Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum]Poszukuję Gm/ Testera!/ Chce Zostać Gm! / Poszukuje Sponsora/Hostera /Grafika/Pomocy Przy Postawieniu Serwera!


P4W3L

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Opis: Szukam hosta/sponsora na serwer Metin2, Sponsor otrzyma 60% pieniędzy zarobionych na IS. Mam 18lat i jestem z Katowic

Kontakt: GG: 33119438

GG: xxx

E-mail: [email protected]

PW na forum

Oczywiście na GG więcej infa ;D

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Chciałbym zostać członkiem teamu jakiegoś serwera może być hamachi, no hamahi lub dedyk:

moje doświadczenie: gram w metka 4 lata ale tu nie oto chodzi sam nie raz zakładałem serwer na plikach 2010

potrafię rozpakowywać edytować wgrywać i pakować różne rzeczy do klienta potrafię wgrywać też różne rzeczy do bazy

jedynie to czego to pisać questów wgrywać difów niepotrafie także różne inne rzeczy.

nie potrafie tutaj wszystkiego opisac co potrafie a co nie wszystkiego dowiecie się po kontakcie.

Oczywiście też bezprzerwy popełniam masę błędów ale bez przerwy się na tych błedach uczę.

 

PW

 

OFERTA AKTUALNA

Opublikowano

Poszukuję Technika !

Oczekuję:

- Ponad 15 lat

- Wgrywanie questów

- Pomoc przy spolszczaniu serwera (sf2010)

- Przynajmniej 95% w poruszaniu się po FTP, MySQL, edytowaniu.

Oferujemy:

- Serwer dedykowany Xenon i7 W3520 4x2(HT)x2.66 + GHz, 24GB RAM, Łącze 1GBP/S

- Posadę GM na serwerze dedykowanym

- Własny client, stronę internetową i forum.

Kontakt:

GG:13866437

Skype: cukier58

Lub pw na forum.

Oferta autualna.

ZGNkAmxlAGRj.png

salvationsygna3.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zbieram +

;)

Opublikowano

ezotmt2ds.jpg

 

 

Poszukujemy dobrego grafika który zrobi nowy szablon strony servera Ezotmt2

Czego wymagamy?

-Minimum 15 lat

-umiejętność robienia stron internetowych

 

Kontakt:

Chat servera Ezotmt2: http://xat.com/ezotmt2

Strona: www.ezotmt2.xup.pl

wazie gdyby nikogo nie było na Chacie i stronie proszę pisać w dziale ogłoszenia w temacie "szukamy grafika"

Zapraszam

 

NIEAKTUALNE

23242987.th.jpg

 

Opublikowano

jsjsjss.png

Witam w ostatnim czasie zaprzestałem robienia serwerów metin2 jednak przyszło mi namyśl że dobrze by było powrócić na arenę serwerów metin2 i dlatego piszę tego posta aby znaleźć jakiegoś po żądnego sponsora który posiada już dedyki lub może mi kupić jednego dedyka niżej podam opis mojego projektu;)

 

sjsjsjs.png

 

To tak co mój nowy projekt będzie zawierał:

 

*Nowe Zbroje i Bronie jakich jeszcze nie było

*Nowe Hełmy biżuteria

*Nowe KD którego jeszcze nie widziałeś na żadnym serwerze

*Nowe Kamienie Duszy

*Nowe Mapy(prawdopodobnie 4 Królestwo)

* Będziemy próbować wyeliminować wszystkie Bugi jakie będą na serwerze

*Nowy Wygląd Klienta Stworzonego przeze mnie ręką Bożą

*Max LV 255 Lub 127 jeszcze się zobaczy

*LV Obok Nicku

*Serwer Bez Lub z 6i7 Bonem to zależy od sponsora;)

*Serwer 4Fun Medium Hard ja jestem bardziej za 4Fun

*Nowa Strona

 

Jest jeszcze więcej pomysłów z mojej strony jednak narazie wypisałem to co jest do spełnienia

jeżeli byłbyś zainteresowany sponsoringiem tego To pewnie chcesz wiedzieć co będziesz mieć w zamian otóż to napisze poniżej

 

123123213b.png

 

W Ramach tego że będzie nas ktoś sponsorował otrzyma w zamian:

 

*50% z IS można ugadać sie na więcej;)

*Rangę Na serwerze co oznacza sponsor jednak pełne prawa W Grze

*Rangę na Forum Sponsor Lub Administrator

*Rangę na TeamSpeak3 Admin

 

I to chyba tyle.

