Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[L#] LeagueSharp - Darmowy cheat do League Of Legends !


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

tak niektórzy gadają, ale porównałam skrypty z #L i z free usera bola i na tym i na tym jest podobnie i można ugrać bez problemu. tylko te evadee z #L o wiele lepsze ;)

wiesz, mamy free pakiety. a to naprawdę dużo. dodatkowo marksman i support. o 100x lepsze

Jak używać WardJumpera bo nie ogarniam? Jakieś hotkey'e czy coś? :)

nowy skrypt? hmmm ogarne w next grze i powiem :)

MI TEN SKRYPT NIE DZIAŁA (TESTOWANE NA LEE)

Skrypt do zabijania z ulta na respie to BaseUlt2?

A co daje UltimateCarry? :D

tak, baseult2

ultimatecarry to skrypt zawierający w sobie skrypty do np luciana, zeda itd 

pomogłem? daj like :)

2vlp0kh.png

by @Casso.

Opublikowano

Skrypt do zabijania z ulta na respie to BaseUlt2?

A co daje UltimateCarry? :D

 

Dokładniej to Gnar, Zed, Ezreal i Lucian. O reszcie nie wiem.

 

Na gnarze c*****o to działa albo po prostu ten champ jest tak c*****y serio.. już wolę grać Chogathem full tank i większa użyteczność bo jakieś CC'ki ma 24/7 a nie tylko w jednej formie jak Gnar (nie liczę slowa).

 

 

Mi L# działa pięknie, drawingi są, evadee działa. 

 

 

 

Mam problem   w lobby odpalam  L#    wchodze do gry juz i podczas ładowania postaci wyskakuje program .. przestał działać 

 
Ziomek, odpalaj L# dopiero jak sie ładuje gierka :)

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Zasysam, mam nadzieje że dzięki temu wyjde z elo hell a potem lajtowo by było bez czitów.. ale zobaczymy :D na razie to tylko nadzieje.

Opublikowano

tristana mechanics w porownaniu do tristany z marksmana = to samo:) 

hohoho koleżanko :D oj oj oj. zaczynamy

orb walking - 100000000x lepszy L#

anty gap closer - 102o31091238912389123971283687126387126x lepszy L#

no i to tyle. wszystko ma lepsze Marksman. orb farma itd jest lepsza niż na MMA czy SAC:r

Co mam robić jak mi bug splat wylatuje ?? 

użyj fixa

http://www.mpcforum.pl/topic/1272652-fix-l-po-minipatchu-download-i-instrukcja/

Zasysam, mam nadzieje że dzięki temu wyjde z elo hell a potem lajtowo by było bez czitów.. ale zobaczymy :D na razie to tylko nadzieje.

ja z plat 2 do diax 3 w 2 tygodnie grając samą syndrą i orianną :)

elo hell czyli gold? lajt carry

polecam Vayne oraz tris (marksman), thresh (support), xerath, syndra, riven

no i gg wp

pomogłem? daj like :)

2vlp0kh.png

by @Casso.

Opublikowano

hohoho koleżanko :D oj oj oj. zaczynamy

orb walking - 100000000x lepszy L#

anty gap closer - 102o31091238912389123971283687126387126x lepszy L#

no i to tyle. wszystko ma lepsze Marksman. orb farma itd jest lepsza niż na MMA czy SAC:r

użyj fixa

http://www.mpcforum.pl/topic/1272652-fix-l-po-minipatchu-download-i-instrukcja/

ja z plat 2 do diax 3 w 2 tygodnie grając samą syndrą i orianną :)

elo hell czyli gold? lajt carry

polecam Vayne oraz tris (marksman), thresh (support), xerath, syndra, riven

no i gg wp

Po co używać fixa jak już był update. Wystarczy wejść na IRC i ściągnąć.

Opublikowano

hohoho koleżanko :D oj oj oj. zaczynamy

orb walking - 100000000x lepszy L#

anty gap closer - 102o31091238912389123971283687126387126x lepszy L#

no i to tyle. wszystko ma lepsze Marksman. orb farma itd jest lepsza niż na MMA czy SAC:r

użyj fixa

http://www.mpcforum.pl/topic/1272652-fix-l-po-minipatchu-download-i-instrukcja/

ja z plat 2 do diax 3 w 2 tygodnie grając samą syndrą i orianną :)

elo hell czyli gold? lajt carry

polecam Vayne oraz tris (marksman), thresh (support), xerath, syndra, riven

no i gg wp

 

Podrzucisz mi skrypta do Udyra? :)

Opublikowano

ale ja tylko mowie, ze JA roznicy nie widze - tym i tym oram tak samo. harrass, farma na linii identyczne wszystko

 

nie mam wysokich wymagan,moze dlatego :) mi sam orbwalking by starczal :) 

787741420213763595569.jpeg

Opublikowano

wgrywałem fixa, wtedy kiedy był, ktos moze mi powiedziec co teraz zrobic kiedy juz update wyszedl ? mam wrzucic stare lol.exe i cos sciagnac ? czy jak to dokladnie ma teraz wygladac ?

16k7y4p.png

Opublikowano

wgrywałem fixa, wtedy kiedy był, ktos moze mi powiedziec co teraz zrobic kiedy juz update wyszedl ? mam wrzucic stare lol.exe i cos sciagnac ? czy jak to dokladnie ma teraz wygladac ?

Mi działa nowy L# z tym fixem, więc chyba nie ma komplikacji :)

Opublikowano

wgrywałem fixa, wtedy kiedy był, ktos moze mi powiedziec co teraz zrobic kiedy juz update wyszedl ? mam wrzucic stare lol.exe i cos sciagnac ? czy jak to dokladnie ma teraz wygladac ?

Wrzucasz stareego lol i odpalasz normalnie L#

Jakąs nową paczke ktoś wypuścił update?

 

nie będę wypierdalał z tego forum. Nie przeczytalem tresci tematu, leci raport za flame. Mam też twoje ip, wiec spodziewaj się jutro o 18:00 napadu na chate. Jusz stary nie zyjesz. Radze wyjechac do innego kraju, bo cie znajde.

 

 

Opublikowano

 Marksman. orb farma itd jest lepsza niż na MMA czy SAC:r

 

 

Farma lepsza niż w sac? A używałeś sac:r 84 ? Bierze wszystkie last hity chociaż i tak wole samemu farmić.

Opublikowano

Wrzucasz stareego lol i odpalasz normalnie L#

Jakąs nową paczke ktoś wypuścił update?

co jesli nie mam nie mam starego ?; d

­345mulx.jpg

Opublikowano

Siemka

Chciał bym pograć na diamencie 5 z tym #L na    xeracie ,vayne i tristanie   

wykryją coś ?

nie

a nawet jeśli wykryją i dostaniesz bana to idziesz do sądu. Jeżeli nie używasz exploitów (żaden poza cassionator nie ma) riot nie ma prawa dać Ci bana. skąd ma niby wiedzieć czy gra komputer czy ty? :)

pomogłem? daj like :)

2vlp0kh.png

by @Casso.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...