Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum]Poszukuję Gm/ Testera!/ Chce Zostać Gm! / Poszukuje Sponsora/Hostera /Grafika/Pomocy Przy Postawieniu Serwera!


P4W3L

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Szukam sponsora co kupi ten serverhttp://www.ovh.pl/produkty/superplan_best_of.xml ZA KUPIENIE GDY ZROBIE SERVA DAM GA I DOSTĘP DO PLIKÓW

 

MOJEGG:32214590

Sygna max 800 x 200

Opublikowano

Siema szukam osoby która zrobi :

 

Stronę rejestracyjną.**

 

Która umie pisać questy.**

 

Która zna się na edycji plików .**

PS. To jest Server Hamachi ;<

O nagrodzie porozmawiamy później (możliwy będzie GM/SGM )

 

Kontakt:

gg: 34040594

Skype:mezozemsta lub szymon wojciechowski

x

Opublikowano

06632001246512607607.png

 

 

Szukamy osoby do teamu serwer dedyk 24 gb ram itd. Osoby potrzebne do team :

 

star_big.pngOsoba która zajmnie się Klientem: dodawanie mobów, itemów, map i innych

star_big.pngTechnik który pomoże przy serwie.

 

 

 

kontakt_napis.gif

GG : 36549209

Opublikowano

Opis:

Hej, Postawiłam nie dawno , serwer .

Szukam więc osoby rozgarniętej .Najlepiej by miała ukończone lub wzwyż 14 lat...

Znała dobrze komendy , i nie sprawiała problemów...

Prosiła bym o opisanie swojej kandydatury na pw....

Miejsc wolnych ! 4

Zapraszam... im lepsze podanie tym większa szansa...(dam wzór)

Kontakt:

GG: 35668440

Skype:paulaa3136

PW na forum(Najlepiej!)

 

Wzór:)

 

Imię;

Wiek;

Doświadczenie w metinie:

Doświadczenie co do serwera:

Możliwość komunikacji głosowej( +):

Coś od siebie:

 

 

==========================================================

Poszukuję pomocy!

Opis:

Proszę o pomoc z takimi rzeczami :

-postawieniem reje( u mnie nie jest to możliwe)(tu już masz załatwionego gm...wystarczy że to będziesz umiał a reszty nie)

-zmianą klienta

-prowadzeniem eventów , ox

-szukaniem nowych plików ,skryptów i t d

Kontakt:

- GG:35668440

- Skype:paulaa3136

- Prywatna wiadomość na forum.(Najwygodniejsze )

TU bez wzoru!

w ten sposób może być nawet 6/7 GM

 

Sprawa zamknięta

sygnaturkaj.jpg
Opublikowano

Siema szukam osoby która zrobi :

 

Stronę rejestracyjną.**

 

Która umie pisać questy.**

 

Która zna się na edycji plików .**

 

PS. To jest Server Hamachi ;<

O nagrodzie porozmawiamy później (możliwy będzie GM/SGM )

 

Kontakt:

gg: 34040594

Skype:mezozemsta lub szymon wojciechowski

x

Opublikowano

Team ColorsMT2 Szuka sponsora na dedyka

 

Co Jako Team Oferujemy

14kur94.gifProfesjonalne Pliki

14kur94.gif60% Z IS

14kur94.gifProfesjonalny team

14kur94.gif]Dobrą strone i forum

14kur94.gifSerwer no-hamachi dla sponsora na pokaz jak by wygładał Dedyk

14kur94.gifKanał TS3 Lub VT

Co Oczekujemy Od Sponsora

14kur94.gifDedyka Minimum 8GB RAM i Internetem 100MB/S

14kur94.gifMikrofon

14kur94.gif+16 lat

14kur94.gifKulture i Opanowanie

 

Kontakt:

14kur94.gifPW Na Forum

14kur94.gifGG 13370758

Opublikowano

Szukam osoby, która pomoże mi w utrzymaniu prywatnego serwera Metin2 na DEDYKU !! (Sponsor!)

Nagroda: GM/SGM/GA na serwerze + 25% dochodów z IS!

Kontakt ze mną:

e-mail - [email protected]

GG - 32214590

Skype: --

 

Za pomoc oferuję !

25 % Zysków z ITEMSHOPU

Posadę GM/SGM

Itemki NaviCat

Miłą atmosferę

 

 

Czego oczekuję ?

Aby dana osoba posiadała mikrofon oraz jaki kolwiek program głosowy

Sygna max 800 x 200

Opublikowano

06632001246512607607.png

 

 

Szukamy osoby do teamu serwer dedyk 24 gb ram itd. Osoby potrzebne do team :

 

star_big.pngOsoba która zajmnie się Klientem: dodawanie mobów, itemów, map i innych

star_big.pngTechnik który pomoże przy serwie.

star_big.pngGrafika który zrobi banner , logo , i inne.

