Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[L#] LeagueSharp - Darmowy cheat do League Of Legends !


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mi w ogóle nie incjectuje sharpa. Miał ktoś taki problem i sobie z nim poradził? :D

@Edit

Pobrałem paczke z irca i wszystko działa.

g0Tef.jpg

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam , mam problem otoz mam windows 8 pobralem i zainstalowalem wszystkie porzebne programy i po wlaczeniu lola wyskakuje mi ze program League Sharp przestal dzialac , ktos wie jak to rozwiazac?

Opublikowano

Witam , mam problem otoz mam windows 8 pobralem i zainstalowalem wszystkie porzebne programy i po wlaczeniu lola wyskakuje mi ze program League Sharp przestal dzialac , ktos wie jak to rozwiazac?

włącz l# jak bedziesz w ładowaniu postaci

Opublikowano

wczoraj grałem ryzem jedna rozgrywke i wszytsko działało, potem zaczełem grać na innym acc i L#  nie injectuje z grą wogle( niema tego zielonego napisu u góry) i nic nie działa. Co mogło spowodować ten problem?

Opublikowano

Teraz miałem tak że na początku odpalając w lobby tradycyjnie program przestał działać

A gdy już po wejściu do gry spróbowałem włączyć to wyświetliło takie coś : 

http://screenshu.com/static/uploads/temporary/i2/3x/u5/3nu5a0.jpg

MKJogo i inne co ingerują w grę wyłączyć musisz :)

 

Witam , mam problem otoz mam windows 8 pobralem i zainstalowalem wszystkie porzebne programy i po wlaczeniu lola wyskakuje mi ze program League Sharp przestal dzialac , ktos wie jak to rozwiazac?

Odpalaj jako admin i dopiero podczas ładowania gry :)

Take it easy my friend

Opublikowano

Chciałem zobaczyć co to jest i nie działa na customie, czym spowodowane?

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Jaki system? Wgrane Frameworki, Visuale itp? Jakieś błędy?

W7, wgrałem to co było do pobrania. Po prostu jestem na customie i tak jakby nie injectowało się nic

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Wczoraj napisał do mnie pewien ziomal na PW. Że ma taki problem

 

Witam. Pobrałem dziś program Leaguesharp i inne programy potrzebne do tego aby działał, no i mimo to nie injectuje mi się w grze i nie wiem czemu tak jest. Jeśli wiedziałbyś czemu nie działa to napisz, bo jak widziałem w komentarzach to się na tym programie znasz. Prosze pomóż jak możesz.

Doradziłem mu tak



upewnij się że masz zainstalowany
Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable

Jeżeli masz system 64 bitowy to pod 64

jeżeli pod 32 to pod 32 pamiętaj też o net frameworku.

Przeinstaluj obydwa i zrestartuj kompa.


ODpisał że zaczęło działać, pamiętajcie też żeby uruchamiać jako admin.

 

Co do mojej paczki... Wystarczy troche poszukać na forum...

 

Download moja paczka leaguesharp: http://www.speedysha.../hdQat/MojL.rar

Scan moja paczka leaguesharp: https://www.virustot...sis/1410538099/


Carl Johnson Aka CJ

Kings Never Die
After five years at east coast, It was time to go home.

 

Opublikowano

Takie małe pytanko, czy zilean dobrze działa na #l ? Testował ktoś ?

 

 

 

***Jeżeli ktoś chce linka do najnowszej, działającej paczki zapraszam na PW :)

x


Opublikowano

Poda ktoś link do w miarę ogarniętej paczki ?Bo nie grałem tydzień 

Plus wytłumaczy czemu się nie incetuje ?

Opublikowano

Mi też nie injectuje. Przed patchem 4.16 było dobrze, teraz dupa.

dobra mi już działa sprawdzaj wszystkie paczki

Opublikowano

Takie małe pytanko, czy zilean dobrze działa na #l ? Testował ktoś ?

 

 

 

***Jeżeli ktoś chce linka do najnowszej, działającej paczki zapraszam na PW :)

Ja rozumiem ze mozna uzywac na postaciach ktore maja skillshoty albo na postaciach ciezkich do ogarniecia , no ale Zilean?

Tak dobrze działał jak sprawdzialem..

Opublikowano

Zrboi ktoś jakiś tut jak używacć tego Sharpa? Mi to gówno nie działa, wszystkiego próbowałem.

najlepiej powiedzieć nie działa i "pomóżcie" Boże czemu żyję z takimi ludźmi... Najpierw może napisz w czym problem, co Ci się pokazuje, czy odpala a nie chodzi w lolu czy co... Nie jesteśmy jasnowidzami -,-

Opublikowano

Zrboi ktoś jakiś tut jak używacć tego Sharpa? Mi to gówno nie działa, wszystkiego próbowałem.

Przecież ten temat to poradnik. Polecam wyłączyć avasta, po czym od nowa ściągnąć i wypakować całą paczkę, avast ma w zwyczaju kasować pliki L#

comment_aKm2b5jSiJgvkhmrlSzZ5Yc80OK7Mzta

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...