Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum]Poszukuję Gm/ Testera!/ Chce Zostać Gm! / Poszukuje Sponsora/Hostera /Grafika/Pomocy Przy Postawieniu Serwera!


P4W3L

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jsjsjss.png

Witam w ostatnim czasie zaprzestałem robienia serwerów metin2 jednak przyszło mi namyśl że dobrze by było powrócić na arenę serwerów metin2 i dlatego piszę tego posta aby znaleźć jakiegoś po żądnego sponsora który posiada już dedyki lub może mi kupić jednego dedyka niżej podam opis mojego projektu;)

 

sjsjsjs.png

 

To tak co mój nowy projekt będzie zawierał:

 

*Nowe Zbroje i Bronie jakich jeszcze nie było

*Nowe Hełmy biżuteria

*Nowe KD którego jeszcze nie widziałeś na żadnym serwerze

*Nowe Kamienie Duszy

*Nowe Mapy(prawdopodobnie 4 Królestwo)

* Będziemy próbować wyeliminować wszystkie Bugi jakie będą na serwerze

*Nowy Wygląd Klienta Stworzonego przeze mnie ręką Bożą

*Max LV 255 Lub 127 jeszcze się zobaczy

*LV Obok Nicku

*Serwer Bez Lub z 6i7 Bonem to zależy od sponsora;)

*Serwer 4Fun Medium Hard ja jestem bardziej za 4Fun

*Nowa Strona

 

Jest jeszcze więcej pomysłów z mojej strony jednak narazie wypisałem to co jest do spełnienia

jeżeli byłbyś zainteresowany sponsoringiem tego To pewnie chcesz wiedzieć co będziesz mieć w zamian otóż to napisze poniżej

 

123123213b.png

 

W Ramach tego że będzie nas ktoś sponsorował otrzyma w zamian:

 

*50% z IS można ugadać sie na więcej;)

*Rangę Na serwerze co oznacza sponsor jednak pełne prawa W Grze

*Rangę na Forum Sponsor Lub Administrator

*Rangę na TeamSpeak3 Admin

 

I to chyba tyle.

 

123123213.png

 

GG:26677461

PW na Forum;)

 

 

Pozdrawiam:

 

ososs.png

 

Zakaz Kopiowania!!

XXXXXXX

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam pomogę w postawieniu serwera hamachi.

 

Oczekuję miłej współpracy z współzalożycielem.

 

Mogę pomóc w dodawaniu max lvl na serwer.

Kontakt GG:11136257

Od urodzin aż do śmierci pozytywnie pierdolnięci. paulo coelho

Opublikowano

Zostane GM na serwerze dedykowanym. Nie zajmuje się stawianiem serwa, zajmuje sie jedynie porządkiem na serwerze udzielaniem pomocy graczom organizowaniem eventów i zachęcanie ludzi do grania na serwerze. Naprawde potrafie ściągnąć dużą ilość graczy w jeden dzień. Moge też dokładać pieniądze. Nie za dużo ale zawsze cos:) Jestem pełno letni i kulturalny. Więcej ino o mnie na PW. Jeśli ktoś zainteresowany pisać tutaj na PW bo mail i gg nie czytam:)

Opublikowano

Zahostuje server hamachi / non hamachi na 80 - 60 slotów 24/7

Kontakt na forum .

Oczekuje :

Ogarniętych osób w team.

Server Dobry ( nie robiony na szybko )

Opublikowano

Witam.

 

Chciałbym zostać GM

 

Potrafię:

-zrobić serwer [hamachi]

-ustawić max 127lvl

-zrobić i dodać nowe questy

-dodać nowe bronie

-dodać nowe zbroje

-dodać nowych NPC

itd.

 

Kontakt:

gg: 28887559

skype: alphini664

e-mail: [email protected]

Opublikowano

jsjsjss.png

 

 

 

Oferujemy:

 

- 40%-50% dochodów z ItemShop.

