Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[L#] LeagueSharp - Darmowy cheat do League Of Legends !


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To co usłyszałem po zapytaniu o zrobienie skryptu dla J4/anivii:

"mh maybe next Xeardon going to do a khazix first i guess"

 

Tak, jak masz Baseult2 to nie używaj recalltracker :P

 

@naturus z fixem grasz?

nie

787741420213763595569.jpeg

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wyniki testów - opinia

 

ChewyMoonIrelia - dobry, nawet bardzo dobry skrypt jednak wymaga kilku poprawek. combo idealne jednak farma z Q lekko leży. ponadto mile widziane byłyby bonusy (ale to w przyszłosci)

 

ChewyMoonLux - 1 wersja - bardzo bardzo dobrze. idealne combo, czekam na nowsze wersje <3

 

Marksman (vayne / tris) - duża poprawa. fajnie działa. polecam :)

 

SKOrengar - hmmm, daje 4/6. jest spoko jednak do Rengara od QQQ (BoL) dużo mu brakuje

 

SKOnidale - jest poprawa. fajne combo, niezła farma. w goldzie carry

 

UltimateCarry (zed) - combo mrrrrr <3 triple Q <3 jednak brak harassu. daje 5/6

 

To narazie tyle. reszta za chwilę :)

 

EVADE NIE DZIAŁA. próbowałem F2. jest ENABLED

pomogłem? daj like :)

2vlp0kh.png

by @Casso.

Opublikowano

Ziomal, w paczce jest jedno msvcr120.dll Dla mnie to nie problem bo skopiowałem sobie inne, ale nie wiadomo czy niektóre osoby na to wpadną :P

Zostaw lajka ;)

Opublikowano

nie

Wgraj fix ^^

 

Wyniki testów - opinia

 

ChewyMoonIrelia - dobry, nawet bardzo dobry skrypt jednak wymaga kilku poprawek. combo idealne jednak farma z Q lekko leży. ponadto mile widziane byłyby bonusy (ale to w przyszłosci)

 

ChewyMoonLux - 1 wersja - bardzo bardzo dobrze. idealne combo, czekam na nowsze wersje <3

 

Marksman (vayne / tris) - duża poprawa. fajnie działa. polecam :)

 

SKOrengar - hmmm, daje 4/6. jest spoko jednak do Rengara od QQQ (BoL) dużo mu brakuje

 

SKOnidale - jest poprawa. fajne combo, niezła farma. w goldzie carry

 

UltimateCarry (zed) - combo mrrrrr <3 triple Q <3 jednak brak harassu. daje 5/6

 

To narazie tyle. reszta za chwilę :)

Mam nadzieję, że dzięki Twojej opinii unikniemy spamu dot. tych skryptów :P

 

 

 

Ziomal, w paczce jest jedno msvcr120.dll Dla mnie to nie problem bo skopiowałem sobie inne, ale nie wiadomo czy niektóre osoby na to wpadną :P

Zapomniałem znowu dorzucić dla obu wersji xddd Mniejsza o to, bo i tak działa :P Zresztą kilka stron wcześniej były podawane downloady przeze mnie do wersji 64/32bit msvcr120 ^^ więc kto ogarnięty ten sobie poradzi.

Take it easy my friend

Opublikowano

Faktycznie, nie zauważyłem tego KatarinaAndyi :P Nie wiem, chyba skrypt pod kate i yi w jednym :P Widocznie któryś z devów tak zrobił^^

 

//Chyba żaden z devów, bo nie mam tego w buildach z SVN :D Więc nie wiem skąd mi się to wzięło :P

 

 

//// A JUŻ PAMIĘTAM ! TO JEST KATA OD ANDYI :P

https://github.com/Andyi19/LeagueSharp

Ma 3 miesiące, więc jest stara xD

Take it easy my friend

Opublikowano

@ZiomalZfirmyHG

działa Ci evade z najnowszej paczki? mi niestety nie. nie wiem czy to problem tylko u mnie czy ogólnie :<

tak, jest enabled

Jak grałem vs lux na botach to mi działało, skrypty jakich używałem to Evade Marksman SAwareness, sprawdź czy masz ustawione "Walking ON" w pierwszej zakładce od Evade ^^

 

@1361622928-U485574.pngVertmar#2

 

W takim razie nie mam pojęcia, priorytet na 1 ustawiony? Hmm, podłub w opcjach, albo usuń folder Evade.exe w którym jest konfiguracja ^^

Take it easy my friend

Opublikowano

Skoro na tym fixie to teraz dziala, to znaczy ze np gdy wyjdzie kolejny patch znów wystarczy wgrac stary lol.exe i stara wersja L# nadal będzie dzialala?

