

* Osoby do edycji/tworzenia clienta TAKIEGO SUPER!! (ostatecznie odpłatnie)

* Technika

* kogoś kto stworzy pliki serwerowe TAKIE SUPER!! (ostatecznie odpłatnie)

 

oczekujemy

*Od Webmastera*

- Ciekawej strony z itemshopem

- Bycia moderatorem forum

 

*Od osoby od clienta*

-ciekawego clienta z super mapkami

-oraz różnymi innymi bajerami

 

* Technik*

- wgrywanie questow(itp.) na serwer

- pomoc w navicacie

 

 

 

Co oferujemy

* GM

* Miłą atmosferę

* Jeżeli GM będzie brał mniej niż 65% z IS to dla każdego coś kasy...

 

KONTAKT

*GG : 10047129

zapowiedzc.png

 

bannereke.gif

 

bannerrrrrrrrr.gif

Opublikowano

jsjsjss.png

 

 

 

Oferujemy:

 

- 40%-50% dochodów z ItemShop.

- Posadę GM na serwerze dedykowanym.

- Profesjonalną ekipę.

- Własny Klient.

- Kanał TS3.

- Stronę internetową i forum.

- Zrobioną bazę danych z itemami , itp.

Kilka ss :

75371497.jpg

ulpeszamn.jpg

bronieizbroje.png

Inne zdjęcia z naszego clienta : http://imageshack.us...0519162317.jpg/

 

Opis co prawdopodobnie będzie na serwerze :

 

Nowe Itemki - z Alarmy nasza stara baza troche odnowiona ;P bardzo dużo Epików nie będzie żadnego w IS więc nie mówić że na Kase lecimy !!!

Nowe Questy oraz Ulepszacze w Questach Do wygrania Nowe Ulepszacze z których można Robić Epiki

Nowe Wierzchowce

Liczne Eventy Robione przez [sGM] Oraz [HA]

Nowe Mapki ??? - Pewnie Postaramy się o to żeby było duże Expowisk oraz Nowych niezbadanych Krain

Maksymalny Poziom w Grze - 127 lub 255

Zmiana Systemu bonów Troche trzeba się napracować żeby coś wybonować

Nie będzie 6/7 bonu

Przyjazny ItemShop Składający się tylko i wyłącznie z Dodatków takich jak na Plu typu Rękawica Złodzieja itd. Fryzury nie ma tam bonów 6/7 ani 5

Team Będzie Przyjazny i będzie szukał botów oraz innych Ludzi na Cheatach

Dobry Kontakt z Team Staramy tobie pomóc jak tylko możemy w Grze i na Zgłoszeniach

Raty na serwerze;

Exp : 210

Drop : 200

Yang : 220

 

 

Oczekujemy:

 

- Dedyka minimum 8-15 GB ram. ( może być trochę gorszy )

- Łącze minimum 100MB/S

- +15 lat.

- Znajomość języka, kultura.

 

Kontakt:

 

GG: 22883070

 

 

Po krótkiej rozmowie na GG możemy pogadać na Ts3 .

 

Oferta Aktualna

Opublikowano

Witam. Nazywam się Michał i mam 15 lat Chciałbym zostać GM'em na serwerze dedykowanym(TYLKO).Teraz troche o mojim doświadczeniu w grze i także w jej tworzeniu

 

Doświadczenie:

 

-Czas grania (3 lata)

-Największe osiągnięcie (65 body skile P i mental 59 skile g)

 

-Na komputerze siedze dosyć często gdyż mam dużo wolnego -> (Pewnie sobie myślicie że jestem jakimś dresiażem który będzie chciał duży % z IS'u ) Odrazu pisze że sie myślcie.

 

-Jestem bardzo dobrze obaczojny w grze więc jeżeli ktoś nie będzie sie stosować do regulamiunu serwerowego to odrazu leci ban a za hacki to perm ban (ZALEŻY OD HA)

 

-Znam 70% komend .Dlaczego tak mało ? Gdyż teraz jest wiele nowych serwerów które mają nowe id itemów których nie znam. Znam te najważniejsze (najbardziej eventowe)

 

Co bym robił na serwie ?

 

A co może robić dobry GM? Pilnować porządku

 

Pomagał nowym graczom

 

Starał sie odpowiadać na każde pytanie graczy więc spamu na twoim serwie nie będzie.

 

Czego nie bede robił na serwie ?

 

-Napewno nie będe faworyzował top 1 gracza GM nie daje itemów ani lvl , a także yangów Jaką masz pewność ? Logi z navi wszystko Ci pokażą

 

-Spamił itd

 

Chcesz ze mną pogadać?

