Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum]Poszukuję Gm/ Testera!/ Chce Zostać Gm! / Poszukuje Sponsora/Hostera /Grafika/Pomocy Przy Postawieniu Serwera!


P4W3L

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam. Nazywam się Michał i mam 15 lat Chciałbym zostać GM'em na serwerze dedykowanym/no-hamachi/hamachi/.Teraz troche o mojim doświadczeniu w grze i także w jej tworzeniu

 

Doświadczenie:

 

-Czas grania (prawie 4 lata)

-Największe osiągnięcie (65 body skile P i mental 59 skile g tak wiem że to mało ale to bardziej prywatne )

 

-Na komputerze siedze dosyć często gdyż mam dużo wolnego -> (Pewnie sobie myślicie że jestem jakimś dresiażem który będzie chciał duży % z IS'u ) Odrazu pisze że sie myślcie.

 

-Jestem bardzo dobrze obaczojny w grze więc jeżeli ktoś nie będzie sie stosować do regulamiunu serwerowego to odrazu leci ban a za hacki to perm ban (ZALEŻY OD HA)

 

-Znam 70% komend .Dlaczego tak mało ? Gdyż teraz jest wiele nowych serwerów które mają nowe id itemów których nie znam. Znam te najważniejsze (najbardziej eventowe)

 

-Ponadto moge hostować serwery , robić strony www , robić skrypty. Mam także do sprzedania jeden serwer

 

-Umiem robić szczegółowe GP z serwerów w jakości HD (dlaczego sie tym chwale? ponieważ to jest proste ,a zarazem dla niektórych trudne)

 

Co bym robił na serwie ?

 

-A co może robić dobry GM? Pilnować porządku

 

-Pomagał nowym graczom

 

-Starał sie odpowiadać na każde pytanie graczy więc spamu na twoim serwie nie będzie.

 

-Czego nie bede robił na serwie ?

 

-Napewno nie będe faworyzował top 1 gracza GM nie daje itemów ani lvl , a także yangów Jaką masz pewność ? Logi z navi wszystko Ci pokażą

 

-Spamił itd

 

Chcesz ze mną pogadać?

 

Kontakt:

 

gg:24279576

Oraz posiadam mikrofon dzięki czemu możemy porozmawiać na vt lub TS3 Pozdrawiam

Opublikowano

Poszukuje Hostera

 

 

Opis:Poszukuje doświadczonej osoby która będzie:

Włączała serwer w określonych godzinach,

Znała obsługę serwera,

Miałą program teamviewer

Kontakt:

- GG: 22962373(polecam)

- Prywatna wiadomość na forum.

Pomogłem daj +

Opublikowano

Szukamy chetnych na dofinansowanie serwera .

Potrzeba nam funduszy aby zrobic serwer dedykowany .

Wszyscy chetni ktorzy chca dowiedziec sie wiecej prosze pisac na pw

Dla wszystkich "sponsorow" przewidywane konta premium lub dodatkowe rzeczy na start

Opublikowano

Szukam pomocy przy postawieniu serwa NO HAMACHI!

Przez team viewer daje GA , GM łącznie z NPC !!!!

 

gg:26523709

 

AKTUALNE - NIEAKTUALNE

[extract]Jeżeli pomogłem możesz dać + ale bardziej zadowolony był bym gdybyś wszedł na stronę www.pajacyk.pl i kliknął brzuszek pajacyka , a nakarmisz 1 głodne dziecko.[/extract]

Opublikowano

Witam!!!

Poszukuje Web Mastera NA Mój Prywatny Serwer Hamachi

Chętni proszeni pisac na GG-622355

Nagrode-GM

Mój Sprzęt:

Płyta Główna-Gigabyte GA-MA770T-UD3

Ram-2GB DDR3

HDD-320GB

System Operacyjny-Windows 7 Ultimate x64bit

Opublikowano

Szukam osoby, która pomoże mi w utrzymaniu prywatnego serwera Metin2 na DEDYKU !! (Sponsor!)

Nagroda: GM/SGM/GA na serwerze + 25% dochodów z IS!

Kontakt ze mną:

e-mail - [email protected] / [email protected]

GG - 10469403 / 32214590

Skype: --

 

Za pomoc oferuję !