 

 

kontakt_napis.gif

GG : 22883070

Opublikowano

Witam, zostanę Mistrzem Gry na serwerze tj: Hamachi,No-Hamachi,Dedyk.

 

Co wniosę jako GM ?

Questy....

mam tak dużą wyobraźnie że mogę pisać questy do woli.

Ogarniam na serwerze, jestem na komputerze prawie cały dzień.

Za mało ?

 

Moje 4 - letnie doświadczenie, pomoże graczom w problemach związanymi z grą/serwerem

Dodam do tego że jestem ŚWIETNYM grafikiem...

teraz już pozostaje mi czekać na WASZE propozycje.

Kontakt GG- 32765255

e-mail- [email protected]

 

 

 

AKTUALNE

Opublikowano

Witam

Poszukuje sponsora serwera dedykowanego metin2.

Znam się na grze, potrafię zakładać serwer, stronę...

Potrzebuję tylko sponsora na serwer.

W zamian oferuje:

- dobrą współpracę,

- 80% zysków z IS (może nawet więcej - do uzgodnienia)

- konto GM

reszta do uzgodnienia.

Zainteresowanych proszę o kontakt.

Numer GG: 36447360.

Opublikowano

Witam

Szukam Członków do teamu:

  • Grafik-osoba odpowiedzialna za logo servera itp.[Jest]
  • Ktoś kto pomoże z napisaniem qestów.[Jest]
  • Ktoś do clienta gry.[brak]
  • No i oczywiście moderatora na forum który bd miał wolną rękę na forum.[Jest]

 

Co w zamian za pomoc?

Oczywiście posada GMa w grze.

 

Mam zamiar postawić server taki jak tiveria tyle że kamienie duchowe/księgi umiejętności będzie trzeba zdobyć samemu (drop. z metinów)

 

A teraz coś do sponsora:

Poszukujemy sponsora do opłacenia maszyny.

Sponsor dostaje 55% zysków z Item Shopu(45% idzie na rzecz servera na dalszą działalność)

 

Co do servera:

Server nie zostanie wykonany na odwal się mam zamiar pracować nad plikami przez wakacje i wydać ten serwer po ich upłynięciu.

Nowe qesty oparte na nowej fabule gry którą postaram się sam napisać jeśli ktoś chętny do pomocy nie mówię nie.

Nowe mapy.

Zastanawiam się jaki lv maksymalny dać waham się między 99 a 150lv.

Item Shop:

Nie będzie się opierał na zasadzie "Kto ma bogatszych rodziców"

Nie będzie w nim dostępnych broni zbroi Itp.

Natomiast będą tam przedmioty takie jak:Dzik wojenny lub lew oczywiście pieczęci zdejmowane/zakładane.

Przedmioty typu pierścionek expa/rękawica złodzieja.

 

Na serwerze punki co nie zmierzam wprowadzić epickiego eq typu śmiercionośne ostrze lub jakieś inne śmieci.

Najlepszą zbroją będzie szafirowa stal którą też łatwo zrobić nie będzie i Miecz trytona(im większy plus tym większy lv jest wymagany)

 

max bony to 2000pż i bony po 15% oczywiście serwer bez 6/7 bon.

 

Drodzy użytkownicy tego forum nie zwlekajcie piszcie nie wstydźcie się piszcie o każdej porze.

Czekam na GG:1405441

Team Speak3: Ip:89.248.171.130 Port:9987 pok:79----->G.O.S.C

 

Dziękuję i pozdrawiam.

 

Rekrutacja Teamu zamknięta.

Opublikowano

Twoje doświadczenie w.W metina gram od 2006 zaczołem jak wszyscy na Pl wbiłem 89 lvl i szpedałem konto w 2010r od tamtej pory gram na privach.Byłem gm na takich privach jak: imetin,pandora,elite,promt2.

Kontakt:e-mail lub skype,albo gg

GG:31866348

E-mail: [email protected]

Skype:emil9009

PW na forum.

Opublikowano

Witam. Nazywam się Michał i mam 15 lat Chciałbym zostać GM'em na serwerze dedykowanym(TYLKO).Teraz troche o mojim doświadczeniu w grze i także w jej tworzeniu

 

Doświadczenie:

 

-Czas grania (3 lata)

-Największe osiągnięcie (65 body skile P i mental 59 skile g)

 

-Na komputerze siedze dosyć często gdyż mam dużo wolnego -> (Pewnie sobie myślicie że jestem jakimś dresiażem który będzie chciał duży % z IS'u ) Odrazu pisze że sie myślcie.

 

-Jestem bardzo dobrze obaczojny w grze więc jeżeli ktoś nie będzie sie stosować do regulamiunu serwerowego to odrazu leci ban a za hacki to perm ban (ZALEŻY OD HA)

 

-Znam 70% komend .Dlaczego tak mało ? Gdyż teraz jest wiele nowych serwerów które mają nowe id itemów których nie znam. Znam te najważniejsze (najbardziej eventowe)

 

-Ponadto moge hostować serwery , robić strony www , robić skrypty. Mam także do sprzedania jeden serwer

 

Co bym robił na serwie ?

