Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[L#] LeagueSharp - Darmowy cheat do League Of Legends !


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Pobrałem czystego LeagueSharpa, wgrywam sobie sam skrypty, normalnie się wczytują, ale żaden nie chce lasthitować ( postać dostaje padaczki ) i nie używają AA w combo.

W czym problem?

UkINXJ3.jpg


Opublikowano

Mi prawie wszystko działa tylko niektore skrypty nie uzywają auto targetu tylko recznie trzeba i kata nie działa za dobrze.

Jak ktos chce to moja paczka  mi działa na 100%

 

Download     http://www10.zippyshare.com/v/23108070/file.html

 

 SKAN      https://www.virustotal.com/pl/file/e5d77d52da777662d61ed5f311394fb5b25e521bcfe26669d42f41e52d86c5a7/analysis/

A Słońce świci:)

Opublikowano

Mam pewnien problem, a mianowicie działają mi skrypty typu (Marksman, Evade )ale nie działają te do bohaterów ( Leona, Syndra, Ryze ). Proszę o pomoc i z góry wielkie dzięki.

Opublikowano

reported for bol

 

gimme paczkaaa or reportttt

 

nie chce sie kupa kompilowac!

 

dajcie mnie %appdata% L# folder z all assembl

Hehe

BoL

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BoL

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

reported for bol

 

gimme paczkaaa or reportttt

 

nie chce sie kupa kompilowac!

 

dajcie mnie %appdata% L# folder z all assembl

 

Ha Ha. no na pewno ktoś będzie wstawiał około 200mb dla typa, który ma wrodzony analfabetyzm.

 

Mi wszystko śmiga i bardzo ładnie działa skrypcik do Lissandry. Dobry harrass z Q, wbita też i engage.

Opublikowano

Ma ktoś skrypt na Azira? Jak tak to pls daj na PW.

Nabijanie postów prosze o ostrzeżenie

Milunia ! życiem Kubi Producentem
 

Opublikowano

Do katariny  jaki najlepszy skrypt ? 

sfkata exploit ma 

Podaj mi rękę, zaróbmy hajs... 


eh8pquc.jpg


Core i7- 4960X @ 4.5GHz


Asus P9X79 Deluxe


GTX 780 SC


HyperX Predator 16GB

Opublikowano

Jaki skrypt carujacy rankeda oprocz casio?

Xerath syndra vayne kogmaw(marksman) ryze

Chcesz żeby szybko ci odpowiedział ?

-Napisz @zxkalen

Pomogłem ci ?

-Zostaw Like

 

76561198043616385.png

Opublikowano

witam mam pytanie odnośnie aktualizacji , kiedyś ZiomalZfirmyHG wstawiał sam i pisał co jest zmienione , a skąd on wiedział znaczy gdzie to jest napisane jakie zmiany i aktualizacje kiedy ? 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...