Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[L#] LeagueSharp - Darmowy cheat do League Of Legends !


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czego jak  odpalam L# to mi wywala error ?:

 

Nie można uruchomić programu, ponieważ na komputerze nie znaleziono MSVCR120.all 

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ktoś powie mi czemu mi nie działa?

 

Jak włączam grę to na LSharpie pisze "Program przestał działać".

Jak w trakcie gry uruchumie jeszcze raz to to samo jest.

Opublikowano

Nie dziala mi L#, poprostu mi sie skrypty nie laduja czy cos, mam zaznaczone i wg. ale poprostu mi ich nie czyta, nie mam ''program nie dziala'' etc. Wlaczam skrypty dopiero podczas ladowania, zamienilem msvcr120 na 32 bity (Moj system), odpalam jako admin i nic. Jakas pomoc?

Opublikowano

Dla Wszystkich którym wywala bug msvcr120.dll

Download Dllki: http://www.speedyshare.com/sFVDR/msvcr120.dll

Scan Dllki: https://www.virustotal.com/pl/file/86e39b5995af0e042fcdaa85fe2aefd7c9ddc7ad65e6327bd5e7058bc3ab615f/analysis/1410537873/

 

Lub możecie też pobrać cały L# który ja używam.

 

Download moja paczka leaguesharp: http://www.speedyshare.com/hdQat/MojL.rar

Scan moja paczka leaguesharp: https://www.virustotal.com/pl/file/c8942bc17ed6d3f207d77751b77147bc7b1598dc82f8878386069702f65853b4/analysis/1410538099/

Niby jakieś tam virusiki się przypałętały ale nikt wam nie nie rozkazuje pobierać ;> A jak jakieś wątpliwości macie to ściągnijcie paczke z innego źródła z all skryptami, wrzuccie ją do skana i wykryje to samo. W każdym bądź razie ja z niej korzystam i świetnie mi chodzi.


Carl Johnson Aka CJ

Kings Never Die
After five years at east coast, It was time to go home.

 

Opublikowano

Ktoś powie mi czemu mi nie działa?

 

Jak włączam grę to na LSharpie pisze "Program przestał działać".

Jak w trakcie gry uruchumie jeszcze raz to to samo jest.

 

Hmm?

Opublikowano

Dla Wszystkich którym wywala bug msvcr120.dll

Download Dllki: http://www.speedyshare.com/sFVDR/msvcr120.dll

Scan Dllki: https://www.virustotal.com/pl/file/86e39b5995af0e042fcdaa85fe2aefd7c9ddc7ad65e6327bd5e7058bc3ab615f/analysis/1410537873/

 

Lub możecie też pobrać cały L# który ja używam.

 

Download moja paczka leaguesharp: http://www.speedyshare.com/hdQat/MojL.rar

Scan moja paczka leaguesharp: https://www.virustotal.com/pl/file/c8942bc17ed6d3f207d77751b77147bc7b1598dc82f8878386069702f65853b4/analysis/1410538099/

Niby jakieś tam virusiki się przypałętały ale nikt wam nie nie rozkazuje pobierać ;> A jak jakieś wątpliwości macie to ściągnijcie paczke z innego źródła z all skryptami, wrzuccie ją do skana i wykryje to samo. W każdym bądź razie ja z niej korzystam i świetnie mi chodzi.

 

 

Działa na 4.16?

BRAK

Opublikowano

Działa na 4.16?

A i owszem. Ten L# działa lecz tutaj masz skrypty które na ten dzień działają

-Evade // may crash while evading
-hi im gosu
-PerfectWard
-BaseUlt2
-TongHop
-Irelia xQx
-Swain xQx
-Vi xQx
-Katarina TC-Crew
-TriKatarina
-Fisherman Fizz
-AhriSharp
-Chewy's Irelia
-Last Hit Marker
-LSRecallTimers
-Cassio (doesnt cast E unless to KS + not farming,lane clear)
-Xerath (not casting "Q" and "R")
-Nidalee madk
-Olaf
-yol0Riven
-kPoppy2
-TryndSharp (not casting)
-Skin Changer
-MasterActivator



Carl Johnson Aka CJ

Kings Never Die
After five years at east coast, It was time to go home.

 

Opublikowano

 

A i owszem. Ten L# działa lecz tutaj masz skrypty które na ten dzień działają

-Evade // may crash while evading
-hi im gosu
-PerfectWard
-BaseUlt2
-TongHop
-Irelia xQx
-Swain xQx
-Vi xQx
-Katarina TC-Crew
-TriKatarina
-Fisherman Fizz
-AhriSharp
-Chewy's Irelia
-Last Hit Marker
-LSRecallTimers
-Cassio (doesnt cast E unless to KS + not farming,lane clear)
-Xerath (not casting "Q" and "R")
-Nidalee madk
-Olaf
-yol0Riven
-kPoppy2
-TryndSharp (not casting)
-Skin Changer
-MasterActivator


 

 

Hmm bo włączyłem i mi nie działało, powiedz mi jeszcze najpierw wchodzę do gry potem włączam program czy jak?

BRAK

Opublikowano

Hmm bo włączyłem i mi nie działało, powiedz mi jeszcze najpierw wchodzę do gry potem włączam program czy jak?

Można to zrobić na parę sposobów

1. Przed dołączeniem do gry uruchamiasz l# i zaznaczasz skrypty których będziesz używać w grze do której za chwile dołączysz

2. Dołączasz do gry i gdy już będziesz miał ekran ładowania zaznaczasz skrypty których chcesz używać, Pamiętaj jednak by w trakcie ładowania kliknąć w Assemblies inaczej skrypty się nie załadują.

 

Ja jednak polecam włączać L# odrazu po dołączeniu do okna ładowania gry.

 

AA i pamiętaj żeby uruchamiać jako Administrator


Carl Johnson Aka CJ

Kings Never Die
After five years at east coast, It was time to go home.

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...