 

123123213.png

 

GG:26677461

PW na Forum;)

 

 

Pozdrawiam:

 

ososs.png

 

 

XXXXXXX

Opublikowano

[siwe=6]Poszukuję sponsora na prywatny, dedykowany serwer Metin2.[/size]

 

 

 

Oferujemy:

 

- 30%-40% dochodów z ItemShop.

- Posadę GM na serwerze dedykowanym.

- Profesjonalną ekipę.

- Własny Klient.

- Kanał TS3.

- Stronę internetową i forum.

- Zrobioną bazę danych z itemami , itp.

Kilka ss :

75371497.jpg

ulpeszamn.jpg

bronieizbroje.png

Inne zdjęcia z naszego clienta : http://imageshack.us/g/221/0519162317.jpg/

 

Opis co prawdopodobnie będzie na serwerze :

 

Nowe Itemki - z Alarmy nasza stara baza troche odnowiona ;P bardzo dużo Epików nie będzie żadnego w IS więc nie mówić że na Kase lecimy !!!

Nowe Questy oraz Ulepszacze w Questach Do wygrania Nowe Ulepszacze z których można Robić Epiki

Nowe Wierzchowce

Liczne Eventy Robione przez [sGM] Oraz [HA]

Nowe Mapki ??? - Pewnie Postaramy się o to żeby było duże Expowisk oraz Nowych niezbadanych Krain

Maksymalny Poziom w Grze - 127 lub 255

Zmiana Systemu bonów Troche trzeba się napracować żeby coś wybonować

Nie będzie 6/7 bonu

Przyjazny ItemShop Składający się tylko i wyłącznie z Dodatków takich jak na Plu typu Rękawica Złodzieja itd. Fryzury nie ma tam bonów 6/7 ani 5

Team Będzie Przyjazny i będzie szukał botów oraz innych Ludzi na Cheatach

Dobry Kontakt z Team Staramy tobie pomóc jak tylko możemy w Grze i na Zgłoszeniach

Raty na serwerze;

Exp : 210

Drop : 200

Yang : 220

 

 

Oczekujemy:

 

- Dedyka minimum 8-15 GB ram. ( może być trochę gorszy )

- Łącze minimum 100MB/S

- +15 lat.

- Znajomość języka, kultura.

 

Kontakt:

 

GG: 35653407

lub

GG: 6138218

 

Po krótkiej rozmowie na GG możemy pogadać na Ts3 .

 

Oferta Aktualna

E9mwj60.png

Opublikowano

POSZUKUJE OSOBY, KTÓRA ZROBI KLIENTA.

 

Wymagania:

Osoba musi potrafic wszystko dot, Klienta ( tworzenie edycja itp)

 

 

 

 

Co w zamian?

W zamian oferuje posade SGM-a na dedykowanym serwerze 24/7

 

(DEDYK JEST GOTOWY, tylko potrzeba klienta)

 

Zainteresowanych prosze pisac na GG- 1061659

OGARNIJ DOWNA Z TA SYGNA

Opublikowano

jsjsjss.png

 

 

 

Oferujemy:

 

- 30%-40% dochodów z ItemShop.

- Posadę GM na serwerze dedykowanym.

- Profesjonalną ekipę.

- Własny Klient.

- Kanał TS3.

- Stronę internetową i forum.

- Zrobioną bazę danych z itemami , itp.

Kilka ss :

75371497.jpg

ulpeszamn.jpg

bronieizbroje.png

Inne zdjęcia z naszego clienta : http://imageshack.us/g/221/0519162317.jpg/

 

Opis co prawdopodobnie będzie na serwerze :

 

Nowe Itemki - z Alarmy nasza stara baza troche odnowiona ;P bardzo dużo Epików nie będzie żadnego w IS więc nie mówić że na Kase lecimy !!!

