Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Alceas.pl - Tego jeszcze nie widziałeś!


Alceas

Zmiany  

198 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który set broni chciałbyś/chciałabyś zmienić?

    • Pierwszy
      80
    • Drugi
      88
    • Trzeci
      77
    • Czwarty
      103
  2. 2. Który set zbroi chciałbyś/chciałabyś zmienić?

    • Pierwszy
      59
    • Drugi
      61
    • Trzeci
      67
    • Czwarty
      110
    • Piąty
      108

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 260
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

To czemu się nie mogę zalogować? Mam łatkę.

Pomogłem? Daj lajka to nic nie kosztuje :rolleyes: .

Opublikowano

Obejrzałam właśnie i uważam, że to strasznie nie pasuje do Metina. Wszystkie postacie są ludzkie, a to jakieś pół zwierzę. Broń wilka to sztylety?

Mam nadzieje, że odpuszczą to sobie, bo to kompletnie zepsuje grę. 

Na ts3 Fresh mówił, że ten Wilkołak to tylko przykład

Opublikowano

Napisałem że oczekuje krótkiej odpowiedzi lecz już się zaczynasz tłumaczyć - szczerze mam Ciebie i Twój serwer gdzieś tylko takie doszły mnie słuchy że to Ty i nie zamierzam Ci wypominać rzeczy które były rok temu bo to nie ma najmniejszego sensu. Powodzenia.

Jak coś ci nie pasuje to wyjdź z tego tematu i nie wracaj hejterze :) co zazdrościsz mu czegoś co osiągnął tworząc dobry serwer którego ty sam nie potrafisz zrobić? 

Opublikowano

Jak coś ci nie pasuje to wyjdź z tego tematu i nie wracaj hejterze :) co zazdrościsz mu czegoś co osiągnął tworząc dobry serwer którego ty sam nie potrafisz zrobić? 

Spokojnie, to człowiek z którym miałem kiedyś serwer no i jakoś nam nie wyszło ;)

Opublikowano

Czy perfekcyjne zaczarownie będzie w is ?

kjdjjNf.png


 


Jeśli spodobał ci się mój post, nie zapomnij o Like ;p

Opublikowano

Czy perfekcyjne zaczarownie będzie w is ?

Nie tylko.

 

 

Beta testy są już otwarte, co zrobić aby wejść?

Należy pobrać clienta (Jeśli ktoś pobierał wcześniej nie musi tego robić)

Link 1:

alceas.sfile.pl/Alceas.rar

Link 2:

https://mega.co.nz/#!yRJwgRrJ!De5SpD0YQ41kb1HTlHJKtcw8xDDx8bjKec9YtZgMPqw

Następnie należy pobrać łatkę:

 

alceas.sfile.pl/Alceas_Beta.rar

I wgrać do clienta.

Konto możemy zarejestrować na stronie http://alceas.pl/ po rejestracji należy wejść na nasz serwer TS ts.alceas.pl i skontaktować się z administratorem w celu aktywacji konta.

 

Masz problem z teksturami map?

Włącz plik config.exe w głównym folderze clienta i w polu TNL zmień CPU na GPU.

 

Wszelkie błędy proszę zgłaszać na serwerze TS bądź forum serwera.

Opublikowano

Nowości super, ale ten system ulepszeń to rzeczywiście syf. Wiadomo, prawie wszystko pozmieniane (m1 itp), ale chociaż ostatni set ekwipunku dajcie normalny, aby nie trzeba było "gówna nosić". Co będzie pożyjemy zobaczymy (...)


 


 


Propozycja :) to jest coś :P i nowe i ładne


81674926329184492372.jpg


 


57078142490442195141.jpg


 


16632509543800182609.jpg

Czy to nie absurdalne, że wspomnienia o dobrych czasach o wiele częściej doprowadzają do łez, niż wspomnienia o tych złych?


 


EliteMt2     I3artiBM (sura 250lv)  sprzedany na moich warunkach ...(


NovaMt2    ProWojownik (wojownik 119lv serwer upadł 6 lata temu)

Opublikowano

Zmieńcie wygląd m1 na standardowy, To shinsoo które jest teraz jest o wiele wiele za małe, przy większej ilości graczy nie będzie miejsca na nic, pvp nie ma nawet gdzie tam zrobić. Nie potrawie zrozumieć czemu ludzie zmieniają wygląd tych m1, przecież standardowe są bardzo dobre... Wszystko wygląda zarąbiście, ale dwie kwestie odstraszają strasznie!! Mianowicie te m1 i wygląd zbroi i broni( Tak tak wiem możliwe że zmienią sety).

