Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[L#] LeagueSharp - Darmowy cheat do League Of Legends !


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a gdzie znajde tego fixa? i gdzie wgrac?

evade (nawet stare) nie pokazuje skillshotów. omija je jednak nie pokazuje. musimy poczekać na update

Widze w paczce brak udyra,to znaczy że jego projekt nie będzie kończony? (nie robił combo)

Nie wiadomo. nie mam kontaktu z autorem więc nie mogę zapewnić. jednak czuję, że jeśli nie ten skrypt to max tydzień i będzie inny :) ja już czekam na akali od ChewyMoon <3 napalił mnie tą irelką i lux :D

pomogłem? daj like :)

2vlp0kh.png

by @Casso.

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

Czytaj adnotacje :)

 

Aktualizacja

Co nowego:

Dziś nowego dość sporo, ale raczej nie w skryptach, a w samym kodzie Common i kilku skryptów ^^ Mianowicie:

- Aktualizacja BaseUlt2, Skryptów SF, Common, SKONidalee oraz Rengar, Marksman (czyszczenie kodu, powinien działać jeszcze wydajniej :)), ChewyMoonsIrelia, StonedAmumu

- Dodano ChewyMoonsLux, StonedVolibear

Downloady:

(Nie zalecane) Na starym common z najnowszymi skryptami (stare common, nie ma najnowszych funkcji, więc nowe skrypty mogą gorzej działać):

http://speedy.sh/Tc6BG/L-Old.rar

Skan:

https://www.virustotal.com/pl/file/590b6af3196b3203f1d8b869682fc5b868aada40aa759bdddcb9dcafc147c373/analysis/1408706992/

Nie wiem czemu tutaj wyskoczyło tyle wirusów, używam GData, nic mi nie woła, a tutaj pisze, że GData coś krzyczy, nie wiem o co chodzi, a używam pełnej, płatnej wersji żaden cracked GData.

(Zalecane) Na nowym common z najnowszymi skryptami:

http://speedy.sh/C2kQg/LSvol6.rar

Skan:

https://www.virustotal.com/pl/file/1927a0e76db58452566c86543057d9752851e3f2c7815afa9af068b5cea13d89/analysis/1408706972

// Na nowym common już nie ma bugu z drawingami.

// Wszystko działa, sprawdzałem przed uploadem.

// Stare common bazuje na paczce od @VikiPL , bo na kompie nie miałem starego :x

// Błedy i pytania piszcie w postach lub na PW.

 

w Customie spami "Jinx Loaded" a skonfigurowac pod shitem nie moge, o co chodzi? :D

Opublikowano

Mogę wysłać tą samą paczkę tylko z evade z poprzedniej paczki jak komuś nie działa.

Po chwili wywala bug spata.

Boli to że nie ma drawingów trzeba czekać na update albo pykać na starszej paczce ;)

 

 

 

Opublikowano

robiłem fixa lecz jak odpalam tą ikonką (od fixa) to bug splat wyskakuje..

FIXY MASZ WRZUCIĆ do folderów , a grę uruchamiasz skrótem z Lola a nie fixem >.< !

"To co robisz, a jak mówisz to często różnica..." 

Opublikowano

A jak sprawuje się Yasuo, ktoś wie?

Veni, vidi, vici.
U mirin' brah?
Zyzz!

Opublikowano

FIXY MASZ WRZUCIĆ do folderów , a grę uruchamiasz skrótem z Lola a nie fixem >.< !

to też tak robiłem i dalej bug splat 

Dobra działa

Opublikowano

A jak sprawuje się Yasuo, ktoś wie?

 

Sprawuje się tak, że bardzo ładne Q w combo napierdziela, tornada trafia często i ultuje tylko wtedy jeśli jest określona ilość osób w powietrzu (możesz ustawić od 1 do 5).

 

Ogólnie to minus jest taki, że harrass jest słaby bo lami Q czasem a czyszczenie linii z E i Q to makabra bo traci sporo minionów.

 

 

Ale w walkach daje 9/10.

 

 

edit : I ładne ścianki stawia.

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...