Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[L#] LeagueSharp - Darmowy cheat do League Of Legends !


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jaki skrypt do cassio działa ?

 

Patrzyłem cassinator, cass, SnakeSharp, ParadigmCassio i żaden nie działa...

 

 

 

 

Robiłem aktualizacje owych skryptów.

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jaki skrypt do cassio działa ?

 

Patrzyłem cassinator, cass, SnakeSharp, ParadigmCassio i żaden nie działa...

 

 

 

 

Robiłem aktualizacje owych skryptów.

 

Miałeś jakiś błąd przy aktualizacji ? Bo ja mam przy wszystkich. 

Opublikowano

Dobra, mi potrzebne skrypty już działają.

Jak ktoś chce to niech pisze na pw to mu wyśle  dobrą paczkę z działającymi skryptami.


Dlaczego jak zaczynam grę to w LeagueSharp "Program przestał działać" ?

Musisz go odpalić jeszcze raz podczas gry :)

junior.jpg

Opublikowano

Czy tam jest keylogger czy mi się wydaje?

Po zalogowaniu i zaczeciu gry distalem komunikat.

our apologies your summoner has been temporarily logged due to a player support modification to your account. please try again in 5 minutes. 
Opublikowano

 

Czy tam jest keylogger czy mi się wydaje?

Po zalogowaniu i zaczeciu gry distalem komunikat.

our apologies your summoner has been temporarily logged due to a player support modification to your account. please try again in 5 minutes. 

Jak byś sobie przetłumaczył i zobaczył co pisze to byś wiedział co zrobić...

nasze przeprosiny Twój Summoner została tymczasowo zablokowana na skutek modyfikacji wsparcia gracza do swojego konta. Spróbuj ponownie za 5 minut.

I nie pomogę ci  z tym bo nie wiem dlaczego tak się stało, u mnie  wszystko ok jest.

junior.jpg

Opublikowano

Ok u mnie słabo z angolem xD

A dokładnie co to znaczy, coś oni robią na moim koncie wtf?

 

I dlaczego nawet jak włączam 2x w trakcie gry to i tak nie działa i pisze :Program przestał działać"

Opublikowano

Jak byś sobie przetłumaczył i zobaczył co pisze to byś wiedział co zrobić...

nasze przeprosiny Twój Summoner została tymczasowo zablokowana na skutek modyfikacji wsparcia gracza do swojego konta. Spróbuj ponownie za 5 minut.

I nie pomogę ci  z tym bo nie wiem dlaczego tak się stało, u mnie  wszystko ok jest.

I tylko potem nie płacz że dostałeś bana bo sam używasz tego na własną odpowiedzialność.

Ok u mnie słabo z angolem xD

A dokładnie co to znaczy, coś oni robią na moim koncie wtf?

 

I dlaczego nawet jak włączam 2x w trakcie gry to i tak nie działa i pisze :Program przestał działać"

Może masz włączony anty wirus? możliwości jest wiele.

junior.jpg

Opublikowano

I tylko potem nie płacz że dostałeś bana bo sam używasz tego na własną odpowiedzialność.

No to teraz posypią się płacze i tematy czy jest bypass ;-;

Opublikowano

 

Czy tam jest keylogger czy mi się wydaje?

Po zalogowaniu i zaczeciu gry distalem komunikat.

our apologies your summoner has been temporarily logged due to a player support modification to your account. please try again in 5 minutes. 

Daj znać kiedy Ci bana dadzą xDD

Opublikowano

Ok u mnie słabo z angolem xD

A dokładnie co to znaczy, coś oni robią na moim koncie wtf?

 

I dlaczego nawet jak włączam 2x w trakcie gry to i tak nie działa i pisze :Program przestał działać"

prawdopodobnie napisales ticketa bądz wprowadzaja globalne zmiany w kontach - to nie jest ban, spokojnie

Opublikowano

Avast blokuje L#. Przed uruchomieniem programu wyłączyć Avasta i uruchomić jako administrator

Opublikowano

nie mam avasta antywirus off oraz uruchamiam jako administrator sam program sie odpala widze u gory napis tylko skrypty nie dzialaja nie mam zadnego menu ani nic 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...