Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Alceas.pl - Tego jeszcze nie widziałeś!


Alceas

Zmiany  

198 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który set broni chciałbyś/chciałabyś zmienić?

    • Pierwszy
      80
    • Drugi
      88
    • Trzeci
      77
    • Czwarty
      103
  2. 2. Który set zbroi chciałbyś/chciałabyś zmienić?

    • Pierwszy
      59
    • Drugi
      61
    • Trzeci
      67
    • Czwarty
      110
    • Piąty
      108

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chyba kogoś pogrzało, że zaczarowanie perfekcyjne w IS ?!

 

To miał być przedmiot ekskluzywny, trudny do zdobycia z bardzo trudnych bossów a nie. Chore...

 

Za ile on będzie 20zł ? Śmiech na sali.

 

Ja jestem za tym, aby było. Po twojej wypowiedzi widać, że jesteś zwykłym szarym polaczkiem, który chciałby, aby wszystko co jest na świecie było darmowe. Serwer musi na siebie zarobić, myślisz, że to wszystko jest takie tanie, dedyk, hosting.. Stawki prowizji są bardzo wysokie, administracja od każdego sms uzyska około 50%, więc z 20zł kokosów nie zarobi.

c8f7.png

  • Odpowiedzi 260
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

skoro i tak będziecie zmieniać sety to proponuje bronie z 2010 + hwangi, tylko nie te oklepane. super by to wyglądało, serwer przypomina mi jeden na którym grałem z podobnym eq i było spoko, tylko nazwy nie pamiętam.

kiedy start?

would u miss me? 1105814451671351221478.png

 

 

 

Opublikowano

Jeżeli perfekcyjne zaczarowanie będzie w isie to sory ale nie zagram, ludzie którzy wpakują w is będą latać w perfektach, a reszta ręcznie ma robić? bo bs zablokowaliście... Kto w tych czasach mixuje eq normalnie, blokada bs kompletna głupota to tylko odstrasza, te m1 które są teraz to kompletna porażka, takie m1 było by dobre na serwery hachami, ale nie na dedyka na którym ma grać 1k luda. Niestety serwer pomimo dużej ilości nowych rzeczy ma kilka niedociągnięć które odstraszają i to strasznie, co jakiś czas patrze na betę, ale nie zbyt wiele się zmienia, w takim tempie wystartujecie we wrześniu.

Opublikowano

Jeżeli perfekcyjne zaczarowanie będzie w isie to sory ale nie zagram, ludzie którzy wpakują w is będą latać w perfektach, a reszta ręcznie ma robić? bo bs zablokowaliście... Kto w tych czasach mixuje eq normalnie, blokada bs kompletna głupota to tylko odstrasza, te m1 które są teraz to kompletna porażka, takie m1 było by dobre na serwery hachami, ale nie na dedyka na którym ma grać 1k luda. Niestety serwer pomimo dużej ilości nowych rzeczy ma kilka niedociągnięć które odstraszają i to strasznie, co jakiś czas patrze na betę, ale nie zbyt wiele się zmienia, w takim tempie wystartujecie we wrześniu.

Po pierwsze kto powiedział że BS jest zablokowany? Nie moja wina że nie potrafisz go uruchomić ;)

Po drugie jeżeli Ci się miasta nie podobają to na nie nie patrz, nikt Ci nie każde wchodzić na serwer, wśród 200 beta testerów Tobie jednemu się nie podobają, coś jest nie tak :-)

Po trzecie skoro wchodzisz co jakiś czas to nie wiesz jak dużo się zmienia i jeśli będzie taka potrzeba to wystartuję we wrześniu, jestem profesjonalistą, nie wypuszczę zbugowanego serwera.