- Posadę GM na serwerze dedykowanym.

- Profesjonalną ekipę.

- Własny Klient.

- Kanał TS3.

- Stronę internetową i forum.

- Zrobioną bazę danych z itemami , itp.

Kilka ss :

75371497.jpg

ulpeszamn.jpg

bronieizbroje.png

Inne zdjęcia z naszego clienta : http://imageshack.us...0519162317.jpg/

 

Opis co prawdopodobnie będzie na serwerze :

 

Nowe Itemki - z Alarmy nasza stara baza troche odnowiona ;P bardzo dużo Epików nie będzie żadnego w IS więc nie mówić że na Kase lecimy !!!

Nowe Questy oraz Ulepszacze w Questach Do wygrania Nowe Ulepszacze z których można Robić Epiki

Nowe Wierzchowce

Liczne Eventy Robione przez [sGM] Oraz [HA]

Nowe Mapki ??? - Pewnie Postaramy się o to żeby było duże Expowisk oraz Nowych niezbadanych Krain

Maksymalny Poziom w Grze - 127 lub 255

Zmiana Systemu bonów Troche trzeba się napracować żeby coś wybonować

Nie będzie 6/7 bonu

Przyjazny ItemShop Składający się tylko i wyłącznie z Dodatków takich jak na Plu typu Rękawica Złodzieja itd. Fryzury nie ma tam bonów 6/7 ani 5

Team Będzie Przyjazny i będzie szukał botów oraz innych Ludzi na Cheatach

Dobry Kontakt z Team Staramy tobie pomóc jak tylko możemy w Grze i na Zgłoszeniach

Raty na serwerze;

Exp : 210

Drop : 200

Yang : 220

 

 

Oczekujemy:

 

- Dedyka minimum 8-15 GB ram. ( może być trochę gorszy )

- Łącze minimum 100MB/S

- +15 lat.

- Znajomość języka, kultura.

 

Kontakt:

 

GG: 22883070

lub

GG: 6138218

 

Po krótkiej rozmowie na GG możemy pogadać na Ts3 .

 

Oferta Aktualna

Opublikowano

Uwaga ! Uwaga !

 

 

Szuka Uzdolnionego technika!!!

 

Wymagania:

- Zabezpieczenie serwera i navicata w 101% !

 

Wzamian:

- GM na serwerze dedykowanym (start 1.08.2011r.)

- Miła atmosfera na serwerze

- Przyjemny i ogarniety Team !

 

Kontakt:

 

GG:8733425

Opublikowano

Witam. Szukam osoby która odpłatnie skonfiguruje mi pliki i clienta. Żeby te zlecenia było wiążące zostanie przeze mnie wystawiona aukcja na allegro z uzgodnioną kwotą.Chętni pisać na PW gdzie wyśle listę konfiguracji a zainteresowany poda kwotę za ile się podejmie.

Lista jest długa ale kwota będzie z dwoma zerami na końcu. Wszystko co jest na liście konfigurancji znajduje się na forum

Do tego wymagana znajomość

-edycji bazy

-edycji clienta

-edycji game

-średnia znajomość pisania questów

+ trochę inwencji twórczej, biegłości i cierpliwości

Opublikowano

Chcę byc gm

 

Twoje doświadczenie w metin2:

Gram w metka od samego początku znam większość komend. Dużo także grałem na prywatnych serverach. Jestem opanowany i znam za co dać a za co nie dać bana. Byłem GM na polskim serwerze ale zrezygnowałem ponieważ nie miałem dużo czasu aktualnie mam dużo wolnego czasu. Robiłem różne eventy. Niektóre nawet sam wymyślałem c(:

mój e-mail: [email protected] gg nie podaje a skype nie mam

 

DALEJ AKTUALNE!

Opublikowano

Potrzebuje pomocy !

