Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum]Poszukuję Gm/ Testera!/ Chce Zostać Gm! / Poszukuje Sponsora/Hostera /Grafika/Pomocy Przy Postawieniu Serwera!


P4W3L

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Mentor
Opublikowano

Opis: Poszukuje osoby która zrobi własnego clienta / Nowe bronie/zbroje/itemy/mapy/textury/interfejs itp =)

Oferuje GM'a na srv dedykowanym

Kontakt:

- Prywatna wiadomość na forum.

Opublikowano

Witam.

 

Oferuję pomoc w postawienie serwera metin2 [DEDYK].

 

Potrafię:

 

-Znam sie na freebds oraz plikach serwerowych

-Znam się na bazie mysql oraz winsp i filezila w 100%

-Potrafię zrobić clienta gry z autopatcherem oraz szatą graficzną

-Potrafie zrobić stronę z IS

-Grafika

-Dostępność 10-15h dziennie

 

Oczekuję:

 

Posady GA lub SGM na serwerze.

 

 

KONTAKT GG: 36549209

Opublikowano

Witam

Zostanę Technikiem na serwerze Dedykowanym

Co potrafię :

Ogarniam:

~~~~~~~FreeBSD~~~~~~

~~~~~~~MysQl~~~~~~~

~~~~~~~Baza Danych(FTP)~~~~~~~

~~~~~~~Bugi~~~~~~~

~~~~~~~Inne(pisz na PW)~~~~~~~

Kontakt

Skype: krzychududek

GG: 4523038

Pw na Forum

Inne

#

Byłem technikiem na stablis a obecnie jestem technikiem na AgoraMT2

#

Imię Krzysztof

#

Wiek 15

#

W razie problemow mam Tatę(informatyk)Służy pomocą

#

Kultura

 

Zachęcam do współpracy :]

Opublikowano

Chcę zostać GM na serverze, najlepiej PvP! Moje zalety - lubie pomagac innym, mam sposob na uciazliwych graczy, jestem odpowiedzialny, znam sposoby na cheaty/bugi/boty.Mam doswiaczenie w tym, co robie. Gram ok. 8h dziennie(czasem wiecej, czasem mniej).Wiek - 16 lat.

 

 

kontakt :

skype - MrMedionification

gg - 36468209

 

 

 

Chcę zostać GM!!!

Mam nick tutaj dadus21 bo na konto Medion zapomniałem hasła ;)

     arijh2.jpg
 

Opublikowano

Team ColorsMT2 Szuka sponsora na dedyka

 

Co Jako Team Oferujemy

14kur94.gifProfesjonalne Pliki

14kur94.gif60% Z IS

14kur94.gifProfesjonalny team

14kur94.gif]Dobrą strone i forum

14kur94.gifSerwer no-hamachi dla sponsora na pokaz jak by wygładał Dedyk

14kur94.gifKanał TS3 Lub VT

Co Oczekujemy Od Sponsora

14kur94.gifDedyka Minimum 8GB RAM i Internetem 100MB/S

14kur94.gifMikrofon

14kur94.gif+16 lat

14kur94.gifKulture i Opanowanie

 

Kontakt:

14kur94.gifPW Na Forum

14kur94.gifGG 13370758

Opublikowano

Krótko,:

Potrzebuje zajebistego grafika !

Pod dedyka.

Pisać gadu : 20226720

Co Cię chłopaku nie zabije, to Cię wzmocni !

 

Chcesz mnie nagrodzić ?

Daj -

Opublikowano

Witam szukam grafika i programisty na serwer dedykowany serwer juz stoi od 2 miesięcy zainteresowane osoby proszę napisać do mnie na pw lub dać do siebie jakiś kontakt.

Opublikowano

Krótko : potrzebuje pomocy przy postawieniu servera metin2 hamachi !!!

 

gg : 36468209

 

skype : MrMedionification

Mam nick tutaj dadus21 bo na konto Medion zapomniałem hasła ;)

     arijh2.jpg
 

Opublikowano

Poszukuję Technika, który potrafi wszystko z klienta itd. od A do Z.

 

GG: 13251732

Steam : killeretok

TS:ts3.ts-poland.pl 9987

kanał 101 pw newreality

Opublikowano

Witam poszukuje pracy na prywatnym serwerze metin2 ( no-hamchi lub dedyk ) czemu nie hamchi bo wiem co nie co o tym programie i nie sciągnę go .

 