Tak wynika z logiki ^^

 

Ale zależy też, czy nie będzie bugsplatować samego lola na starej exe :P Bo mi się kiedyś zdarzyło że wywalało samego lola na starej exe ^^

Take it easy my friend

Opublikowano

C:\Riot Games\League of Legends\RADS\solutions\lol_game_client_sln\releases\"Każdy folder"\deploy

 

nie mam nawet tego folderu :) wcześniej próbowałam to zrobić wklejając do innych folderów, ale poskutkowało to problemami z lolem :D

 

i niech mi nikt nie próbuje pisać, że brakuje mi brain.exe/lua :-)

787741420213763595569.jpeg

Opublikowano

Jak grałem vs lux na botach to mi działało, skrypty jakich używałem to Evade Marksman SAwareness, sprawdź czy masz ustawione "Walking ON" w pierwszej zakładce od Evade ^^

 

@1361622928-U485574.pngVertmar#2

 

W takim razie nie mam pojęcia, priorytet na 1 ustawiony? Hmm, podłub w opcjach, albo usuń folder Evade.exe w którym jest konfiguracja ^^

zgrałem stare evade (z starej paczki) no i działa xD

 

 

a co do L#. zauważyłem że uruchamiająć się L# nie łączy się z internetem

oznacza to że nawet jeśli L# będzie płatne to można zachować lol.exe z patcha 4.14 i L# pod niego i grać ile się chce ^^ geniusz ja <3:D

pomogłem? daj like :)

2vlp0kh.png

by @Casso.

Opublikowano

C:\Riot Games\League of Legends\RADS\solutions\lol_game_client_sln\releases\"Każdy folder"\deploy

 

nie mam nawet tego folderu :) wcześniej próbowałam to zrobić wklejając do innych folderów, ale poskutkowało to problemami z lolem :D

 

i niech mi nikt nie próbuje pisać, że brakuje mi brain.exe/lua :-)

A jakie masz podfoldery w RADS? :P Ja nie pisałem, że brakuje Ci brain.exe ^^ Bo wiem, że ogarnięta jesteś, czytając posty ze 120 stron :P

 

// Jadę do lekarza, znowu :P Będę później ^^ Support na zastępstwie: @1361622928-U485574.pngVertmar#2

Take it easy my friend

Opublikowano

A jakie masz podfoldery w RADS? :P Ja nie pisałem, że brakuje Ci brain.exe ^^ Bo wiem, że ogarnięta jesteś, czytając posty ze 120 stron :P

 

// Jadę do lekarza, znowu :P Będę później ^^ Support na zastępstwie: @1361622928-U485574.pngVertmar#2

lol_air_client

lol_air_client_config_eune

lol_game_client

lol_game_client_pl_pl

lol_launcher

787741420213763595569.jpeg

Opublikowano

lol_air_client

lol_air_client_config_eune

lol_game_client

lol_game_client_pl_pl

lol_launcher

 

lol_air_client

lol_air_client_config_eune

lol_game_client

lol_game_client_pl_pl

lol_launcher

wejdź do folderu solutions i powiedz mi co tan masz :)

pomogłem? daj like :)

2vlp0kh.png

by @Casso.

Opublikowano

lol_air_client

lol_air_client_config_eune

lol_game_client

lol_game_client_pl_pl

lol_launcher

ten folder z końcówka sln jest tutaj: \League of Legends\RADS\solutions\lol_game_client_sln\releases\"Każdy folder"\deploy

podałaś podfoldery z projects a nie RADS, więc pewnie w złym folderze szukasz

 

EDIT: Wchodzisz w RADS > solution > lol_game_client_sln

Zostaw lajka ;)

Opublikowano

Przetestowałem katarinke na nowej paczce.
To co mi przychodzi do głowy po grze:
Katarinandyi:
-Sama castuje W bez trzymania czegokolwiek

-Brak konfigu pod shiftem
-Spacja to combo i nic wiecej
-Nie ma AA
-Bardzo szybka

 

SFKatarina:

-Praktycznie to samo co w poprzednich wersjach ale jest jedna nowość, chyba, że w starszych tego nie widziałem. Jeżeli enemy jest nie do zabicia to nie używam ulta.
 

Zostaw lajka ;)

Opublikowano

@MateuszRTE

Masz fixa ? -.-

/////////////////////////

U mnie evade działa, ale nie ma drawingsów czy jak to się pisze.

I mam takie pytanko żeby przegrać sobie evade z poprzedniej paczki to wystarczy podmienić folder evade.exe w

C:\L# Working\Assemblies\System\CommonLibMenuConfig

oraz plik evade.exe w Assemblies ?

 

 

 

Opublikowano

@MateuszRTE

Masz fixa ? -.-

/////////////////////////

U mnie evade działa, ale nie ma drawingsów czy jak to się pisze.

I mam takie pytanko żeby przegrać sobie evade z poprzedniej paczki to wystarczy podmienić folder evade.exe w

C:\L# Working\Assemblies\System\CommonLibMenuConfig

oraz plik evade.exe w Assemblies ?

 

To jest problem z plikami w "system".

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

@MateuszRTE

Masz fixa ? -.-

/////////////////////////

U mnie evade działa, ale nie ma drawingsów czy jak to się pisze.

I mam takie pytanko żeby przegrać sobie evade z poprzedniej paczki to wystarczy podmienić folder evade.exe w

C:\L# Working\Assemblies\System\CommonLibMenuConfig

oraz plik evade.exe w Assemblies ?

dokładnie, wystarczy zrobić tylko to :)

pomogłem? daj like :)

2vlp0kh.png

by @Casso.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...