 

A co może robić dobry GM? Pilnować porządku

 

Pomagał nowym graczom

 

Starał sie odpowiadać na każde pytanie graczy więc spamu na twoim serwie nie będzie.

 

Czego nie bede robił na serwie ?

 

-Napewno nie będe faworyzował top 1 gracza GM nie daje itemów ani lvl , a także yangów Jaką masz pewność ? Logi z navi wszystko Ci pokażą

 

-Spamił itd

 

Chcesz ze mną pogadać?

 

Kontakt:

 

gg:24279576

Oraz posiadam mikrofon dzięki czemu możemy porozmawiać na vt lub TS3 Pozdrawiam

Opublikowano

Szukam kogoś kto postawi porządną stronkę rejestracyjną z Rankiem i ItemSchop. Kontakt: gg 11136257 Pisać

Od urodzin aż do śmierci pozytywnie pierdolnięci. paulo coelho

Opublikowano

Witam, jestem Adam mam 14 lat Jestem zazwyczaj spokojny... Nie popisuje się GM'em, nie rozdaje itemów, nie zabijam, nie kickuje...

 

Twoje doświadczenie w Metin2: Gram na PL około 3 lat. Posiadam kilka postaci lv 65+. Na privach gram około 1,5 roku. Mam doskonałą wiedzę o Metinie. Jestem kulturalny. Mam dobre podejście do ludzi. Poważnie podchodze do tego co robię. Doskonale znam komendy. Umiem pomóc ludziom w różnych sytuacjach. Mogę przeznaczyć na grę ok. 6-8h dziennie. Więcej informacji podam w rozmowie...

Kontakt: GG: 13481393

Skype: adamj105

E-mail: [email protected]

 

 

Pozdrawiam YouMustDead / SirMisticoN...

Opublikowano

Proszę o pomoc.

 

Mam 16 lat i proszę o pomoc w postawieniu serwera hamachi(Po postawieniu sponsor obejrzy i wykupi dedyka)

 

Szukam osób:

 

-Osoby od Strony WWW(Rzetelniej i znającej w wysokim stopniu podstawy i w średnim stopniu zaawansowane skrypty)

 

-Grafika(Który zna PS lub Gimp jak własną kieszeń)

 

-Osoby od klienta(Tu ustalimy na GG)

 

-Osoby która pomoże przy serwerze(Wgrywanie map itp.)

 

-Osoby która umie robić modele 3d(Zrobić nową mapę i mooby,skille itp.)

 

Jeżeli ktoś jest chętny to proszę pisać na GG 225805.Oczywiście wynagrodzenie ustalimy przez GG.

 

Opublikowano

Będę GM'em na privie hamachi lub no-hamachi oraz Dedyk

Info:

 

 

-Mam 16lat

-Znam się na plikach

-Moge pomóc postawić serwer

-Umiem ogarnąć serwer

Kontakt:

skype : myszdaria

e-mail: [email protected]

 

lub PW

7396_24_08_10_7_08_31.png

 

 

mca.png

Opublikowano

Oferuje pomoc przy serwerze:

 

- instalacja plików serwerowych 2006 lub 2010

- edycja bazy danych za pomocą programu Navicat (dodawanie nowych przedmiotów, broni, zbroi, przedmiotów specjalnych itd.)

- edycja plików serwerowych na programnie Filezilla (zmiana dropu itp.)

- edycja oraz tworzenie nowych questów oraz wgrywanie ich na serwer

- modyfikacji klienta gry (dodawanie nowych zbroi, broni, przedmiotów, wierzchowców itd.)

 

Kontakt : PW

Opublikowano

Witam ,

Otóż poszukuje sponsora pod Prywatny serwer Metin2 .

Serwer i projekt już mam stworzony mam ogromną wiedzę na temat Tworzenia Prywatnych Serwerów .

Moje doświadczenie : Tworzenie prywatnych serwerów Dedykowanych oraz No-Hamachi .

Pisanie i Edytowanie Questów , Opanowany Navicat itp....

Zainteresowanych Proszę o kontakt ze mną

Pod Numerem Gadu Gadu : 36595728

Pod Adresem E-mail : [email protected]

Lub Prywatna Wiadomość na MPCforum

 

Co Oferuje i Za Co

Zyski z Item Shopu 50%

Za Wykupienie Dedyka.

 

Więcej Informacji na Temat Serwera itp...

Napisz..

sasukewallpaperbytwilig.jpg

Opublikowano

Pomogę w postawieniu serwera Czego oczekuję ??:

 

-GM na serwerze

 

Liczę na to, że serwer będzie nie do PvP tylko normalny...

Pisac GG : 11136257

Od urodzin aż do śmierci pozytywnie pierdolnięci. paulo coelho

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...