Opis: Poszukuje osoby, która jest doświadczona i pomoże mi w postawieniu serwera dedykowanego metin2 !

Kontakt: (tutaj do wyboru.)

- GG: 36757430

- Skype: xxx

- Prywatna wiadomość na forum.

synganampc.jpg

,,Sukces nigdy nie jest ostateczny, porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga.'' ~ Winston Churchill

Opublikowano

Poszukuję Sponora / Hostera

 

Witam Poszukuję Sponsora Lub Hostera

 

Co mogę zaoferować :

 

- Nową Estetyczną Z własnym Szablonem stronkę

 

- Nowe Wierzchowce

 

- Nowe Mapy

 

- Bardzo miłą pracę

 

- 75 % Zysków z ItemShopu

 

- Pełnoletni Team

 

Co oczekuję :

- Przede wszystkim : miłą pracę

 

KONTAKT GG : 12824715

Opublikowano

Zostane gm bede placil miesiecznie 30 zl za gm

 

Mam duze doswiadczenie mialem gm juz na paru privach oraz gram juz od paru lat

 

Kontakt GG:15657215

Opublikowano

Witam. Poszukuję grafika który umie robić świecenia zbroi/broni i połyski GM oraz fajne, ładne napisy. Oferujemy Posadę GM i rangę na forum.

Kontakt

 

 

NIE AKTUALNE!

Opublikowano

jsjsjss.png

 

 

 

Oferujemy:

 

- 40%-50% dochodów z ItemShop.

- Posadę GM na serwerze dedykowanym.

- Profesjonalną ekipę.

- Własny Klient.

- Kanał TS3.

- Stronę internetową i forum.

- Zrobioną bazę danych z itemami , itp.

Kilka ss :

75371497.jpg

ulpeszamn.jpg

bronieizbroje.png

Inne zdjęcia z naszego clienta : http://imageshack.us...0519162317.jpg/

 

Opis co prawdopodobnie będzie na serwerze :

 

Nowe Itemki - z Alarmy nasza stara baza troche odnowiona ;P bardzo dużo Epików nie będzie żadnego w IS więc nie mówić że na Kase lecimy !!!

Nowe Questy oraz Ulepszacze w Questach Do wygrania Nowe Ulepszacze z których można Robić Epiki

Nowe Wierzchowce

Liczne Eventy Robione przez [sGM] Oraz [HA]

Nowe Mapki ??? - Pewnie Postaramy się o to żeby było duże Expowisk oraz Nowych niezbadanych Krain

Maksymalny Poziom w Grze - 127 lub 255

Zmiana Systemu bonów Troche trzeba się napracować żeby coś wybonować

Nie będzie 6/7 bonu

Przyjazny ItemShop Składający się tylko i wyłącznie z Dodatków takich jak na Plu typu Rękawica Złodzieja itd. Fryzury nie ma tam bonów 6/7 ani 5

Team Będzie Przyjazny i będzie szukał botów oraz innych Ludzi na Cheatach

Dobry Kontakt z Team Staramy tobie pomóc jak tylko możemy w Grze i na Zgłoszeniach

Raty na serwerze;

Exp : 210

Drop : 200

Yang : 220

 

 

Oczekujemy:

 

- Dedyka minimum 8-15 GB ram. ( może być trochę gorszy )

- Łącze minimum 100MB/S

- +15 lat.

- Znajomość języka, kultura.

 

Kontakt:

 

GG: 22883070

lub

GG: 6138218

 

Po krótkiej rozmowie na GG możemy pogadać na Ts3 .

 

Oferta Aktualna

Pasjonat
Opublikowano

Poszukuję pomocy przy Dedyku!

