Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Chyba zageam na vitual ale też zastanawiam się nad pandorą 

Virtual. Tam przynajmniej administracja odwiedza serwer ;)

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Dobry drop sztabek obojętnie jaka wartość sztabki
Dodatkowe Info:Gra w miarę sporo osób
Nagroda za pomoc:+10 like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Na serwerze easy

Dodatkowe Info: Stabilny i trochę graczy żeby było 

Nagroda za pomoc: Like i satysfakcję

Castios ;)

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

 

Zależy mi najbardziej na: 1,5k-2k graczy, stabilny, nie nastawiony na IS, nie za stary

Dodatkowe Info: Serwer może być polski lub zagraniczny, bez znaczenia

Nagroda za pomoc: Limit

Dreikon, Imvoria s2, jeśli może być MNIEJ graczy: Moyes.
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Dość dużo osób online, jak najmniej nawalone eq i ulepszaczy, serwer stabilny, może być jakiś starszy (gra pod ranking mnie nie interesuje), jak najmniej bugów.
Dodatkowe Info: Najbardziej by mi odpowiadał jakiś łatwy serwer, ale jak znajdzie się coś trudniejszego spełniającego te kryteria to chętnie sprawdzę.
Nagroda za pomoc: Lajk :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dość dużo osób online, jak najmniej nawalone eq i ulepszaczy, serwer stabilny, może być jakiś starszy (gra pod ranking mnie nie interesuje), jak najmniej bugów.

Dodatkowe Info: Najbardziej by mi odpowiadał jakiś łatwy serwer, ale jak znajdzie się coś trudniejszego spełniającego te kryteria to chętnie sprawdzę.

Nagroda za pomoc: Lajk :)

Dzisiaj startuje ShivaMT2

Balmora S2

Ishya

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dość dużo osób online, jak najmniej nawalone eq i ulepszaczy, serwer stabilny, może być jakiś starszy (gra pod ranking mnie nie interesuje), jak najmniej bugów.

Dodatkowe Info: Najbardziej by mi odpowiadał jakiś łatwy serwer, ale jak znajdzie się coś trudniejszego spełniającego te kryteria to chętnie sprawdzę.

Nagroda za pomoc: Lajk :)

Malestia ;)

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Mili ludzie, serwer 4fun easy
Dodatkowe Info: Żeby sie trzymał, a nie tydzień i padnie, prosze nie reklamować tych nowych serwerów, która są reklamowane na forum D: Może być cos typu iMetin, łatwy exp, stalki nie stalki u handlarzy i takie rózne pierdółki
Nagroda za pomoc:Limit

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Spora ilość osób online, easy - medium, w miare stabilny, badz jakiś który niedawno wystartował.
Dodatkowe Info: Sporo nowości :)
Nagroda za pomoc: Lajk 

ken_kaneki_by_bercikovsky-d7ytshz.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Spora ilość osób online, easy - medium, w miare stabilny, badz jakiś który niedawno wystartował.

Dodatkowe Info: Sporo nowości :)

Nagroda za pomoc: Lajk 

Castiosa sprawdź, może też Moyes? ;)

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Łatwym expie , łatwym zdobywaniem eq oraz spora ilość graczy

Dodatkowe Info:Planuję zacząć grę od nowa (PRIV) typ serwera easy

Nagroda za pomoc:...

Opublikowano

color=#ffa07a]Nie wiem gdzie grać! Pomocy:

Zależy mi najbardziej na: Łatwym expie , i łatwym zdobywaniem eq oraz sporo graczy

Dodatkowe Info: Planuję zacząć grę od nowa (PRIV)

Nagroda za pomoc: ...

Castios - easy, maksymalny poziom przy ciągłym expie w 1 dzień, łatwe sposoby na eq.