Do zaoferowania mam : (Nowe moby , Nowe miecze ,Nowe zbrojke , Nowe eq , eq smoka , nowe kd , nowe mapki , nowe metiny , nowe wierzchowce, super extra new zbroje , ) Do clienta ( do clienta oczywiści mam wszystko z tego co wymieniłem wyżej ale i mam też do clienta nowe znaki Gm , nowe banery logowania itp. )

 

Nowością moją jest np. Dyniowy chełm , Nowe moby ( 5 ) nie ma jeszcze nikt takich , rozbudowa Qestów .

 

Do zaoferowania mam też dwa nowe szablony pod strone www ( oraz forum )

 

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o tym co mam do zaoferowania napisz na

 

GG : 35653407

LUB

TS3 IP 84.234.23.71 port : nie potrzeba kanał 9 (Adonis ) w zakładkach metin2

 

Zapraszam

E9mwj60.png

Opublikowano

Witam. Oferuje pomoc w tworzeniu prywatnych serwerów. Dedyk, No-Hamachi, Hamachi. Mam 16. Tworzeniem serwerów zajmuje sie od roku. Opanowałem pliki 2006 (rain). Co będę oczekiwał od potencjonalnego człowieka który bedzie potrzebował pomocy. Dostep do plików, gm na serwie. Tego że BEDZIESZ OGARNIETYM CZŁOWIEKIEM I NIE BEDZIESZ MIAŁ 11lat i siedział 2 h na kompie.

 

gg 3364107.

Opublikowano

Witam Grałem na różnych serwerach chciałbym pograć tigrze na tym poszukuje GM i jak nim zastane to ben de pilnie pilnował serwera żeby hakerzy na nim nie grali

 

Witam Grałem na różnych serwerach chciałbym pograć tigrze na tym poszukuje GM i jak nim zastane to ben de pilnie pilnował serwera żeby hakerzy na nim nie grali mój numer GG to: 35975153 jak ktoś bendzie miał propozycje prose pisać

 

Witam Grałem na różnych serwerach chciałbym pograć tigrze na tym poszukuje GM i jak nim zastane to ben de pilnie pilnował serwera żeby hakerzy na nim nie grali mój numer GG to: 35975153 jak ktoś bendzie miał propozycje prose pisać

Opublikowano

Poszukuję sponsora na prywatny, dedykowany serwer Metin2.

 

 

 

Oferujemy:

 

- 30%-45% dochodów z ItemShop.

- Posadę GM na serwerze dedykowanym.

- Profesjonalną ekipę.

- Własny Klient.

- Kanał TS3.

- Stronę internetową i forum.

- Zrobioną bazę danych z itemami , itp.

Kilka ss :

75371497.jpg

ulpeszamn.jpg

bronieizbroje.png

Inne zdjęcia z naszego clienta : http://imageshack.us/g/221/0519162317.jpg/

 

Opis co prawdopodobnie będzie na serwerze :

 

Nowe Itemki - z Alarmy nasza stara baza troche odnowiona ;P bardzo dużo Epików nie będzie żadnego w IS więc nie mówić że na Kase lecimy !!!

Nowe Questy oraz Ulepszacze w Questach Do wygrania Nowe Ulepszacze z których można Robić Epiki

Nowe Wierzchowce

Liczne Eventy Robione przez [sGM] Oraz [HA]

Nowe Mapki ??? - Pewnie Postaramy się o to żeby było duże Expowisk oraz Nowych niezbadanych Krain

Maksymalny Poziom w Grze - 127 lub 255

Zmiana Systemu bonów Troche trzeba się napracować żeby coś wybonować

Nie będzie 6/7 bonu

Przyjazny ItemShop Składający się tylko i wyłącznie z Dodatków takich jak na Plu typu Rękawica Złodzieja itd. Fryzury nie ma tam bonów 6/7 ani 5

Team Będzie Przyjazny i będzie szukał botów oraz innych Ludzi na Cheatach

Dobry Kontakt z Team Staramy tobie pomóc jak tylko możemy w Grze i na Zgłoszeniach

Raty na serwerze;

Exp : 210

Drop : 200

Yang : 220

 

 

Oczekujemy:

 