 

Opis: Proszę o pomoc dotyczącą stawiania serwera Dedykowanego Metin2. Właściwie to pierwszy raz stawiałbym dedyka. Ale trochę o tym czytałem więc troche się znam, serwer raczej byłby normalny, raty po 300% (maxymalnie 500% ale raczej nie). Oczekuję Teamu 10-cio osobowego maksymalnie może być 13 osób. Więc tak serwera w ogóle jeszcze nie ma ponieważ zrobi się go dopiero jak będzie team. Poszukuję Grafików(2), Questerów(3-4), Sponsora, Ludzi zarządzającymi stroną i forum(3), Kogoś kto zna się na tworzeniu/edytowaniu clientów. Oraz kogoś kto ma w całości obcykanego navicata (Ja ogarniam navicata ale nie wszystko) oraz jeszcze jednej osoby która pomoże stworzyć STABILNY serwer (ja potrafię stworzyć serwer tak żeby działał ale lepiej we dwóch.). Jak coś jestem ogarnięty. Na serwerze oczywiście będzie Item Shop, na który już mam pomysł! Z IS napewno będą bardzo duże zyski z czego utrzymamy serwer i będą zyski dla nas.

 

Przede wszystkim szukamy sponsora w zamian oczywiście GM itd. SERWER ZAPOWIADA SIĘ SUPER!

Kontakt

 

- GG: 10047129

zapowiedzc.png

 

bannereke.gif

 

bannerrrrrrrrr.gif

Opublikowano

SZUKAM SPONSORA/HOSTERA, ZAJME SIE WSZYSTKIM GG: 18719065 WIECEJ INFO UDZIELE NA GG. ZAJMUJE SIE TYM 3 LATA.

Daj + 'ika, to nic nie kosztuje. :]

Opublikowano

Witam mam na imię Kamil.

 

W metina 2 pl gram już około 2 lata.

 

Z chęcią zostanę GM'em na twoim privie.

 

Komedy znam, dosyć dobrze.

 

Jestem:

 

1.Miły.

2.Kulturalny.

3.Nie rozdaje itemów.

4.Lubię pomagać innym.

 

Kontakt :

 

PW na forum

GG:36772539

Skype:Nie mam

Opublikowano

Witam.

 

 

Szukam hostera/sponsora aby hostował nam serwer 24/7 w takim wypadku oczywiście dostawał by znaczną część z IS'u , w którym od razu "mówię" nie ma rzeczy typu; najlepsza broń/zbroja .

 

Kontakt:

GG -10785694

Skype - podam po krótkiej rozmowie na pw/gg

Prywatna wiadomość na forum.

 

Pozdrawiam

ZorQ

Poszukuje pluginu Gr2 do 3Ds max 2012.

haac.jpg

 

Jestem jaki jestem i tego NIE zmienię!

 

 

 

Moje Tut'y

 

Video tut jak dodać mapę na swój serwer:

http://www.mpcforum.pl/topic/416201-videotut-jak-dodac-mape-na-wlasny-serwer/page__gopid__2960589#entry2960589

Texture Mod:

http://www.mpcforum.pl/topic/406659-download-texture-mod/page__p__2892270__fromsearch__1#entry2892270

Znaczek GM:

http://www.mpcforum.pl/topic/367597-dl-znaczek-gm/page__p__2603024__fromsearch__1#entry2603024

Nowe Zbroje By Baso:

http://www.mpcforum.pl/topic/478940-dltutzbroje-by-baso/

 

Opublikowano

62611698736553083848.png

 

DealMT2 jest to nowy projekt prywatnego serwera Metin2, który ma być inny niż wszystkie.

 

 

 

 

43993860894131384056.png

Naszym głównym celem jest stworzenie serwera innego niż wszystkie.Maxymalny lvl to 250 lecz exp jest szybki tylko do 120 Później dopiero zaczyna się prawdziwa zabawa.

Ale są następstwa tego iż exp będzie szybki Zrobienie broni epickiej to nie problem ale ulepszanie jej na kolejne poziomy będzie potrzebowało wielu drogich ulepszaczy nie chcemy aby wszyscy w pierwszym tygodniu mieli już całe epickie eq +9.

