Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Alceas.pl - Tego jeszcze nie widziałeś!


Alceas

Zmiany  

198 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który set broni chciałbyś/chciałabyś zmienić?

    • Pierwszy
      80
    • Drugi
      88
    • Trzeci
      77
    • Czwarty
      103
  2. 2. Który set zbroi chciałbyś/chciałabyś zmienić?

    • Pierwszy
      59
    • Drugi
      61
    • Trzeci
      67
    • Czwarty
      110
    • Piąty
      108

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Proszę was dodajcie standardowe m1, bo na kilku serwerach były pozmieniane całkiem miasta i nikt nie wiedział co gdzie jest.

  • Odpowiedzi 260
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Proszę was dodajcie standardowe m1, bo na kilku serwerach były pozmieniane całkiem miasta i nikt nie wiedział co gdzie jest.

Zapewne nie było minimapy, tutaj jest, poza tym miasta nie są duże, bez problemu się odnajdziecie ;)

Opublikowano

o to akurat skończy mi sie client pobierać.

reje też włączysz koło 12:30 ?  :)

Rejestracja będzie za chwile, tylko będzie wymagana akceptacja konta na TS"ie.

Opublikowano

Zagram Zapewne .... Jak jest tu z bonami wchodzą maksymalnie ?? 

Są rosy na magie ?? 

Ile max lvl ??

na TS Fresh mówił ze bony nie wchodzą maksymalne

na magie nie ma, inne rosy sa. Nie wiem jakie wartości

na starcie max 150 masz w prezce. nie kieruj się tym ze na testach jest 200 bo to postać założyciela serwera :)

( źle przeczytałem z max lv, nie powiem w ile go wbijesz;/ )

<3

Opublikowano

Nie wiem czy były takie pytania a nie chce mi się czytać każdej strony zapowiedzi więc zapytam teraz.

 

Czy te nowe pelerynki po zrobieniu są na stałe czy znikają po pewnym czasie ?

 

U handlarki będą dostępne zielone/fioletowe mikstury? Roski ? Medale ?

 

Jaki maksymalny poziom kd jest dostępny na serwerze ?

 

Czy zatrutego przerabia się na broń do expa ?

 

Ile jest misji biologa i pobocznych ?

 

Magiczny metal dostępny u handlarki ?

 

Czy są jakieś dungeony ?

 

Skąd można zdobyć klucze do skrzyń ?

 

Za co dostaje się Punkty Osiągnięć ? 

Nick Metin:Qrs/Battlefield Heros:EVEG                                                                              GoLGis : )


1699886561.png

Opublikowano
 

A jeżeli ktoś ma problemy z mikro?

Nie trzeba będzie rozmawiać, wystarczy obecność :)

 

Sprawa z betą wygląda następująco, byłem zmuszony do zakupu nowego serwera, zatem muszę na nim zainstalować nowy system, obraz systemu zajmuje 150mb, więc przez najbliższe 40 minut będę uploadował system, kolejne 20 minut to instalacja systemu i 30 minut przystosowanie serwera, zatem beta na 98% rozpocznie się o 14:30, dziękuję :)

Opublikowano

Nie wiem czy były takie pytania a nie chce mi się czytać każdej strony zapowiedzi więc zapytam teraz.

 

Czy te nowe pelerynki po zrobieniu są na stałe czy znikają po pewnym czasie ?

 

U handlarki będą dostępne zielone/fioletowe mikstury? Roski ? Medale ?

 

Jaki maksymalny poziom kd jest dostępny na serwerze ?

 

Czy zatrutego przerabia się na broń do expa ?

 

Ile jest misji biologa i pobocznych ?

 

Magiczny metal dostępny u handlarki ?

 

Czy są jakieś dungeony ?

 

Skąd można zdobyć klucze do skrzyń ?

 

Za co dostaje się Punkty Osiągnięć ? 

nie znam odpowiedzi na wszystkie pytania ale to co wiem mogę Ci powiedzieć  :)

pelerynki będą czasowe, czas będzie leciał jak jej używasz - aktualnie nie wiadomo na ile one :)

kd +5 będziesz miał u NPC i ulepsza się je ( narazie nie wiem + ile max ) ulepki będa z bosów/ metków

o biologu się dowiedziałem ze zaczyna się od 80 lvl i będziesz miał panel gdzie klikasz i oddajesz przedmiot nie idąc do niego :)

Fresh mówił ze narazie myśli nad ulepszaniem truty i prawdopodobnie to wprowadzi :)

 

Prezentacja będzie edytowana w czasie beta testów :) więc wiele rzeczy jeszcze będzie opisane

<3

Opublikowano

Jak z dostępnością marmurów ? Mam nadzieję, że jakiś npc gdzie można kupić je za Yang ?

 

Metale powinny być u handlarki po 200 sztuk, skoro to medium. Utrudnijcie zdobycie ulepszaczy ale nie metali ...

 

Może zawitam, liczę że start wraz ze startem roku szkolnego :D  Tylko, oby nie akademickiego :angry:

Opublikowano

Jeszcze beta nie wystartowała a ja już bana mam :D

Rekord pobity !

 

Gratuluje osiągnięcia, jest się czym chwalić !

Opublikowano

Wszystko nice, tylko te zbroje :) Aha i o co chodzi dokładnie z tym perfekcyjnym zaczarowaniem.

70086335867448765533.png


 


 


 


Polska to kraj ,którym się szczyce.

Opublikowano

Wszystko nice, tylko te zbroje :) Aha i o co chodzi dokładnie z tym perfekcyjnym zaczarowaniem.

perfekcyjne zaczarowanie- 1 zaczarowanie to wybonowanie na perfect 1 itemka:) klikasz zaczarowaniem na dany item i wpisujesz jakie chcesz mieć bony po czym wchodzą z max wartością a zaczarowanie znika:) tak to zrozumiałem oglądając filmik  :D

<3

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...