Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum]Poszukuję Gm/ Testera!/ Chce Zostać Gm! / Poszukuje Sponsora/Hostera /Grafika/Pomocy Przy Postawieniu Serwera!


P4W3L

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Niewiesz jak założyc serwer hamachi - masz z tym jakies problemy .Trafiłes pod własciwy adres

O serwerach hamachi wiem jak mało kto.Chętnie ci pomogę

 

 

 

Czego wymagam

:Posady jako GA/GM

:Ogarnietych współzałozycieli

:0zysków

:Stałego kontaktu

 

 

Co oferuję:

Pomoc w razie jakichkolwiek problemów

Znajomosc komend

Umiejetna praca w Navi

Potrafię urozmaicić serwer na rózne sposoby

 

Pisz : GG 21552857

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam

Chciałbym poprosić o pomoc przy serwerze hamachi. Nie będzie on jakiś PRO z nowymi mapkami.

Ludzie potrzebni są aby podpowiedzieć na jakich plikach go postawić, co nowego dodać.

Szukam około 10/20 osób.

Mój komputer:

-procesor AMD Phentom 4x 3,20 Ghz

-6GB RAM

-Internet 6MB/s

-System W7 Ultimate.

 

Stawiałem kiedyś serwer dla kolegów jakieś 10 osób 0 laga.

 

Jeśli ktoś były chętny sieci hamachi:

-MinaroMT2

-MinaroMT2/2

Brak hasła

df7e059bdd1568baab4ab7e125a8974c.png

Opublikowano

Witam forumowiczów,

 

Serwer GorylMT2 jest już w końcowym etapie przygotowań....

Niestety, nie mam WebMastera a więc poszukujemy takowego...

Ja (SA) znam PHP i HTML oraz SQL ale nie mam czasu na robienie stronki....

 

Poszukujemy:

-Znającego się na rzeczy (PHP, HTML itp.)

-Doświadczonego w robieniu stron pod serwa..

-Ogarniętego i terminowego

-Znającego POPRAWNY język polski

Oferujemy:

-Przyjemną prace w ogarniętym i dobrym Team'ie

-Posadę WebMaster'a i ew. GM'a

 

 

KONTAKT:

GG: 5111856

Lub PW

 

NIEAKTUALNE LECZ NADAL MOŻNA SIĘ ZGŁASZAĆ DO TEAMU SERWA

Opublikowano

Szukam osoby znajacej sie na questach.

Nowe misje

Edycja questow typu eq na start

 

 

Nagroda GM na helixon.pl

 

Kontakt forum helixon.tk

Metin2 To zło! Koniec z tworzeniem serwerów! Czas na publikowanie rzeczy!

Opublikowano

Zrobię stronę / forum dla prywatnego serwera .

 

Więcej info na GG 22657684 lub PW .

jesse_pinkman_v2_by_seb3tears-d5s8er0.pn


Gold Member | Blue Member | exModerator Counter-Strike

Opublikowano

Poszukuję gościa ktory postawi mi serwer...

naggroda? - max + i 90% zusku z gry (oraz gm )

 

wymagania serwa : min. 700% dropu yang i expa

 

Osoba ktora pomoze postawic serwer ma obowiazkowo pomagać przy dodawaniu bonosow np wyekszy + itemkow, wieksze dropy z metinow itp. (takie happy hours)

w sklepach tak jak w wiekszosci priwow... najwyzej sie zmieniac bedzie.

 

kontakt:

gg 12425256

skype niemam

e-mail (wchodze raz na 2-3dni) [email protected]

 

edit@:moge zostac gm na kogos serwerze jak ktos chce (zamiast postawienia serwa chetnie gm bede)

Opublikowano

Witam!

 

 

Chciałbym zostać GM.

 

Mam na imię Szymon.

Moje doświadczenie: Gram w Polskiego metina około 1 rok. Wbiłem tam 52lvl woj. Miałem (i mam) 52lvl woj na Obsydianie. Privy na których grałem to: Imetin, PandoraMT2, NexusMT2, CsytMT2, EliteMT2 i kilka innych.

 

 

Dlaczego chcę zostac GM???

 

- jestem wytrzymały, miły, mądry, kulturalny i wiele innych cech.

- mam dość duże doświadczenie z metinem.

- gram kilka godzin dziennie.

- nie rozdaje itemków, ani też nie przeszkadzam innym w grze.

- nie jestem noobkiem.

- bardzo lubie metina.

 

 

 

Gadu gadu- 21069093

E-mail - [email protected]

Bądz człowiekiem, daj -

Opublikowano

pewnie dostane warna ale trudno... ludzie! kazdy kto zaklada serwer wie i nie da nikogo stąd na GM dlaczego?

1. GM głownie osoby ktore tworzyly serwer badź po znajomosci

2. kazdy kto zaklada serwer inny niz hamachi wie ze kazdy chce gm tylko po ty by miec pro eq i dostep do bazy danych

3. szansa na pozostanie gm na serwerze hamachi to 75% no-hamachi jakies 50% a niestety na dedykowanym to jakieś 5% gdyż jak mowilem nie ma większych szans na pozostanie gm gdy ktos sie nie wykaże nie ma niestety szans.

;]

Opublikowano

POSZUKUJE KOGOŚ KTO ZROBI MI SERWA PRZEZ TEAM VIEWER ALE NIE WIEM CZY SIE DA BEZ HAMACHI BO MAM INTERNET DOMOWY CHCE NAJLEPIEJ DEDYKA ALE NIE BEDE PŁACIĆ BO SŁYSZAŁEM ŻE JAKOŚ DEDYKA MOŻNA MIEĆ ZA FREE I TEN KTO MI ZROBI MUSI TEŻ NPC ZROBIĆ ITP.