 

Kontakt:

 

gg:24279576

Oraz posiadam mikrofon dzięki czemu możemy porozmawiać na vt lub TS3 Pozdrawiam

Opublikowano

Poszukuje sponsora na serwer dedykowany, więcej informacji w filmie.

 

Poszukuję webmastera oraz kogoś, kto będzie się zajmował moderacją forum.

Szukam, też kogoś, kto zrobi, (Super Klienta) - Pw, napiszę co ma na nim być.

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=Gg9YAebnttU&feature=channel_video_title

 

 

 

 

Jeżeli ktoś ma gotowe pliki(dobre) I chcę się nimi z nami podzielić chętnie to rozpatrzymy, osoba której pliki byłyby naszym zdaniem najlepsze, dostaje Game Admina na serwerze oraz po ustaleniu z sponsorem, może mały % z IS.

Pozdrawiam.

Banner4.png

Opublikowano

Witam!

Poszukujemy jeszcze 1 sponsora, który opłaciłby:

Firewall

Osoby od zabezpieczeń questerów

Wszystko gotowe (pliki i baza, jedynie brak questów)

Brakuje nam jedynie:

WebMastera

Kogoś od zabezpieczeń

Questerów

Jeśli chodzi o zyski z IS oraz takie pierdoły zapraszam na nasze gadu:

23136980

Lub:

25976890

NIE CHODZI TU O DEDYKA - TAKIEGO MAMY!!!

Opublikowano

Witam.

 

Chciałbym zostać GM

 

Potrafię:

-zrobić serwer od podstaw

-ustawić max 127lvl a nawet 255lvl

-dodać nowe questy

-dodać nowe bronie

-dodać nowe zbroje

-dodać nowych NPC

-potrafię edytować ogólnie serwer

itd.

 

Kontakt:

gg: 28887559

Opublikowano

Poszukuje zaawansowanego webmastera na serwer dedykowany.

Czego oczekuje?:

Wgrać i zrobić Forum

Przygotować support.

Podpiąć strone pod domene

Przystosować skrypty pod naszą WWW

Oferuje:

z pewnością dogadamy sie na GG

Kontakt: GG 36797725

xd2ne.jpg

Opublikowano

1.Imię :Brajan

2.Wiek : 15

3.Ile czasu zajmujesz sie grafika? :3 Lata

4.Wykonywałes juz jakies prace? Zlecenia różnych Stronek WWW

5.GG : 34259561

6.Dlaczego ty? Moja Historia Zaczeła sie gdy miałem 12 Lat ....Zaczełem bawic sie w Paint-Cię A skończyłem na gimpie ..... Powiedziałem Sobie ze zostane Grafikiem I nadal Sie Ucze

 

Moje Prace

 

1.beznazwylqc.jpg

2.al0n3sygn.png

3.starzkumeku.png

4.gilusygn.png

5.koniu.png

7.nadrirasygn.png

8.zkumekusygnatur.png

9.zkumekuzim.png

10.zkumzkum.png

wtvk0h.jpg

Opublikowano

Witam.

 

Chciałbym zostać GM

 

Potrafię:

-zrobić serwer od podstaw

-ustawić max lvl jaki kto chce

(najwyższy jaki można ustawić to 255lvl)

-dodać nowe questy

-dodać nowe bronie

-dodać nowe zbroje

-dodać nowych NPC

-potrafię edytować ogólnie serwer

itd.

 

Kontakt:

gg: 28887559

Opublikowano

Witam.

 

Chciałbym zostać GM

 

Potrafię:

-zrobić serwer od podstaw [HAMACHI]

-ustawić max lvl jaki kto chce

(najwyższy jaki można ustawić to 255lvl)

-dodać nowe questy

-dodać nowe bronie

-dodać nowe zbroje

-dodać nowych NPC

-potrafię edytować ogólnie serwer

itd.

 

Kontakt:

gg: 28887559

Opublikowano

Witam. Nazywam się Michał i mam 15 lat Chciałbym zostać GM'em na serwerze dedykowanym(TYLKO).Teraz troche o mojim doświadczeniu w grze i także w jej tworzeniu

 

Doświadczenie:

 

-Czas grania (3 lata)

-Największe osiągnięcie (65 body skile P i mental 59 skile g)

 

-Na komputerze siedze dosyć często gdyż mam dużo wolnego -> (Pewnie sobie myślicie że jestem jakimś dresiażem który będzie chciał duży % z IS'u ) Odrazu pisze że sie myślcie.