Nowe Questy oraz Ulepszacze w Questach Do wygrania Nowe Ulepszacze z których można Robić Epiki

Nowe Wierzchowce

Liczne Eventy Robione przez [sGM] Oraz [HA]

Nowe Mapki ??? - Pewnie Postaramy się o to żeby było duże Expowisk oraz Nowych niezbadanych Krain

Maksymalny Poziom w Grze - 127 lub 255

Zmiana Systemu bonów Troche trzeba się napracować żeby coś wybonować

Nie będzie 6/7 bonu

Przyjazny ItemShop Składający się tylko i wyłącznie z Dodatków takich jak na Plu typu Rękawica Złodzieja itd. Fryzury nie ma tam bonów 6/7 ani 5

Team Będzie Przyjazny i będzie szukał botów oraz innych Ludzi na Cheatach

Dobry Kontakt z Team Staramy tobie pomóc jak tylko możemy w Grze i na Zgłoszeniach

Raty na serwerze;

Exp : 210

Drop : 200

Yang : 220

 

 

Oczekujemy:

 

- Dedyka minimum 8-15 GB ram. ( może być trochę gorszy )

- Łącze minimum 100MB/S

- +15 lat.

- Znajomość języka, kultura.

 

Kontakt:

 

GG: 35653407

lub

GG: 6138218

 

Po krótkiej rozmowie na GG możemy pogadać na Ts3 .

 

Oferta Aktualna

E9mwj60.png

Opublikowano

Oferuję pomoc.

 

 

Opis: Witam.Oferuję pomoc graficzną dla serwera Easy/4Fun. W zamian chciałbym zostać Game Masterem na serwerze.

Kontakt:

- GG:7009998

- Prywatna wiadomość na forum.

 

Oferta Aktualna

2pph1rn.jpg

Opublikowano

Cześć, poszukuję 1-2 chętnych do stworzenia serwera prywatnego, większość prac jest zrobionych teraz pozostała edycja broni, dropu ulepszaczy (do epickich broni), dropu z metinów 100+. Chętnych proszę o kontakt gg 10343278. Po pomyślnych pracach otwieramy BETA testy. Następnie jeżeli wszystko przebiegnie sprawnie planujemy kupić dedyka.

 

Pozdrawiam.

 

P.S Proszę o w miarę szybki kontakt, ponieważ cały czas coś przy nim pracujemy.

Opublikowano

jsjsjss.png

 

 

 

Oferujemy:

 

- 30%-40% dochodów z ItemShop.

- Posadę GM na serwerze dedykowanym.

- Profesjonalną ekipę.

- Własny Klient.

- Kanał TS3.

- Stronę internetową i forum.

- Zrobioną bazę danych z itemami , itp.

Kilka ss :

75371497.jpg

ulpeszamn.jpg

bronieizbroje.png

Inne zdjęcia z naszego clienta : http://imageshack.us...0519162317.jpg/

 

Opis co prawdopodobnie będzie na serwerze :

 

Nowe Itemki - z Alarmy nasza stara baza troche odnowiona ;P bardzo dużo Epików nie będzie żadnego w IS więc nie mówić że na Kase lecimy !!!

Nowe Questy oraz Ulepszacze w Questach Do wygrania Nowe Ulepszacze z których można Robić Epiki

Nowe Wierzchowce

Liczne Eventy Robione przez [sGM] Oraz [HA]

Nowe Mapki ??? - Pewnie Postaramy się o to żeby było duże Expowisk oraz Nowych niezbadanych Krain

Maksymalny Poziom w Grze - 127 lub 255

Zmiana Systemu bonów Troche trzeba się napracować żeby coś wybonować

Nie będzie 6/7 bonu

Przyjazny ItemShop Składający się tylko i wyłącznie z Dodatków takich jak na Plu typu Rękawica Złodzieja itd. Fryzury nie ma tam bonów 6/7 ani 5

Team Będzie Przyjazny i będzie szukał botów oraz innych Ludzi na Cheatach

Dobry Kontakt z Team Staramy tobie pomóc jak tylko możemy w Grze i na Zgłoszeniach

Raty na serwerze;

Exp : 210

Drop : 200

Yang : 220

 

 

Oczekujemy:

 

- Dedyka minimum 8-15 GB ram. ( może być trochę gorszy )

- Łącze minimum 100MB/S

- +15 lat.

