Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[L#] LeagueSharp - Darmowy cheat do League Of Legends !


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam problem z odpaleniem Shapra..

Gdy probuje uruchomić go wywala mi błąd ze nie posiadam bliku o nazwie "msvcr100.dll" oczywiscie pobrałem go i wrzucilem,ale dalej to samo..

Pomoze ktos? :)

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

[L#:4 50% Updated (ver.10.09)] hyh coraz blizej

 

Pytanko z tego IRC dostaniemy cala paczke ze skryptami czy tylko sam program? bo nwm czy sam bede musial kompilowac

Opublikowano

[L#:4 50% Updated (ver.10.09)] hyh coraz blizej

 

Pytanko z tego IRC dostaniemy cala paczke ze skryptami czy tylko sam program? bo nwm czy sam bede musial kompilowac

dostaniemy łatke(update) do L#. Bedziesz musial tylko podmienic pliki :)

Opublikowano

[L#:4 50% Updated (ver.10.09)] hyh coraz blizej

 

Pytanko z tego IRC dostaniemy cala paczke ze skryptami czy tylko sam program? bo nwm czy sam bede musial kompilowac

skąd wiesz ze 50%?

Opublikowano

https://github.com/joduskame/LeagueSharp/releases/download/11.09/lsharp.zip

Link z irc, od Zynoxa(Joduskame)

Zaraz podam skan.

https://www.virustotal.com/pl/file/40f5c97067526dfa4f64e22781641ce45a118d11dfd00de5a5f3dd6f5aac4c06/analysis/1410460821/

Wirusy wykrywa najprawdopodobniej przez spakowanie pliku Leaguesharp.core.dll vmprotect'em.

Jeżeli boicie się ściągać z podanego wyżej linku : https://github.com/joduskame/LeagueSharp/releases/

QUhIR7.png

Opublikowano

 

 

Joduskame podał nam działającego i zrobionego L# na patch 4.16, lecz jest pewien problem.

Gdy to pobrałem i odpaliłem to lola mi wywaliło.. wszystkie pliki skopiowałem ze starego do tego nowego

pliki takie jak:

 

msvcr120.dll

Folder - Sprites  (do folderi Assembiles)

I cała reszte zawartosc z tymi skryptami, folder "system" zostawiłem, poniewaz joduskame tam cos robil.

Po odpaleniu skryptów, wywala z gry i bug splat.. 

 

 

@@@Edit@@@

 

 

Mógłby ktoś podac linka do downloadu całej paczki z wgranymi skryptami (tymi standardowymi)

byłbym bardzo wdzięczny, oraz zapewniam że zmniejszyło by to znacznie ilosc postow w tym temacie

na ten temat! :)

Opublikowano

Jodusakme wrzucił złego league sharpa sam napisał na czacie :D zaraz nowego da.

Dokładnie:

 

"wrong zip folder

 
haha"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...