25 % Zysków z ITEMSHOPU

Posadę GM/SGM

Itemki NaviCat

Miłą atmosferę

 

 

Czego oczekuję ?

Aby dana osoba posiadała mikrofon oraz jaki kolwiek program głosowy

AKTUALNE

Sygna max 800 x 200

Opublikowano

Witam

 

Szukam kogoś kto mółgby mi pomóc postawić serwer no-hamachi

Postawienie hamachi to dla mnie pestka, ale no-hamak bardziej mnie interesuje, a nie mam pojęcia czy mółbym takowy serwer postawić

 

- Nie mam żadnej karty loopback,

- IP stały - zew. i wew.

- Internet "osiedlowy"

 

Chętnego proszę o podanie swojego nr. GG na PW

Opublikowano

Oferuje się jako Web-Master.

Oferuje:

Wgranie szablonu na stronę do serwera prywatnego. Nie do końca skomplikowaną. Zależy od wynagrodzenia.

Dobrą rozmowę.

Rozmowę przez mikrofon.

 

Dodatkowo za darmo:

Forum phpBB(Każdą modyfikacje) lub myBB(każdy plugin).

Po wykupieniu licencji :

IPB & vBulettin. + Modyfikacje.

 

Wynagrodzenie:

W mniejszej skali GM.

Za większe prace jakiś zysk z IS.

Opublikowano

Szukam osoby, która pomoże mi w utrzymaniu prywatnego serwera Metin2 na DEDYKU !! (Sponsor!)

Nagroda: GM/SGM/GA na serwerze + 25% dochodów z IS!

Kontakt ze mną:

e-mail - [email protected] / [email protected]

GG - 10469403 / 32214590

Skype: --

 

Za pomoc oferuję !

25 % Zysków z ITEMSHOPU

Posadę GM/SGM

Itemki NaviCat

Miłą atmosferę

 

 

Czego oczekuję ?

Aby dana osoba posiadała mikrofon oraz jaki kolwiek program głosowy

Sygna max 800 x 200

Opublikowano

Szukam osoby która by pomogła przy stawianiu serwera na Hamachi

Sprzęt:

Intel Quad Core 2,33

4 GB RAM

Dysk 1TB

GEforce 250 GTS

Internet 6mb

 

Kontakt gg 1717899 skype ddkuba

1323717436-U247153.gif

Opublikowano

Opis: Proszę o pomoc dotyczącą stawiania serwera Metin2.Poszukuję zgranego teamu a na jakichś 'Dzieci NEO'

Kontakt: GG,PW Forum, Lub iMetin.

- GG: 9169659

- Skype: ------

- Prywatna wiadomość na forum.

-nick na iMetin: mateuszPRO

Miły, że ... Hmm .

Kochany, że ... Mmm .

Wredny, że Wrr .

Uparty, jak No !

Wybredny, że O !

Opublikowano

witam

chce postawic serwer dedykowany lecz nie dysponuje odpowiednim sprzetem

jesli jest tu osoba ktora ma komputer min 8gb ram procek 4x3,22 i 2tb dysku proszona jest o kontakt

co oferuje:

zabezpieczone pliki serwerowe

strone pod serwer

i dla osoby ktora udostepni sprzet wiadomo potem zyski z is

mysle ze sie dogadamy

gg:1236509

prosze tez pisac jak niedostepny

Opublikowano

Oferuję pomoc.

 

 

Opis: Oferuję pomoc dotyczącą prowadzenia serwera Metin2/forum tego serwera.

Kontakt: (tutaj do wyboru.)

- Prywatna wiadomość na forum.

Pozdrawiam.

 

@Edit::

PROWADZENIA SERWERA NIE QUESTÓW ITP.

ACTUALNE

Opublikowano

Opis: Proszę o pomoc dotyczącą stawiania serwera Metin2.Nie mam czasu A chcę szybko postawić serwer metin2 !(DODAWANIE NOWYCH ITEMOW ITD)

Kontakt: GG,PW Forum,Hamachi.

- GG: 34441118

- Skype: ------

- Prywatna wiadomość na forum.