 

-Jestem bardzo dobrze obaczojny w grze więc jeżeli ktoś nie będzie sie stosować do regulamiunu serwerowego to odrazu leci ban a za hacki to perm ban (ZALEŻY OD HA)

 

-Znam 70% komend .Dlaczego tak mało ? Gdyż teraz jest wiele nowych serwerów które mają nowe id itemów których nie znam. Znam te najważniejsze (najbardziej eventowe)

 

Co bym robił na serwie ?

 

A co może robić dobry GM? Pilnować porządku

 

Pomagał nowym graczom

 

Starał sie odpowiadać na każde pytanie graczy więc spamu na twoim serwie nie będzie.

 

Czego nie bede robił na serwie ?

 

-Napewno nie będe faworyzował top 1 gracza GM nie daje itemów ani lvl , a także yangów Jaką masz pewność ? Logi z navi wszystko Ci pokażą

 

-Spamił itd

 

Chcesz ze mną pogadać?

 

Kontakt:

 

gg:24279576

Opublikowano

Oferuję panel ułatwiający obsługę serwera gry.

Jest to autorski twór, nie do zdobycia w sieci.

Posiada własny system banów czasowych, nieoparty na polu availDt.

Możliwość ustawienia dostępu tylko do wybranych rzeczy określonym osobom; możliwość łatwego banowania poprzez wybór powodu(długość zostanie automatycznie obliczona z tabeli kar, którą można zmieniać z panelu)

Zmiana pogody, notice, reload a, shutdown gry, blokowanie chatu wprost ze strony. Logowanie wszystkich działań adminów wraz z ich adresami ip i przeglądarkami - łatwa możliwość wykrycia przejęcia konta. Bany automatycznie się sumują, nie istnieje możliwość, żeby nakładając krótkiego bana zablokować obowiązującego, dłuższego. Dwa poziomy uprawnień - podstawowy i wyższy umożliwiający zawieszanie blokad nałożonych przez innych administratorów.

Dorzucam skrypt zdejmujący blokady, oraz wyświetlający tabele kar, oraz aktualne bany graczom.

Podgląd:

http://www.youtube.com/watch?v=ZlD5hNEEa1g

Wyłącznie płatność przelewem, lub przez PayPal.

Propozycje cenowe możecie kierować na PW.

 

Oferuję również pomoc przy pojedynczych skryptach na stronie(nie interesuje mnie wykonanie całej strony), jak wyżej.

Opublikowano

Siema!

 

 

1.Szukam osoby która zrobi mi priwa. Serwer hamachi.

Ja chciałbym byc tylko GA lub GM.

 

Nagroda: CAŁY DOCHÓD Z IS (ITEM SHOPU) i GM

 

 

 

2. Szukam osoby, która zrobiła by stronę do serwera i forum/

 

Nagroda: Moderator strony i forum lub GM, albo to i to jak kto woli.

 

 

 

PS. Jeżeli chodzi o nagrody, możemy jeszcze pomówic.

 

 

 

e-mail: [email protected]

gg: 21069093

 

Z góry dziękuję!

Bądz człowiekiem, daj -

Opublikowano

Siema!

 

 

1.Szukam osoby która zrobi mi priwa. Może byc hamachi lub dedyk.

Ja chciałbym byc tylko GA.

 

Nagroda: CAŁY DOCHÓD Z IS (ITEM SHOPU) i GM

 

 

 

2. Szukam osoby, która zrobiła by stronę do serwera i forum/

 

Nagroda: Moderator strony i forum lub GM, albo to i to jak kto woli.

 

 

 

PS. Jeżeli chodzi o nagrody, możemy jeszcze pomówic.

 

 

 

e-mail: [email protected]

gg: 21069093

 

Z góry dziękuję!

 

jesli ktoś zrobi cały serwer to czemu miałby ci dac GA?

sponsorujesz chociaż dedyka ze chcesz GA? czy za darmo myślisz ze ci ktoś da ?

marihuana-pan.jpg
Opublikowano

Poszukuje sponsora na serwer dedykowany, więcej informacji w filmie.

 

Poszukuję webmastera oraz kogoś, kto będzie się zajmował moderacją forum.

Szukam, też kogoś, kto zrobi, (Super Klienta) - Pw, napiszę co ma na nim być.

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=Gg9YAebnttU&feature=channel_video_title

 

 

 

 

Jeżeli ktoś ma gotowe pliki(dobre) I chcę się nimi z nami podzielić chętnie to rozpatrzymy, osoba której pliki byłyby naszym zdaniem najlepsze, dostaje Game Admina na serwerze oraz po ustaleniu z sponsorem, może mały % z IS.

Pozdrawiam.

Banner4.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...