- Dedyka minimum 8-15 GB ram.

- Łącze minimum 100MB/S

- +15 lat.

- Znajomość języka, kultura.

 

Kontakt:

 

GG: 35653407

lub

GG: 6138218

 

Po krótkiej rozmowie na GG możemy pogadać na Ts3 .

 

Oferta Aktualna

E9mwj60.png

Opublikowano

Witam serdecznie.

 

Szukam pomocy przy postawieniu serwera w Metin2...

 

 

Kontakt:

GG: 11253129

Skype: xlolux

 

 

Pozdrawiam!

Mój Kanał na

YouTube

 

Subskrybować / Oceniać / Komentować

Będzie 5.000 wyświetleń wszystkich filmów na kanale = KONKURS !

Opublikowano

Poszukuję sponsora na prywatny, dedykowany serwer Metin2.

 

 

 

Oferujemy:

 

- 30%-45% dochodów z ItemShop.

- Posadę GM na serwerze dedykowanym.

- Profesjonalną ekipę.

- Własny Klient.

- Kanał TS3.

- Stronę internetową i forum.

- Zrobioną bazę danych z itemami , itp.

Kilka ss :

75371497.jpg

ulpeszamn.jpg

bronieizbroje.png

Inne zdjęcia z naszego clienta : http://imageshack.us/g/221/0519162317.jpg/

 

Opis co prawdopodobnie będzie na serwerze :

 

Nowe Itemki - z Alarmy nasza stara baza troche odnowiona ;P bardzo dużo Epików nie będzie żadnego w IS więc nie mówić że na Kase lecimy !!!

Nowe Questy oraz Ulepszacze w Questach Do wygrania Nowe Ulepszacze z których można Robić Epiki

Nowe Wierzchowce

Liczne Eventy Robione przez [sGM] Oraz [HA]

Nowe Mapki ??? - Pewnie Postaramy się o to żeby było duże Expowisk oraz Nowych niezbadanych Krain

Maksymalny Poziom w Grze - 127 lub 255

Zmiana Systemu bonów Troche trzeba się napracować żeby coś wybonować

Nie będzie 6/7 bonu

Przyjazny ItemShop Składający się tylko i wyłącznie z Dodatków takich jak na Plu typu Rękawica Złodzieja itd. Fryzury nie ma tam bonów 6/7 ani 5

Team Będzie Przyjazny i będzie szukał botów oraz innych Ludzi na Cheatach

Dobry Kontakt z Team Staramy tobie pomóc jak tylko możemy w Grze i na Zgłoszeniach

Raty na serwerze;

Exp : 210

Drop : 200

Yang : 220

 

 

Oczekujemy:

 

- Dedyka minimum 8-15 GB ram.

- Łącze minimum 100MB/S

- +15 lat.

- Znajomość języka, kultura.

 

Kontakt:

 

GG: 35653407

lub

GG: 6138218

 

Po krótkiej rozmowie na GG możemy pogadać na Ts3 .

 

Oferta Aktualna

E9mwj60.png

Opublikowano

Witam. Nazywam się Mateusz mam 17 lat. Szukam serwera na którym mógł bym pomóc , w czym ? .

 

Mogę zrobić forum, stronkę ,grafikę i zapewnić serwerowi wielu Ludzi : ).

Więcej informacji na Pw , GG.

 

GG: 28501567

Skype: BRAK

Lecz mam mikrofon

M@il: raczej nie potrzebny.

Opublikowano

Witam. Szukam kogoś kto pomoże mi usunąć strefę bezpieczeństwa z nowej mapy i odbugować DMG skilli niebiańskiego smoka. Za pomoc możemy zaoferować GM na serwerze dedykowany i rangę na forum.

Zainteresowani proszę pisać pod nr gg: 36636116

Proszę mi nie spamować tylko typu że dziwny problem itp... Bo ja to wiem, a jak ktoś mi ma takie coś pisać to dziękuje za pomoc.

Opublikowano

Poszukuję sponsora na prywatny server (dedyk)

oferuję:


  •  
  • 100% z IS
  • posadę GM
  • nowe mapy itemy i moby (będą dodane w czasie gry)
  • patcher
  • ciekawe QUESTY
     

 

Wymagam przynajmiej dobrego serva żeby nie było lagów

 

Kontakt: GG 35602614

 

NIE AKTUALNE

 

SORRY za błędy

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...