- Znajomość języka, kultura.

 

Kontakt:

 

GG: 22883070

lub

GG: 35653407

 

Po krótkiej rozmowie na GG możemy pogadać na Ts3 .

 

Oferta Aktualna

Opublikowano

jsjsjss.png

Witam w ostatnim czasie zaprzestałem robienia serwerów metin2 jednak przyszło mi namyśl że dobrze by było powrócić na arenę serwerów metin2 i dlatego piszę tego posta aby znaleźć jakiegoś po żądnego sponsora który posiada już dedyki lub może mi kupić jednego dedyka niżej podam opis mojego projektu;)

 

sjsjsjs.png

 

To tak co mój nowy projekt będzie zawierał:

 

*Nowe Zbroje i Bronie jakich jeszcze nie było

*Nowe Hełmy biżuteria

*Nowe KD którego jeszcze nie widziałeś na żadnym serwerze

*Nowe Kamienie Duszy

*Nowe Mapy(prawdopodobnie 4 Królestwo)

* Będziemy próbować wyeliminować wszystkie Bugi jakie będą na serwerze

*Nowy Wygląd Klienta Stworzonego przeze mnie ręką Bożą

*Max LV 255 Lub 127 jeszcze się zobaczy

*LV Obok Nicku

*Serwer Bez Lub z 6i7 Bonem to zależy od sponsora;)

*Serwer 4Fun Medium Hard ja jestem bardziej za 4Fun

*Nowa Strona

 

Jest jeszcze więcej pomysłów z mojej strony jednak narazie wypisałem to co jest do spełnienia

jeżeli byłbyś zainteresowany sponsoringiem tego To pewnie chcesz wiedzieć co będziesz mieć w zamian otóż to napisze poniżej

 

123123213b.png

 

W Ramach tego że będzie nas ktoś sponsorował otrzyma w zamian:

 

*50% z IS można ugadać sie na więcej;)

*Rangę Na serwerze co oznacza sponsor jednak pełne prawa W Grze

*Rangę na Forum Sponsor Lub Administrator

*Rangę na TeamSpeak3 Admin

 

I to chyba tyle.

 

123123213.png

 

GG:26677461

PW na Forum;)

 

 

Pozdrawiam:

 

ososs.png

 

Zakaz Kopiowania!!

XXXXXXX

Opublikowano

Poszukuje sponsora

 

Co oferujemy

 

- 50-75% dochodów z ItemShop.

- Posadę GM na serwerze dedykowanym.

- Profesjonalną ekipę.

- Własny Klient.

- Kanał TS3.

- Stronę internetową i forum.

- Zrobioną bazę danych z itemami , itp.

 

Co oferujemy

 

*Nowe Zbroje i Bronie jakich jeszcze nie było

*Nowe Hełmy biżuteria

*Nowe KD którego jeszcze nie widziałeś na żadnym serwerze

*Nowe Kamienie Duszy

*Nowe Mapy(prawdopodobnie 4 Królestwo)

* Będziemy próbować wyeliminować wszystkie Bugi jakie będą na serwerze

*Nowy Wygląd Klienta Stworzonego przeze mnie ręką Bożą

*Max LV 255 Lub 127 jeszcze się zobaczy

*LV Obok Nicku

*Serwer Bez Lub z 6i7 Bonem to zależy od sponsora;)

*Serwer 4Fun Medium Hard ja jestem bardziej za 4Fun

*Nowa Strona

 

Jest jeszcze więcej pomysłów z mojej strony jednak narazie wypisałem to co jest do spełnienia

jeżeli byłbyś zainteresowany sponsoringiem tego To pewnie chcesz wiedzieć co będziesz mieć w zamian otóż to napisze poniżej

 

 

Kontakty

 

GG:35653407 lub Ts3 który będzie podany po krótkiej rozmowie na GG .