Argentus ;)

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Łatwym dorobieniu się, spore ceny perf eq
Dodatkowe Info:Serwer w miarę nowy
Nagroda za pomoc:Like :)

Opublikowano

Nie Wiem Gdzie Grać Pomocy 

Zależy Mi najbardziej na Dobrej Administracji Duzo Eventow Duzo Ludzi Ponad 1k

Dodatkowe Info Gram Na Ravi Balmorce Dreikon Virtual Invori

Nagroda za Pomoc Like

Opublikowano

Nie Wiem Gdzie Grać Pomocy 

Zależy Mi najbardziej na Dobrej Administracji Duzo Eventow Duzo Ludzi Ponad 1k

Dodatkowe Info Gram Na Ravi Balmorce Dreikon Virtual Invori

Nagroda za Pomoc Like

Może ishya.pl ? serwer typu easy

Opublikowano

Nie Wiem Gdzie Grać Pomocy 

Zależy Mi najbardziej na Dobrej Administracji Duzo Eventow Duzo Ludzi Ponad 1k

Dodatkowe Info Gram Na Ravi Balmorce Dreikon Virtual Invori

Nagroda za Pomoc Like

shivamt2 - będzie 1k ;)

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Brak 6-7, bądź dostępny, ale tylko z bonami do expa. Medium. Duża rzesza graczy. Łatwość dostępu itemów. Sposób na zarobek.

Dodatkowe Info: O odpowiedź proszę używając taga @ruku - albo zacytować odpowiedź. ;-)

Nagroda za pomoc: Like. 

2009 - słyszysz mnie?

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Brak 6-7, bądź dostępny, ale tylko z bonami do expa. Medium. Duża rzesza graczy. Łatwość dostępu itemów. Sposób na zarobek.
Dodatkowe Info: O odpowiedź proszę używając taga @ruku - albo zacytować odpowiedź. ;-)
Nagroda za pomoc: Like. 

 

Dreikon, Malestia, Crados, który startuje 13 lutego ;)

 

 

Nie Wiem Gdzie Grać Pomocy 

Zależy Mi najbardziej na : +1k graczy , stabilny, ogarnięty, easy lub medium

Dodatkowe Info: Przyjemny exp i handel :)

Nagroda za Pomoc Like

 

Malestia - medium

Crados, który startuje 13 lutego. 

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Opublikowano

Szukam serwera

Zależy mi najbardziej na: gdzies gdzie bedzie nowa 5 klasa - wilkołak. Duza ilosc grczy ok. 1k

Dodatkowe info: serwer hard/medium moze byc zagraniczny

Nagroda: Limit

Opublikowano

Szukam serwera

Zależy mi najbardziej na: gdzies gdzie bedzie nowa 5 klasa - wilkołak. Duza ilosc grczy ok. 1k

Dodatkowe info: serwer hard/medium moze byc zagraniczny

Nagroda: Limit

metin2rage.com :) 

Opublikowano

Chima, w 06 Lut 2015 - 15:28, powiedział:snapback.png

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

 

Zależy mi najbardziej na: 1,5k-2k graczy, stabilny, nie nastawiony na IS, nie za stary

Dodatkowe Info: Serwer może być polski lub zagraniczny, bez znaczenia

Nagroda za pomoc: Limit

Dreikon, Imvoria s2, jeśli może być MNIEJ graczy: Moyes.

Moyes - tam już nikt nie gra... a serwer idzie na dno.... ;/ Dreikon - cieżko sie wybić bez IS bo coraz mniej ludzi, i gonić tak zwaną "topkę" jest ciężko.

Invoria S2 - hmmm odnosze wrażenie że bez IS może być ciężko, ale warto spróbować...

 

Odemnie :Ardanis, VrtualMT2 - nie polecam ze wzgłedu na administrację i to ze robią serwer typowo pod kilka gildii i tylko dla nich, a każde zmiany i update są robione pod graczy max levelowych ze sporym budżetem, do tego dochodzi jeszcze pomaganie "pupilkom" przez GMa i GM pomaga też sobie na prywatnych postkach (navi i inne magiczne rzeczy) co strasznie psuje grę i radochę o czym chyba nawet sam admin nie wie. Do tego licznik który jest niestety spooro podkręcony , i jak pokazuje 800 graczy - w realu może być tak ze znajdziesz 100. ALe jeśli masz ochotę się pobawić i pownerwiać - zajrzyj. IS nie robi tam różnicy, jak się zaweźmiesz, w rok wbijesz max lvl i EQ.

54169037467327365173.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Przyjemności gry, żeby nie było dużo cheaterów, stabliny rynek i serwer który nie padnie pod paru dniach/miechach

Dodatkowe Info: Serwer medium, aby dużo ludzi grało jak nawiecej.

Nagroda za pomoc: Like i 5

Witam, daje Tobię lik'a ? Widocznie zasłużyłeś.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...