Sygna w trakcie pracy :P

Opublikowano

Poszukuje ludzia ^^ ktory umie oganac klijenta (bo dodaje itemy do navicata w klijecie nie moge reszty zrobic a jak zrobie to sa w eq a nie widac) i wgl zeby pomogl zrobic serva (nagroda GA albo 5+)

 

GGG:12467780

Opublikowano

Witam Szukam osoby doświadczonej która pomoże zrobic server metin2 hamachi!

 

Wymagane:

-Mikro(nie zawsze)

-GG

-Wiek Minimum. 13lat

-Doświadczenie

-Czas Na Gre

 

Obowiązki:

-Dbanie o server(Eventy,Bany,OX i tp.)

-Czas na server Minimum. 4-6h

-i inne

 

AKTUALNE!! GG: 7141599

 

AKTUALNE!!GG: 7141599

Opublikowano

Witajcie

 

Postanowilem juz od dłuższego czasu postawic własnego dedyka. Szukam teraz ogarniętych typków którzy by pomogli w stawianiu tego serwera . Pieniądze nie grają roli, liczy się tylko dobry dedyk, chciał bym utrzymać ok. 300-500 graczy. Chętnych prosze o info PW

 

 

Info :

 

- PW

- GG (9360429)

catastrophe2222.png

Jeżeli ci pomogłem lub spodobał ci się mój post , wiesz co klikać .

plus.gif

Opublikowano

Kto postawi mi serwer NO HAMACHI dam GM ale jeszcze edytuje NPC i lvl w broniach oraz ich wartość ataku

 

 

GG 26523709 PROSZĘ NAPISZCIE DZISIAJ!!!!!!!!

 

Aktualne-Nieaktualne

[extract]Jeżeli pomogłem możesz dać + ale bardziej zadowolony był bym gdybyś wszedł na stronę www.pajacyk.pl i kliknął brzuszek pajacyka , a nakarmisz 1 głodne dziecko.[/extract]

Opublikowano

Witam !

 

No cóż ... Jestem przerażony. Ceny VPS'ów i Dedyków są ogromne. Z początku myślałem że starczy mi i koledze na jakiś słaby serwer pod ~ 150 osób. Niestety, nie ma szans. Pliki mamy w 65% zrobione, jak nie więcej.

 

Co oferujemy :

- Ponad 100 nowych Questów ( jest już ponad 40 )

- Fabuła

- Własny szablon strony www.

- Złote Hwangi, Srebne, Szmaragdowe Stalki, Niebiańskie Stalki, nowe bronie, i do wszystkiego z tych rzeczy nowe ulepszacze

- 7 Szkatułek z których dropią głównie ulepszacze ( Do powyższych itemów )

- Mapa v3 ( moby będą miały zmieniony exp, siłe, lvl )

- Mapa "kopalnia", potrzebna do zrobienia Questów, w których musimy oddać np. Rude Złota

- 255lvl ( pracuję nad dopasowaniem expa )

- Raty około ~ 350% ( 3.5x )

- Doświadczeni admini

- Serwer robiony pod kątem "dla ludzi"

- wierzchowce

- Client prawie cały skończony ( parę bugów, na 15 minut )

- Chęć zrobienia auto patcher

- Nie mamy jeszcze żadnych zabezpieczeń od strony clienta -- To tylko dlatego że nie mam czasu robić clienta bo questy same się nie zrobią. A Questy mają być główną maszyną, nakręcającą serwer )

- Lider z najlepszej gildii w Królestwie, zostanie Królem ( Dostanie na 2 tygodnie przedrostek "Król", a za kolejne 2 tygodnie będziemy sprawdzać czy nadal dana gildia jest najlepsza )

- Zgranie

- Team ma 16 lat, ma ambicje i angażuje się jak może

- Po wakacjach chcemy dalej mieć serwer "ON", chociaż będziemy mieli ciężko w szkole ( najprawdopodobniej Liceum )

- NPC, Zbroje do 34lvl +9, FMS+9.... Dlaczego ? Gra zaczyna się potem. Tzn ? Gdy koleś będzie wyglądać śmiesznie z Fms/Rib na swoim poziomie ( 90-100 lvl )