E9mwj60.png

Opublikowano
Son2000

 

Witam Proszę moderatora O Warna Dla tego pana Powód

* Kopiowanie Mojej Grafiki Bez mojej Zgody

*Używanie Mojej Reklamy Do Szukania Swojego Sponsora Dziękuję I Pozdrawiam!

XXXXXXX

Opublikowano

jsjsjss.png

Witam w ostatnim czasie zaprzestałem robienia serwerów metin2 jednak przyszło mi namyśl że dobrze by było powrócić na arenę serwerów metin2 i dlatego piszę tego posta aby znaleźć jakiegoś po żądnego sponsora który posiada już dedyki lub może mi kupić jednego dedyka niżej podam opis mojego projektu;)

 

sjsjsjs.png

 

To tak co mój nowy projekt będzie zawierał:

 

*Nowe Zbroje i Bronie jakich jeszcze nie było

*Nowe Hełmy biżuteria

*Nowe KD którego jeszcze nie widziałeś na żadnym serwerze

*Nowe Kamienie Duszy

*Nowe Mapy(prawdopodobnie 4 Królestwo)

* Będziemy próbować wyeliminować wszystkie Bugi jakie będą na serwerze

*Nowy Wygląd Klienta Stworzonego przeze mnie ręką Bożą

*Max LV 255 Lub 127 jeszcze się zobaczy

*LV Obok Nicku

*Serwer Bez Lub z 6i7 Bonem to zależy od sponsora;)

*Serwer 4Fun Medium Hard ja jestem bardziej za 4Fun

*Nowa Strona

 

Jest jeszcze więcej pomysłów z mojej strony jednak narazie wypisałem to co jest do spełnienia

jeżeli byłbyś zainteresowany sponsoringiem tego To pewnie chcesz wiedzieć co będziesz mieć w zamian otóż to napisze poniżej

 

123123213b.png

 

W Ramach tego że będzie nas ktoś sponsorował otrzyma w zamian:

 

*50% z IS można ugadać sie na więcej;)

*Rangę Na serwerze co oznacza sponsor jednak pełne prawa W Grze

*Rangę na Forum Sponsor Lub Administrator

*Rangę na TeamSpeak3 Admin

 

I to chyba tyle.

 

123123213.png

 

GG:26677461

PW na Forum;)

 

 

Pozdrawiam:

 

ososs.png

 

Zakaz Kopiowania!!

XXXXXXX

Opublikowano

jsjsjss.png

 

 

 

Oferujemy:

 

- 40%-50% dochodów z ItemShop.

- Posadę GM na serwerze dedykowanym.

- Profesjonalną ekipę.

- Własny Klient.

- Kanał TS3.

- Stronę internetową i forum.

- Zrobioną bazę danych z itemami , itp.

Kilka ss :

75371497.jpg

ulpeszamn.jpg

bronieizbroje.png

Inne zdjęcia z naszego clienta : http://imageshack.us...0519162317.jpg/

 

Opis co prawdopodobnie będzie na serwerze :

 

Nowe Itemki - z Alarmy nasza stara baza troche odnowiona ;P bardzo dużo Epików nie będzie żadnego w IS więc nie mówić że na Kase lecimy !!!

Nowe Questy oraz Ulepszacze w Questach Do wygrania Nowe Ulepszacze z których można Robić Epiki

Nowe Wierzchowce

Liczne Eventy Robione przez [sGM] Oraz [HA]

Nowe Mapki ??? - Pewnie Postaramy się o to żeby było duże Expowisk oraz Nowych niezbadanych Krain

Maksymalny Poziom w Grze - 127 lub 255

Zmiana Systemu bonów Troche trzeba się napracować żeby coś wybonować

Nie będzie 6/7 bonu

Przyjazny ItemShop Składający się tylko i wyłącznie z Dodatków takich jak na Plu typu Rękawica Złodzieja itd. Fryzury nie ma tam bonów 6/7 ani 5

Team Będzie Przyjazny i będzie szukał botów oraz innych Ludzi na Cheatach

Dobry Kontakt z Team Staramy tobie pomóc jak tylko możemy w Grze i na Zgłoszeniach

Raty na serwerze;

Exp : 210

Drop : 200

Yang : 220

 

 

Oczekujemy:

 

- Dedyka minimum 8-15 GB ram. ( może być trochę gorszy )

- Łącze minimum 100MB/S

- +15 lat.