Opublikowano

Macie nowości szkoda tylko że wszystkie zbędne :)

System ulepszeń lepiej zostawię bez komentarza...

 

Szaman z sutami rozjebał system

 

88303430369319183693.png

 

Nie podoba mi się Wasz serwer dlatego ale troche się napracowaliście dlatego będę nautralny.

40922277020460886480.jpg

Opublikowano

Macie nowości szkoda tylko że wszystkie zbędne :)

System ulepszeń lepiej zostawię bez komentarza...

 

Szaman z sutami rozjebał system

 

88303430369319183693.png

 

Nie podoba mi się Wasz serwer dlatego ale troche się napracowaliście dlatego będę nautralny.

Długo masz zamiar spamować w prezentacji i zmieniać zdanie co do serwera co kilka minut?

Opublikowano

"Q: Jaka jest maksymalna ilość punktów statystyk?

 

A: Maksymalna ilość punktów statystyk to 150."

 

 

Pozdrawiam i odradzam gry :)

Trzeba być besmuskiem żeby dać statystyki 150

 

Kostium na broń <haha> głupszego pomysłu nie można wymyśleć..

proponuje zapoznać się ze znaczeniem słowa kostium.

 

Poza elementami prezentacji nic mi się w tym nie podoba

 

NIE POLECAM

Kolego, ja nie wiem w jaki sposób dotrzeć do Twojego zacofanego ''mózgu'' jeżeli mogę to tak nazwać. Krytykujesz kolejno każdy serwer, bo co, bo stawiasz swój i jakoś Ci to nie wychodzi? Sory, ale masz chłopie u mnie zrytą opinie. Ja Tobie proponuje zapoznać się ze znaczeniem słowa słownik. 

 

Co do tematu, serwer się fajnie zapowiada, lecz moim zdaniem trochę tego wszystkiego za dużo.

Opublikowano

@Alceas masz juz jakas wstepna date startu?

                                                                                              ZR_o79.gif

Opublikowano

Macie nowości szkoda tylko że wszystkie zbędne :)

System ulepszeń lepiej zostawię bez komentarza...

 

Szaman z sutami rozjebał system

 

88303430369319183693.png

 

Nie podoba mi się Wasz serwer dlatego ale troche się napracowaliście dlatego będę nautralny.

Zbędny to jesteś Ty na tym forum  :unsure: Hejtujesz wszystko na forum, a sam c***a byś zrobił. Nie podoba się to zostaw to dla siebie, a nie piszesz 50 postów jaki to serwer jest c*****y -.-

 

@ top

Serwer byłby fajny gdyby były standardowe m1, bo te są okropne. Niektóre rzeczy nie działają albo są zbugowane, ale gdy się wszystko naprawi to będzie bardzo dobry serwer ;)

Opublikowano

Zbędny to jesteś Ty na tym forum  :unsure: Hejtujesz wszystko na forum, a sam c***a byś zrobił. Nie podoba się to zostaw to dla siebie, a nie piszesz 50 postów jaki to serwer jest c*****y -.-

 

@ top

Serwer byłby fajny gdyby były standardowe m1, bo te są okropne. Niektóre rzeczy nie działają albo są zbugowane, ale gdy się wszystko naprawi to będzie bardzo dobry serwer ;)

 

m1 są fajne a dopiero jest beta wiec do startu  naprawia wszystko :)

Opublikowano

Za ile mniej więcej czasu będzie dostępna finalna wersja i start serwera ?

Trudno określić, wciąż nanoszone są poprawki :)

Opublikowano

Zapowiada się super serwer ale poza waszymi nowościami które dodaliście, dodajcie też pozostałe (daungeony itp)

Wszystko będzie dodane, spokojnie ;)

Opublikowano

Chyba kogoś pogrzało, że zaczarowanie perfekcyjne w IS ?!

 

To miał być przedmiot ekskluzywny, trudny do zdobycia z bardzo trudnych bossów a nie. Chore...

 

Za ile on będzie 20zł ? Śmiech na sali.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...