Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy pójdzie mi FIFA? - Sprawdź!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Wersja gry: Fifa 15
Laptop(Tak/Nie): Nie
Wersja systemu (32/64 bit): 64
Procesor: INTEL® CoreTM i5 CPU 750 @ 2.67 GHz // Jak podkręce będzie 3.20-40 GHz
Karta graficzna:Nvdia Geforce GTX R9 270x
System operacyjny: Windows 7 Ultimate
Ilość ram: 8
Rozdzielczość monitora: Full HD
 
Tam po prostu karta mi się walła. Nie miała być 290x tylko 270x. Bo właśnie ją dostałem.

 

I tak powinno chodzić na wysokich. 

Jedna wiara, jeden klub, Real Madryt aż po grób.

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano (edytowane)
Wersja gry: Fifa 15

Laptop(Tak/Nie): Nie

Wersja systemu (32/64 bit): 32bit

Procesor:  DualCore AMD Athlon 64 X2, 2200 MHz (11 x 200) 4200+

Karta graficzna: NVIDIA GeForce 7600 GT

System operacyjny: Win 7 Home Edition

Ilość ram: 1.5gb

Rozdzielczość monitora: 1280x720

Jest jakakolwiek szansa by poszła fifa 15?

 

PES w miarę normalnie chodził.

Edytowane przez Byczku98
Opublikowano (edytowane)

 

Wersja gry: Fifa 15
Laptop(Tak/Nie): Nie
Wersja systemu (32/64 bit): 32bit
Procesor:  DualCore AMD Athlon 64 X2, 2200 MHz (11 x 200) 4200+
Karta graficzna: NVIDIA GeForce 7600 GT
System operacyjny: Win 7 Home Edition
Ilość ram: 1.5gb
Rozdzielczość monitora: 1280x720
Jest jakakolwiek szansa by poszła fifa 15?
 
PES w miarę normalnie chodził.

 

Nie ma szans, żeby gra chodziła płynnie. Do Fify potrzebny jest system 64 bitowy oraz karta obsługująca DX11. 

Edytowane przez maczki15

Jedna wiara, jeden klub, Real Madryt aż po grób.

Opublikowano
Wersja gry: FIFA 15

Laptop(Tak/Nie): Tak

Wersja systemu (32/64 bit): 64

Procesor: Intel Core I3-4005U

Karta graficzna: NVIDIA GeForce 820M

System operacyjny: win 8.1

Ilość ram: 4gb

Rozdzielczość monitora: Rozdzielczości nie wiem ale chyba 16 cali.

Opublikowano

 

Wersja gry: FIFA 15
Laptop(Tak/Nie): Tak
Wersja systemu (32/64 bit): 64
Procesor: Intel Core I3-4005U
Karta graficzna: NVIDIA GeForce 820M
System operacyjny: win 8.1
Ilość ram: 4gb
Rozdzielczość monitora: Rozdzielczości nie wiem ale chyba 16 cali.

 

Na niskich powinna działać. 

Jedna wiara, jeden klub, Real Madryt aż po grób.

Opublikowano
Wersja gry: FIFA 15 (Full) FIFA 14(ultra)

Laptop(Tak/Nie):NIE

Wersja systemu (32/64 bit):61bit

Procesor:intel core i5-4460 3.2Ghz

Karta graficzna: MSI Radeon R9 270 LE

System operacyjny: Windows 7

Ilość ram:8

Rozdzielczość monitora:1920×1080

Pomogłem ?? like

Opublikowano

Wersja gry:Fifa 15

Laptop(Tak/Nie):Nie

Wersja systemu (32/64 bit): 64bit

Procesor:Intel Core i3 4160 3,6Ghz 2Rdzenie 4Wątki

Karta graficzna:Nvidia GeForce GTX660

System operacyjny:Windows 7

Ilość ram:8

Rozdzielczość monitora:1440X960 16:9

 

 

Na 1980x1080i chodzi demo na wysokich a jak gram na monitorze 1280x720 zacina lekko czasem? Będzie pełna wersja działać?

 

 

I jeszcze 2 pc kolegi

 

Fx8350 4,7ghz Gtx 970 16gb ram 4k ekran win 8 2,5tb dysk da rade bf4 było 60fps

Opublikowano

Wersja gry: Fifa 14


Laptop(Tak/Nie): Nie


Wersja systemu (32/64 bit): 64b


Procesor: Intel Core 2 Duo 2.20


Karta graficzna: GT 430


System operacyjny: Win 7


Ilość ram: 2gb


Rozdzielczość monitora: 1366x768


 


Czy +2gb ramu gdybym dołożył coś tutaj zmieni? Albo zmiana na win 32bit?