- Znajomość języka, kultura.

 

Kontakt:

 

GG: 22883070

lub

GG: 6138218

 

Po krótkiej rozmowie na GG możemy pogadać na Ts3 .

 

Oferta Aktualna

Opublikowano

Poszukuje sponsora

 

Co oferujemy

 

- 50-75% dochodów z ItemShop.

- Posadę GM na serwerze dedykowanym.

- Profesjonalną ekipę.

- Własny Klient.

- Kanał TS3.

- Stronę internetową i forum.

- Zrobioną bazę danych z itemami , itp.

 

Co oferujemy

 

*Nowe Zbroje i Bronie jakich jeszcze nie było

*Nowe Hełmy biżuteria

*Nowe KD którego jeszcze nie widziałeś na żadnym serwerze

*Nowe Kamienie Duszy

*Nowe Mapy(prawdopodobnie 4 Królestwo)

* Będziemy próbować wyeliminować wszystkie Bugi jakie będą na serwerze

*Nowy Wygląd Klienta Stworzonego przeze mnie ręką Bożą

*Max LV 255 Lub 127 jeszcze się zobaczy

*LV Obok Nicku

*Serwer Bez Lub z 6i7 Bonem to zależy od sponsora;)

*Serwer 4Fun Medium Hard ja jestem bardziej za 4Fun

*Nowa Strona

 

Jest jeszcze więcej pomysłów z mojej strony jednak narazie wypisałem to co jest do spełnienia

jeżeli byłbyś zainteresowany sponsoringiem tego To pewnie chcesz wiedzieć co będziesz mieć w zamian otóż to napisze poniżej

 

 

Kontakty

 

GG:35653407 lub Ts3 który będzie podany po krótkiej rozmowie na GG .

E9mwj60.png

Opublikowano

Witam. Poszukuję osoby, która jest w posiadaniu lub mogłaby zasponsorować licencje forum IPB. Oferujemy miłą atmosfere, miejsce w Team oraz zgraną ekipe. Oczywiście koszty sponsoringu zostaną zwrócone, gdy już serwer stanie na nogi i będzie przynosił zyski.

INFO

ts:188.165.195.164(pisz do Autumn)

mail:[email protected]

skype:krzystof.zawadzki

lub nasze forum: agoramt2.xaa.pl

Opublikowano

Witam. Poszukuję osoby, która jest w posiadaniu lub mogłaby zasponsorować licencje forum IPB. Oferujemy miłą atmosfere, miejsce w Team oraz zgraną ekipe. Oczywiście koszty sponsoringu zostaną zwrócone, gdy już serwer stanie na nogi i będzie przynosił zyski.

INFO

ts:188.165.195.164(pisz do Autumn)

mail:[email protected]

skype:krzystof.zawadzki

lub nasze forum: agoramt2.xaa.pl

bez reklam serwerów

Opublikowano

Siema.

Mam do was prośbę o wykonanie tła logowania pod mój prywatny serwer metin2

 

Wymiary: 1024x1024

Kolorystyka: dowolna

 

oczywiście ++ i 55 ;D

Opublikowano

Poszukuję osoby która pomogłaby zrobic serwer no-hamachi na routerze!!!

Kontakt

GG:2117609

Proszę o szybki kontakt!

:)Pozdro XxNeroxX

1379958827-U247153.png


Opublikowano

Opis:

Szukam ekipy na server Metin'a2.

Potrzebuję dwóch członków załogi, znających się na "GM'owaniu" serwera, sponsora, oraz kogoś, kto zna się na skryptach i grafice.

Każdy z wymienionych wyżej członków załogi będzie miał jakiś zarobek.

Kontakt:

GG: 18174226

E-mail: [email protected]

PW na forum.

Opublikowano

Opis: Proszę o pomoc dotyczącą stawiania serwera Metin2.

Kontakt: (tutaj do wyboru.)

- GG: 15657215

- Skype: dawod.baron6

- Prywatna wiadomość na forum.

Płacę za udzielenie pomocy.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...