- Po 100 lvl, exp nie będzie się mocno zwiększał ( różnice do ~ 10kk więcej doś'a )

- Około 2x razy 200% Doś'a w Tygodniu

- Wieża DT od 75-90 lvl ( zastanowimy się jeszcze )

- Możliwość założenia gildii na lvl ~60-80 ( to samo co wyżej )

- Raz w tygodniu event OX z możliwością wygrania bardzo cennych itemów. Na forum będą zamieszane itemy do wygrania, zapowiedzi eventów oraz zwycięscy Ox'ów

 

 

To chyba wszystko co oferujemy... Mam nadzieję że znajdzie się chętny sponsor serwera. Nie skromnie powiem że jest to moje małe marzenie, mieć serwer Metin2. Serwery typu Counter-Strike miałem nie raz, i czuję że przyszedł czas na coś poważniejszego.

Nie wiem jak mi wyszło to podania ( pod względem ortograficznym ;x )

 

Władowałem w serwer, wraz z kolegą bardzo, bardzo dużo godzin ! Na prawdę zrobimy wszystko co w naszej mocy żeby serwer wystartował jak najlepszy i się przebił przez dzisiejszy "rynek" Prywatnych Serwerów Metin2.

 

GG: 6239100

Skype : 6239100

Komórka : na Gadu mogę podać lub skype...

e-mail : [email protected]

sygnanu.jpg

Opublikowano

Chcę zostać GM na serwerze.

 

Moja przygoda z Metin2 zaczeła sie około 3 lat temu.Uważam iż jestem doświadczonym graczem,

który moze w duzym stopniu zadbać o serwer.

 

Posiadam

-Doświadczenie

-Sporo czasu na gre min. około 8h

-I co najważniejsze spore chęci

Proszę o kontakt

GG:32156654

1331337770-U247153.gif

Opublikowano

Zostane GM

 

Twoje doświadczenie w metin2:Gram w metka od ponad 3 lat... Na pl'u nabiłem 70+ levele(nadal mam konta), Na privach gram od 1,5 roku było ich dużo także na wiekszości z nich miałem Gm'a...

Jestem GRAFIKIEM i moge wspomóc "Serwer" oraz stronę Grafiką, zajmuje się nią jakieś 3/4 lata? także znam się na zakładaniu stron więc w każdej chwili mogę pomóc..

 

-Posiadam dużo wolnego czasu

-Jestem miły

-Postaram się robić jak najlepsze eventy

-Mam 15 lat

-Dbam o serwer

-Przy mnie "nikt" nie będzie Cheatować...

-Znam Komendy Gma...

-Umiem pomóc innym...

-Umiem pracować w grupie

-Ze mną nigdy serwer nie będzie "nudny"

 

Kontakt:

GG: 7235289

 

E-mail: [email protected]

 

Skype:master008008

 

PW na forum.

Opublikowano

Zostane GM

 

Twoje doświadczenie w metin2: Gram w metka od ponad 4 lat... Na pl'u nabiłem 81Lv. All SKile P Nadal Posiadam Konto, Na privach gram od 1,5 roku było ich dużo także na wiekszości z nich miałem Gm'a... Oraz Posiadałem 20 Własnych Serwerów Proszę Sprawdzić To Sobie ; ]

 

-Mogę wspomóc "Serwer" Finansowo Serwer Który Jest ONLINE !

 

- Posiadam 500x + Więc widać że znam się na żeczy

-Posiadam bardzo dużo wolnego czasu

-Jestem miły , kultularny

-Umiem Robić Bardzo Ładne Eventy.

-Mam 18 lat

-Dbam o serwer i o porządek

-Znam Wszystkie Komendy Gma...

-Umiem pracować w grupie

 

 

Kontakt:

GG: 478317

 

E-mail: [email protected] < Ale Pisać Na GG Lub Skype

 

Skype: burcz1946 [ Jutro Będe Posiadać Mikro ]

 

PW na forum.

Pomogłem Lub Prubowałem Daj + A Odwdzięcze Się +

 

 

TuT Jak Naprawić Connection Refused.

www.mpcforum.pl/topic/155399-tut-connection-refused/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...