Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[L#] LeagueSharp - Darmowy cheat do League Of Legends !


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@bhzgame

Każda działa -.-

Pobrałem pierwszą lepszą z forum na 4.16 i działa wszystko 0 bugsplatów i innego tego typu gówna.

To nie wina paczek tylko waszych komputerków. Albo nie używacie mózgu.

 

 

 

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mma pewien problem zaznaczylem skrypty i jak laduje sie do gry to pisze  leaguesharp ale jednak nie działąj mi skrypty w grze pomoże ktoś

Opublikowano

jak sie gra na L# w goldzie 3-2? ciska czy raczej to juz za wysoki poziom?

coś ty  gold 2-3 za wysoki poziom ;d jak ja mam diament 4  i takim ryzem to zabijam lajtowo enemmy i koncze gry 17/3     15/2

Opublikowano

Siemka po tym anty cheacie mozna grac na marksmanie bez dostania bana ? :)


@Thetubson  robi za Ciebię orbwalking   i uzywa automatycznie skilli np w vayne uzywa automatycznie q i jak moze kogos zestunowac to naciska e 

NU94p9A.gif

Opublikowano

Siemka po tym anty cheacie mozna grac na marksmanie bez dostania bana ? :)

@Thetubson  robi za Ciebię orbwalking   i uzywa automatycznie skilli np w vayne uzywa automatycznie q i jak moze kogos zestunowac to naciska e 

Dostaje się bana... Właśnie kolega dostał...

 

Czyli L# nie ma bypassa

Opublikowano

Hejo.

 

Mam pytanie, wszystkie rzeczy są zainstalowane, framework, visual c++ 2010. Po odpaleniu Leaguesharp.loader jest ok i wyskakuje okienko. W assembiles odznacza się

skrypty i daje install. W grze L# jakby nie ma. Nie wiem w czym tkwi problem, tak jakby hm... nie injectował.

Wszystko przebiega na Windows 8.1

 

pozdrawiam

343731479829004887779.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...