 

Ps. zapytaj testerów o drop Perfekcyjnych Zaczarowań lub wejdź na serwer i sprawdź a dopiero później zacznij się wypowiadać na temat serwera ;)

Opublikowano

Świetny serwer, widać że technicy mają jakieś pojęcie o cliencie metina, stąd te autorskie modyfikacje ;)  Jak zwykle będę się czepiał wierzchowców, zrozumcie , że te na bazie  koni  ( pegazy, kolorowe, czarne, itp) są najładniejsze, a jeżdżenie na pająku wygląda głupio ;/

Opublikowano

AutoPatcher jest już dostępny.

alceas.sfile.pl/AlceasAutopatcher.rar

Nie powinno być z nim już problemów ;)

Opublikowano

Kolega ma rację, co do miasta, jednak nie pasuję tu na dedyka, ale to tylko moje zdanie, również mapa 90lvl, malutka jest, a mobków tyle co nic, tylko moja sugestia nie hejt :)

Opublikowano

Dużo Wam jeszcze zostało do zrobienia ?

Coraz mniej ;)

 

 

 

Kolega ma rację, co do miasta, jednak nie pasuję tu na dedyka, ale to tylko moje zdanie, również mapa 90lvl, malutka jest, a mobków tyle co nic, tylko moja sugestia nie hejt :)

Malutka? Mobów nie chcę dawać dużo ze względu na graczy ze słabszymi komputerami, wydaje mi się że mapa jest dobrze dostosowana, testerzy nie narzekają :)

Opublikowano

Mam dwa pytania.

1. Ile jeszcze potrwa beta? Bo nie wiem, czy jest sens wbijac, czy pogram 2h i zakonczcycie ja.. :D
2. Kiedy przewidujesz start?

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Mam dwa pytania.

1. Ile jeszcze potrwa beta? Bo nie wiem, czy jest sens wbijac, czy pogram 2h i zakonczcycie ja.. :D

2. Kiedy przewidujesz start?

Jeszcze troszkę bugów jest, do jutra beta będzie z pewnością.

Trudno przewidzieć start.

Opublikowano

 

 

Jeszcze troszkę bugów jest, do jutra beta będzie z pewnością.

Trudno przewidzieć start.

 

Nie pierdziel głupot :D , tylko lepiej powiedź czy system ulepszeń będzie zmieniony (na jakikolwiek inny), bo nie wiem czy ekipę ściągać :(

Czy to nie absurdalne, że wspomnienia o dobrych czasach o wiele częściej doprowadzają do łez, niż wspomnienia o tych złych?


 


EliteMt2     I3artiBM (sura 250lv)  sprzedany na moich warunkach ...(


NovaMt2    ProWojownik (wojownik 119lv serwer upadł 6 lata temu)

Opublikowano

 

Nie pierdziel głupot :D , tylko lepiej powiedź czy system ulepszeń będzie zmieniony (na jakikolwiek inny), bo nie wiem czy ekipę ściągać :(

 

 

Ankieta umieszczona nad tematem nie jest bez celu, radze się zapoznać i czytać zapowiedź od poczatku :v

Opublikowano

Za każdym razem kiedy czytam tą zapowiedź, to odkrywam coś nowego...

Jazda na baranie może być całkiem ciekawa, chyba jeszcze nie widziałam serwera, który posiada takiego wierzchowca.

Cztery strony ekwipunku, toć pogubić się można, a dodatkowo większy magazyn. Extra, nie trzeba będzie zakładać drugiej postaci.

Nowe peleryny są zabójcze, prezentują się pięknie i działają w 100%.

Godzina szczęścia, super sprawa, na Alceas nie będzie trzeba ładować w IS, kupony sm bd łatwo dostępny od innych graczy, a co najważniejsze, to również zostały dodane do dropu.

Dlaczego ludziom się nie podobają sety, przecież w grze prezentują się ładnie i zdecydowanie lepiej, niż hwangi.

Jedynie bym wyrzuciła, te toporne bronie, gdyż wyglądają strasznie, jakby postać trzymała w ręku jakiś złom.

c8f7.png

Opublikowano

bedzie 6/7 bon? bedzie nowe kd? jak z dropem perfekcyjnych zmianek gdzie to dropi i jak czesto?

Nie ma 6/7 bonu, nowe kd, chodzi ci o np. na ludzi, inta ? Z tego co ja wiem jest chyba max 5 kd, perfekcyjne zmianki całkiem ładnie lecą, lecz nie za często, a dropi ono z prezentów które otrzymujesz za 1000 ubitych moobów (działa tak, że musisz mieć 50 lvl) i chyba ze szkatułek ;).

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...