Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[L#] LeagueSharp - Darmowy cheat do League Of Legends !


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

elo mordy o h*j chodzi compiling error i ugsplat a czyste dziala ;x

/niewazne hulaa

tez mam compiling error jak sobie z tym poradzic?

Opublikowano

Poda ktoś paczke skryptów ?

 

poczekaj pare godzin bo niektore scrypty jeszcze nie dzialaja ... a sam wysle na pv ci paczke >.<

Chcesz żeby szybko ci odpowiedział ?

-Napisz @zxkalen

Pomogłem ci ?

-Zostaw Like

 

76561198043616385.png

Opublikowano

@Up 

Ale co Ty chcesz kolego? 

Skrypty pod postać mają nazwę swojego championa. 

Wyjątkiem jest np. LittleRedSharpie, który jest skryptem do cassio(bardzo fajnie działa).

Top:Ryze.exe/Ultimate Carry - Nidalee

Mid: LittleRedSharpie - Cassio

Jungle: Nie gram, nie pomogę, ale pewnie jakieś z UC będą działać.

Supp: Support.exe/Morgana

ADC: Marksman + Evadee + Tris + brain.exe = GG

wiesz, może i mają taką samą nazwę, jednak np do riven jest KILKA skryptów. Liczyłem, że wy powiecie mi które do danej postaci są najlepsze. Masz like

 

dlaczego wszyscy podaja cassio ? ...

Polecam AhriSharp  , Orianna exe , Katarina.exe , akali

dziękuje, like :)

 

Top: SKOniddale,ryze,chewyMoonsIrelia,fioraRaven

Jungle: Vi=free elo

Mid:Xerath,Syndra

Adc:Marksman+tristana/kogmaw/jinx+baseult2,Ultimatecarry+lucian 

Supp:Support.exe,morgana,karma

dziękuję. poleciał like i 5 w profilu

 

Polecam tez skrypt Marksman + evade do Vayne 

 

2914214116548311255808.jpg

tak, wiem że vayne ora....ale gra nią już mi się znudziła. Była moim mainem bez modów, mainem na Bolu i ostatnio mainem na L#. czas zacząć grać inną postacią :)

--

Opublikowano

Nie rozumiem czegoś, wy chcecie te paczki z dodatkowymi skryptami. One są obowiązkowe, czy można sobie chulać normalnie na tych podstawowych, które są w programie?

@Edit teraz to nawet nie mam podstawowych, mógłby ktoś pomóc? :)

Opublikowano

Nie rozumiem czegoś, wy chcecie te paczki z dodatkowymi skryptami. One są obowiązkowe, czy można sobie chulać normalnie na tych podstawowych, które są w programie?

@Edit teraz to nawet nie mam podstawowych, mógłby ktoś pomóc? :)

 

BO MUSISZ SOBIE SAM JE POBRAĆ. =.=

x


Opublikowano

Mi wszystko ładnie działa. @up3 dziękuję ;) A mógłby ktoś jeszcze podpowiedzieć, ustawienie focusowania danej postaci na 1 czy na 5 bedzie najlepsze? Jezeli rozumiecie o co mi chodzi ^^

Opublikowano

Mi wszystko ładnie działa. @up3 dziękuję ;) A mógłby ktoś jeszcze podpowiedzieć, ustawienie focusowania danej postaci na 1 czy na 5 bedzie najlepsze? Jezeli rozumiecie o co mi chodzi ^^

 

Działa ci combo, harass i aa ? Sprawdzałem na ultimatecarry, sigmarenagr, skorenagar, fiora. Na żadnym skrypcie mi nie działa.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...