GM MA BYĆ OBOWIĄZKOWY I SYSTEMATYCZNY!

 

GG:26523709 PISAĆ JAK NAJSZYBCIEJ

 

na kompie jestem codziennie od 15-18<lub17>

[extract]Jeżeli pomogłem możesz dać + ale bardziej zadowolony był bym gdybyś wszedł na stronę www.pajacyk.pl i kliknął brzuszek pajacyka , a nakarmisz 1 głodne dziecko.[/extract]

Uczeń
Opublikowano

Pomoze ktos w zrobieniu priwa no hamachi ? chodzi glownie o edycje.. dopasowanie dropu kasy do handlarzy itd w zamian dam gm gg 1366671

League of Legends EUNE - h4r


Steam Profil - h4r

Opublikowano

Chętnie zostanę Mistrzem Gry na serwerze Hamachi/non-hamachi/dedyku ... Siedze w metku około 4 lat najwyzszy Lvl na polskim globalu to 84 (s5) ... Dobrze posługuje się komendami , mam doswiadczenie na stanowisku mistrza gry. Mialem wlasnego dedyka który niestety po 7 miesiacach zamknąłem , ponieważ dochody z is a wydatki na niego nie pokrywały się. Byłem GM na serwerach takich jak np LomaxMt2 , Omikron itp... aktualnie bawię się na serwerze PandoraMT2. Mówie dobrze po polsku mam 21 lat i mam sporo czasu do zagospodarowania jako członek teamu danego serwera :-).

 

Kontakt : GG-5715878

E-mail: [email protected]

Imię : Aleksander ( Olek : ] )

Aktualnie nie gram nigdzie.

Opublikowano

Szukam osoby pełnoletniej/+16lat.

Potrzebuje jej do postawienia dedyka.

Dzielimy się na dwie strony:

-Ja robię stronkę,forum + trochę serwer.

-Ty robisz Rzeczy serwerowe.

Resztę na Gadu.

 

W sprawie serwera i innych rzeczy prosze pisać gadu:

20226720 !

Lub poprzez rozmowę kwalifikacyjną na Skype bądź TS'ie coś takiego.

 

Uwaga: Tylko wyłącznie osoby pełnoletnie - obowiązkowy dowód lub +15/16 lat z legitymacją.

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

Witam!

 

Poszukuję Sponsora/Hostera..

Serwer będzie stał na plikach 2010 - jest w fazie dopracować na hamachi!

Dedyk powinien stać 24/7 od około 23 czerwca tj. dnia wakacji.

OFERUJĘ BEZPIECZNE PLIKI I 50% ZYSKU Z ITEMSHOPU JEŻELI ZNAJDZIE SIĘ SPONSOR!

 

GG: 10282776

chadasygna.png

 

 

Wracam do gry, zaklinam się na Boga,

Tu nie ma opowieści o drogich samochodach.

Dziś przychodzę do ciebie i przynoszę złe wieści,

Wciąż nawijam ten rap o niepokornej treści.

Opublikowano

Siema!

Poszukuje Osoby Do Pomocy Przy Postawieniu Serwera Metin2 Przez TeamViewer6.

Moje Wymagania:

-Min. 14LAT

-Doświatczenie w tworzeniu strony i metina

Nagroda:

-GM/GA

 

Informacja:

-GG 622355

Mój Sprzęt:

Płyta Główna-Gigabyte GA-MA770T-UD3

Ram-2GB DDR3

HDD-320GB

System Operacyjny-Windows 7 Ultimate x64bit

Opublikowano

Napisze questa, zrobie gotowca do folderu pack, edytuje drop za smocze monety!!!

Ilosc ustalam na gg w zalęznosci od wymagań.

gg:1260091

Opublikowano

Witam w moim podaniu na GM wszystkim użytkowników oraz administrację.

 

 

 

Coś o sobie :

 

 

Nazywam się Bartek mam 16 lat interesuję się: grafiką komputerową , informatyką , sportem.

Jestem: sympatyczny , pomocny , koleżeński i miły. Na te forum wbijam co dziennie , jest to moje najlepsze forum na innych forach nie starałem się tak bardzo jak tutaj. Lubię grać w Metina , gram w niego 4lata. Moje osiągnięcie na PL'u to 67lv.

 

Moje doświadczenie:

Bylem kiedy GMem na Privie JelonkaMT2

 

 

 

Jako GM zajmował bym się:

 

Ogarnianiem Priva

Banowaniem botow...

 

 

 

Czemu chce dostać się do teamu ?

 

 

Chętnie pisze tutoriale , pomagam innym w potrzebie , miałem wiele razy moderatora na innych forach najczęściej na skryptach: php by przemo. Piszę poprawnie po Polsku , jestem dość długo na forum , pracuję chętnie w grupie , mam dużo czasu.

 

 

 

Co mogę wnieść nowego do Teamu i na Serwer ?

 

 

- Miłą atmosferę

- Więcej graczy

 

- I wiele, wiele innych pomysłów

 

 

UWAGA

 

Niechce % z IS

 

KONTAKT GG 802822

Opublikowano

Witam!

 

Poszukuję Sponsora/Hostera..

 

Serwer będzie stał na plikach 2010 - jest w fazie dopracować na hamachi!

 

Dedyk powinien stać 24/7 od około 1lipca tj. dnia wakacji.

 

OFERUJĘ BEZPIECZNE PLIKI I 50% ZYSKU Z ITEMSHOPU JEŻELI ZNAJDZIE SIĘ SPONSOR!

 

GG: 35694104

prokox.png
Zaczynamy!

 

Czy dasz + czy - leży mi to ;D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...