Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[L#] LeagueSharp - Darmowy cheat do League Of Legends !


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

ostatnio zainstalowałem innego frameworka i nagle l# przestał w ogóle działać.. nic sie nie dzieje ( dosłownie ). po prostu uruchamiam jako administrator i żadnego błędu nic sie nie wyświetla .... poradzicie coś ?

Opublikowano

ostatnio zainstalowałem innego frameworka i nagle l# przestał w ogóle działać.. nic sie nie dzieje ( dosłownie ). po prostu uruchamiam jako administrator i żadnego błędu nic sie nie wyświetla .... poradzicie coś ?

musisz miec net frameworka 4.5.1

 

po drugie na joduska.me jest jakis nowy l# o nowym interfejsie o.O

ale jak dodalem skrypty swoje to zaden nie dziala yolo

KYhRd.png

Opublikowano

Praktycznie kazdy skrpyt nie dziala jak pownien :)

Marksman nie uzywa skili, syndra bugsplatuje przy alttabie, ryze nie uzywa skili, ultimatecarry spamuje na chacie i fpsy spadaja do 5.
Jedynie evade dziala bez zarzutow.

rYD9JSA.png

Opublikowano

Praktycznie kazdy skrpyt nie dziala jak pownien :)

 

Marksman nie uzywa skili, syndra bugsplatuje przy alttabie, ryze nie uzywa skili, ultimatecarry spamuje na chacie i fpsy spadaja do 5.

Jedynie evade dziala bez zarzutow.

mi działa wszystko poza drawingami w samej grze. no taka lipa :<

 

updatnij all i powinno działać

--

Opublikowano

mi działa wszystko poza drawingami w samej grze. no taka lipa :<

 

updatnij all i powinno działać

wat?

 

jak mam updatowac jak jest compiling error ? na dwóch komputerach tak mam -.-

KYhRd.png

Opublikowano

wat?

 

jak mam updatowac jak jest compiling error ? na dwóch komputerach tak mam -.-

moja paczka się kompiluje

wczoraj miałem error ale pobrałem lekko starszy launcher i działa

 

masz :

zły skan ( brak skanu archiwum .rar ). Nie skanujemy samej strony do dl.

skan

https://www.virustotal.com/pl/url/0abcc2b759cbb95ff2b88906240dde071e0c0fca4da1d875cc1fda13717f725f/analysis/1412279415/

--

Opublikowano

Jest możliwość używania l# ze starym launcherem?

 

Da radę, mi dał bardzo miły użytkownik :)

 

Działa w 100% na starym ale czasami bug splata jebnie ale to wina raczej skryptów jakich używam.

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Opublikowano

Można gdzieś zobaczyć które skrypty działają, a które nie? L# mi działa + niektóre skrypty, ale np. do katy/blitza nie działają jeszcze.

Jakbym pomógł, to liczę na +   xD 

Opublikowano

a wiadomo coś kiedy będzie działał bez fixa? nie chce mi się zamieniać plików gry potem naprawiać itp...

x


Opublikowano

a wiadomo coś kiedy będzie działał bez fixa? nie chce mi się zamieniać plików gry potem naprawiać itp...

 

To sobie zapisz prawdziwy plik i potem podmienisz jak zaktualizują.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...