43559159382558255123.png

Sponsora -(dedyk na razie nie musi być za 500zł wystarczy nam nawet taki za 300zł) 60% z IS

Kogoś kto będzie odpowiedzialny za klienta 10% z IS

I kogoś kto wgra pliki na serwer i zajmie się ich edycją 10% z IS

Questera- ale tylko bardzo doświadczonego

Stroną serwera zajmuję się ja na razie będzie to darmowy szablon aktualnie pracuje nad swoim własnym.

Osobno posiadamy osobę która posiada licencje na IP.Board wartą aż 1000$ (czemu aż tyle, każda aplikacja taka jak shoutbox jest płatna a właściciel ma tych aplikacji bardzo bardzo dużo).

 

 

16753810940919744295.png

-Licencje na IP.Board wykupioną na 2 lata z dodatkami

-Własny Serwer Team Speak 3 (zakupiony zostanie już dziś)

-Duże kompetencje

-Brak dziecinnego zachowania i wysoka kultura osobista

-Dostępność minimalnie 8h dziennie jak serwer wystartuje to mniej

 

 

18155916665348980539.png

E-mail: [email protected]

Gadu-gadu:25148388

Team Speak 3 :188.165.154.229:3350

Opublikowano

Witam mam propozycje i pytanie czy ktoś byłby wstanie zrobić pliki serwerowe takie jakie ja bym chciał chciałbym żeby moje pomysły przelać na te pliki serwerowe jeśli jesteś zainteresowany pisz na gg 33145198 forma płatności i kwota i inne po ustaleniu na gg. Ps. Pisz nawed jak niedostepny.

mrchomik.png
Opublikowano

Opis: Oferuję pomoc dotyczącą stawiania serwera Metin2.

Kontakt:

- GG: 10571561

- Skype: -----

- Prywatna wiadomość na forum

 

Jestem webmasterem. Programuje w wielu językach oraz znam PHP i html, stawiam serwery w zamian za Admina. Tw

orzę profesionalne serwery.

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Poszukuje teamu do serwera metin2. No-hamachi. Parametry: 4gb ram Procesor Intel Caleron 2x2.2GHZ Internet 6mb/s. Komputer bedzie wykorzystywany tylko i wylacznie do hostowania serwera. Poszukuje osob znajacych sie na rzeczy. Serwer bedzie hard. Raty max x15. Drop KU z metkow itp. Pliki serwerowe 2006/2008 ( Chce odtworzyc atmosfere z dawnego metina). Zakupie domene PL.

Host 24/7.

Kontakt GG: 6644243

 

 

POSZUKUJE:

 

-Webmastera (niech nie pisza osoby potrafiace postawic stronke na czyims szablonie bo tyle to i ja potrafie)

 

-Administratora (osobe zajmujaca sie wraz ze mna obsluga serwera majaca pelen dostep do bazy)

 

-Questera (proste questy typu itemki na start...sam moge to zrobic ale nie mam czasu a podstawowe questy i fabule juz mam)

 

Wiek najlepiej +18 aczkolwiek wezme i 15 latko ogarnietych. Zabezpieczenia beda wiec o zadnych 1hk i dmg nie ma mowy.

 

 

Cos o serwerze:

 

-Drop KU z metkow.

 

-Hard raty (300 yang z psa, 900 na bo, 1200-1500 na v2).

 

-Zmiany bonow i dodania dropia z metkow po 5 sztuk.

 

-Drop szkatulek blasku.

 

-Serwer 24/7.

 

-Duza ilosc "GM" bez mozliwosci uzywania komend.

 

-Brak epikow.

 

 

Chcemy zrobic serwer taki jak dawne privy typu NewLongju.

 

!!!UWAGA!!!

 

Przed postawieniem serwera rozmowa na team speak/skype z teamem aby ograniczyc ilosc "lamek".

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Evonis:Ninja95PL

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...