Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[L#] LeagueSharp - Darmowy cheat do League Of Legends !


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Z taką "smykałką" do biznesów, będziesz robił po 1300 na rękę jak już skończysz gimbazę.

Może z dwie osoby by to kupiły, i projekt by upadł, Honda na szczęscie nie jest debilem.

Nie mam zamiaru się z tobą kłócić, bo widac że tak samo jesteś jakimś tam randomem którego nikt nie zna.

I dla twojego zatkanego mózgu już dawno skończyłem gimnazjum nie to co ty.

Może moja interpunkcja nie jest powalająca ale przynajmniej nie jestem gimbusem jak ty.

Tyle mam ci do powiedzenia, i nawet nie trudź się mi odpisywać bo i tak tego nie przeczytam :)

junior.jpg

Opublikowano

Nie mam zamiaru się z tobą kłócić, bo widac że tak samo jesteś jakimś tam randomem którego nikt nie zna.

I dla twojego zatkanego mózgu już dawno skończyłem gimnazjum nie to co ty.

Może moja interpunkcja nie jest powalająca ale przynajmniej nie jestem gimbusem jak ty.

Tyle mam ci do powiedzenia, i nawet nie trudź się mi odpisywać bo i tak tego nie przeczytam :)

Uważasz się za lepszego bo natrzaskałeś 1000+ postów :D?

już dawno skończyłem gimnazjum nie to co ty.

przynajmniej nie jestem gimbusem jak ty.

Aż się śmiać chce...

Opublikowano

wszystko dziala 0 bugsplatow podmienilem exe i dllki ze w starym L i dziala dobrze. powodzenia ludziska :)

Jestem ciekaw jakim cudem ci to działa skoro tamte dllki są pod wersje 4.15 a nie pod 4.16

junior.jpg

Opublikowano

Jestem ciekaw jakim cudem ci to działa skoro tamte dllki są pod wersje 4.15 a nie pod 4.16

"podmienilem exe i dllki ze w starym L(Folderze)"

Opublikowano

Mi to all działało a teraz zresetowałem LoLa (zmiana regionu) i muszę od nowa pobierać 300 mb patcha, który pobiera się w nieskończoność, hehe. Jutro sprawdzę idę na PornoNight.

Opublikowano

@eCienias umiesz czytać ze zrozumieniem?

Nie wiedziałem, że zostaną one zaktualizowane wszystkie. A chodziło o dzisiaj, czy w piątek?

Opublikowano

Jest jakiś sposób żeby to działało? Mi pokazuje się komunikat, że 'program przestał działać' czy coś w tym stylu

comment_aKm2b5jSiJgvkhmrlSzZ5Yc80OK7Mzta

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...