Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:  Ilosci osób ok. 1.5k + 
Dodatkowe Info: Easy / medium , coś typu virtualmt2 , dużo broni nowych , dużo zbroi , aktywna administracja + gm , exp moze byc medium /easy , brak 6/7   i nie za duzy nacisk  na is
Nagroda za pomoc:Like

2rnaqtk.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:  Ilosci osób ok. 1.5k + 

Dodatkowe Info: Easy / medium , coś typu virtualmt2 , dużo broni nowych , dużo zbroi , aktywna administracja + gm , exp moze byc medium /easy , brak 6/7   i nie za duzy nacisk  na is

Nagroda za pomoc:Like

Invoria s2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:  Ilosci osób ok. 1.5k + 

Dodatkowe Info: Easy / medium , coś typu virtualmt2 , dużo broni nowych , dużo zbroi , aktywna administracja + gm , exp moze byc medium /easy , brak 6/7   i nie za duzy nacisk  na is

Nagroda za pomoc:Like

Dreikon lub Catios Startuje jutro wieczorem 

 

Ps. @RockerS bez nacisku na IS miało być ;) 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Medium/Easy
Dodatkowe Info: Serwer działa miesiąc minimum, max. 2 miesiące

Online minimum 500-800 osób
Nagroda za pomoc: Lajki ;)

Opublikowano

Dreikon lub Catios Startuje jutro wieczorem 

 

Ps. @ bez nacisku na IS miało być 

dreikon s2 czy co?;p

 

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Ilosci osób ok. 1.5k +

Dodatkowe Info: Easy / medium , coś typu virtualmt2 , dużo broni nowych , dużo zbroi , aktywna administracja + gm , exp moze byc medium /easy , brak 6/7 i nie za duzy nacisk na is

Nagroda za pomoc:Like

Dreikon
Opublikowano

@eSejusiek invoria s2 i nacisk na is ? bez przesady, trochę czaszki i śmiało bez isa można tyrać.

Dyskusja nie w tym temacie. 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Medium/Easy
Dodatkowe Info: Serwer działa miesiąc minimum, max. 2 miesiące

Online minimum 500-800 osób
Nagroda za pomoc: Lajki ;)

Ishya < easy

pompamt2 < medium 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na: 1,5k-2k graczy, stabilny, nie nastawiony na IS, nie za stary
Dodatkowe Info: Serwer może być polski lub zagraniczny, bez znaczenia
Nagroda za pomoc: Limit

Pasjonat
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 1,5k-2k graczy, stabilny, nie nastawiony na IS, nie za stary

Dodatkowe Info: Serwer może być polski lub zagraniczny, bez znaczenia

Nagroda za pomoc: Limit

 

Invoria s2, Dreikon

Jeśli oczekujesz na moją odpowiedź - oznacz mnie @m0u

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze easy.
Dodatkowe Info: Jakiś fajne serwerek, łatwo z exp'em, eq. Mało bugów itp. Myślałem na Castios lub na invoria s2. Który lepsze, jedynie rozbudowane komentarze będą nagradzane.
Nagroda za pomoc: 10 lajków minimum 5 zdań.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: PVP/GILDIE/MEDIUMOHARD
Dodatkowe Info: stoi jeszcze jakis serwer tego typu?? gdzie liczy sie pvp i jest sporo ludu?? 
Nagroda za pomoc: Like i buzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: PVP/GILDIE/MEDIUMOHARD

Dodatkowe Info: stoi jeszcze jakis serwer tego typu?? gdzie liczy sie pvp i jest sporo ludu?? 

Nagroda za pomoc: Like i buzi

 Balmora s2? Ravia s2, cradosmt2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: PVP/GILDIE/MEDIUMOHARD

Dodatkowe Info: stoi jeszcze jakis serwer tego typu?? gdzie liczy sie pvp i jest sporo ludu?? 

Nagroda za pomoc: Like i buzi

Balmora s1 , Balmora s2 , CradosMT2 - ravi nie polecam ani s1 ani s2 ;) 

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Na serwerze easy

Dodatkowe Info: Stabilny i trochę graczy żeby było 

Nagroda za pomoc: Like i satysfakcję

Pasjonat
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Na serwerze easy

Dodatkowe Info: Stabilny i trochę graczy żeby było 

Nagroda za pomoc: Like i satysfakcję

Dreikon

Jeśli oczekujesz na moją odpowiedź - oznacz mnie @m0u

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Na serwerze easy

Dodatkowe Info: Stabilny i trochę graczy żeby było 

Nagroda za pomoc: Like i satysfakcję

Dreikon to bardzo dobra decyzja. 

qaz3pc.jpgteż was kocham <3

784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...