Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[L#] LeagueSharp - Darmowy cheat do League Of Legends !


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

dobra koledzy dzieki za rady juz ogarnalem jak to zrobic jednakze skrypt wlaczam w que to wiem , oprocz skryptow do postaci polecacie inne ? jakie ? o co chodzi z marksman oraz tym "anty afk" interesuje mnie tez dlaczego wiele osob gardzi tak tym yasuo? ; >

­345mulx.jpg

Opublikowano

dobra koledzy dzieki za rady juz ogarnalem jak to zrobic jednakze skrypt wlaczam w que to wiem , oprocz skryptow do postaci polecacie inne ? jakie ? o co chodzi z marksman oraz tym "anty afk" interesuje mnie tez dlaczego wiele osob gardzi tak tym yasuo? ; >

mi yasuo dobrze sie gralo ustawilem sobie go pod swoje hotkeye i luj w ch** :D

POMOGŁEM ? ;> Fapka W Góre ^^

Opublikowano

Tak jest bo strona jest DDosowana a tam jest ich strona wbudowana ;]

 

 

 

btw. Odpalajcie bota przy okienku ładowania gry bo bedzie "Program przestał działać". Ja już 4 winy Zerathem ^^  Swoją drogą podobno mają dodać Viktora i pisali, że to nowa syndra na high elo. Ciekawe czy dobry skrypcik będzie. Bo sam Viktor to przechuj a co dopiero ze skryptem i po reworku.

Przecież jest już od dawna skrypt na Viktora... ViktorSharp, nie znasz? :x

 

http://www.speedyshare.com/bYk7E/LS.rar Najnowsze skrypty - 100% działający folder.

 

Aby działało wymagane: Net Framework 4.5.1.  //Zawiera WSZYSTKIE najnowsze skrypty. W tym ViktorSharp o który kolega prosił :)

 

 

 

 

Dzieciaku uważaj na słowa

 

Dzieciaku? Ile masz lat, że mówisz do mnie dzieciaku... Hah, zabawne.

Take it easy my friend

Opublikowano

Przecież jest już od dawna skrypt na Viktora... ViktorSharp, nie znasz? :x

 

http://www.speedyshare.com/bYk7E/LS.rar Najnowsze skrypty - 100% działający folder.

 

Aby działało wymagane: Net Framework 4.5.1.  //Zawiera WSZYSTKIE najnowsze skrypty. W tym ViktorSharp o który kolega prosił :)

 

 

 

 

 

Dzieciaku? Ile masz lat, że mówisz do mnie dzieciaku... Hah, zabawne.

Jeśli moge dodam do downloadu ;)

<3

Koza Gold
 

Opublikowano

Ej jak to w końcu jest z dodawaniem skryptów do leaguesharp'a? Pomoże ktoś?

Jeżeli pomogłem daj "Lubię To" i 5 na profilu :)

Opublikowano

Jeśli moge dodam do downloadu ;)

 

Jasne dodawaj ;)

Na pewno więcej niż ty sądząc po twoich słowach

Spoko ;)

 

Ej jak to w końcu jest z dodawaniem skryptów do leaguesharp'a? Pomoże ktoś?

SVN Compiler i do przodu, ale nie ma sensu, ja podałem ze wszystkimi aktualnymi skryptami i jest na 100% działający :)

Take it easy my friend

Opublikowano

Uwaga link do pobrania paczki jakiegoś helpera z IRC właśnie jego paczka mi działa najlepiej

http://www.mediafire.com/download/g1qp6z61511hhyd/LSharp.rar

 

@Chooca

 

Podepnij TEN link do downloadu.

Ten najlepszy.

 

 

@Edit

 

xDD

widzę że to jest to co koles @3xup

Opublikowano

ktos tam pisał o kacie ze czasem ulta przerywa a ja mam znowu inny problem bo u mnie to ulta używa ze strasznym opoznieniem

Pobierz LS wrzucony przeze mnie i używaj GX Katarina

 

Jaki sens ma ten hack, skoro nie działa na rankedach :C?

Co dokładniej masz na myśli? :) Mi Custom śmiga, ale teraz nie mam czasu sprawdzić nawet normala, dziś w nocy wszystko sprawdzę :)

 

 

 

 

Uwaga link do pobrania paczki jakiegoś helpera z IRC właśnie jego paczka mi działa najlepiej

http://www.mediafire.com/download/g1qp6z61511hhyd/LSharp.rar

 

@Chooca

 

Podepnij TEN link do downloadu.

Ten najlepszy.

Właśnie ten pobrałem, sprawdziłem i wrzuciłem bo link zgubiłem a jakiś ziomek szukał^^ To jest to samo co ode mnie :D

Take it easy my friend

Opublikowano

Pobierz LS wrzucony przeze mnie i używaj GX Katarina

 

Co dokładniej masz na myśli? :) Mi Custom śmiga, ale teraz nie mam czasu sprawdzić nawet normala, dziś w nocy wszystko sprawdzę :)

 

 

 

 

Właśnie ten pobrałem, sprawdziłem i wrzuciłem bo link zgubiłem a jakiś ziomek szukał^^ To jest to samo co ode mnie :D

Na curstomach, normalach itp działa, ale nie działa na rankedach :(.

Opublikowano

Postami terminatora to bym się nie przejmował, jemu nigdy nic nie działa.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...