Opublikowano

 

Wersja gry: Fifa 14

Laptop(Tak/Nie): Nie

Wersja systemu (32/64 bit): 64b

Procesor: Intel Core 2 Duo 2.20

Karta graficzna: GT 430

System operacyjny: Win 7

Ilość ram: 2gb

Rozdzielczość monitora: 1366x768

 

Czy +2gb ramu gdybym dołożył coś tutaj zmieni? Albo zmiana na win 32bit?

 

Na niskich powinno działać.

Jedna wiara, jeden klub, Real Madryt aż po grób.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
 

Wersja gry: Fifa 15

Laptop(Tak/Nie): Komputer Stacjonarny

Wersja systemu (32/64 bit): 64

Procesor: AMD Athleton 64X2 Dual Core  5600+ (2CPUs) 2.8 HGz

Karta graficzna: AMD Radeon HD 5450

System operacyjny: Win 7 

Ilość ram: 2GM  

Rozdzielczość monitora:1600x900

Opublikowano

 

 
Wersja gry: Fifa 15
Laptop(Tak/Nie): Komputer Stacjonarny
Wersja systemu (32/64 bit): 64
Procesor: AMD Athleton 64X2 Dual Core  5600+ (2CPUs) 2.8 HGz
Karta graficzna: AMD Radeon HD 5450
System operacyjny: Win 7 
Ilość ram: 2GM  
Rozdzielczość monitora:1600x900

 

Nie ma szans na płynną grę.

Jedna wiara, jeden klub, Real Madryt aż po grób.

Opublikowano

ale jak to wygląda ? nie ma sensu wg próbowac ? czy raz kiedyś przymuli czy cos ?

Gra będzie się cięła nawet na najniższych ustawieniach. 

Jedna wiara, jeden klub, Real Madryt aż po grób.

Opublikowano

Siema,   Wersja gry: Fifa 15


Laptop(Tak/Nie): Laptop

Wersja systemu (32/64 bit): 64 bit

Procesor: Inter Core i5 CPU M 480

Karta graficzna: AMD Radeon HD 5650

System operacyjny: Windows  7 

Ilość ram: 6GB

Rozdzielczość:1366 x 768

Z góry dzięki za pomoc. :D

 

Opublikowano

 

Siema,   Wersja gry: Fifa 15

Laptop(Tak/Nie): Laptop
Wersja systemu (32/64 bit): 64 bit
Procesor: Inter Core i5 CPU M 480
Karta graficzna: AMD Radeon HD 5650
System operacyjny: Windows  7 
Ilość ram: 6GB
Rozdzielczość:1366 x 768
Z góry dzięki za pomoc. :D

 

Na niskich powinna działać. 

Jedna wiara, jeden klub, Real Madryt aż po grób.

Opublikowano
Wersja gry: Fifa 15

Laptop(Tak/Nie):tak

Wersja systemu (32/64 bit): 64 bit

Procesor:Inter Core i3-2328M

Karta graficzna: Intel® HD Graphics 3000

System operacyjny: Windows 7

Ilość ram: 4gb

Rozdzielczość monitora: 1366x768

Opublikowano

 

Wersja gry: Fifa 15
Laptop(Tak/Nie):tak
Wersja systemu (32/64 bit): 64 bit
Procesor:Inter Core i3-2328M
Karta graficzna: Intel® HD Graphics 3000
System operacyjny: Windows 7
Ilość ram: 4gb
Rozdzielczość monitora: 1366x768

 

Nie ma szans na płynną grę. 

Jedna wiara, jeden klub, Real Madryt aż po grób.

Opublikowano

Wersja gry: FIFA 15

Laptop(Tak/Nie):tak

Wersja systemu(32/64 bit):64 bit

Procesor:ADM A6-3400M

Karta graficzna:ADM Radeon HD 6520G

System operacyjny:Windows 7

Ilość ram:6 gb

Rozdzielczość:1366x768

Opublikowano

Wersja gry: FIFA 15

Laptop(Tak/Nie):tak

Wersja systemu(32/64 bit):64 bit

Procesor:ADM A6-3400M

Karta graficzna:ADM Radeon HD 6520G

System operacyjny:Windows 7

Ilość ram:6 gb

Rozdzielczość:1366x768

Raczej nie ma szans na płynną grę. 

Jedna wiara, jeden klub, Real Madryt aż po grób.

Opublikowano (edytowane)

Czyli jakieś szanse są ? ^^ 

Co zmienić żeby poszło ? 

To jest laptop, więc wymiany podzespołów praktycznie nie wchodzi w grę. 

Jeżeli już to pozostaje kupno nowego laptopa, lub granie na tym, ale na niskich prawdopodobnie będzie ścinać. 

Edytowane przez maczki15

Jedna wiara, jeden klub, Real Madryt aż po grób.

Opublikowano

1. FIFA 14

2. Nie

3. 64 bit

4. AMD Sempron 3400 + 1.8 GHz

5. Ge Force 610 GT 2 GB DDR3 64 bit

6. Windows7

7. 3 GB DDR3

8. 1152x864

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...