Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:  Serwer Medium/Hard żeby grało dużo graczy i panowała fajna atmosfera
Dodatkowe Info: Serwer żeby było się trzeba napocić troszkę, żeby trochę ciężko zrobić sobie EQ, oraz fajne misje. Zależy mi tez na tym żeby można było kupić yangi lub baryłki na allegro
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

ZBIERAM ---

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze podobnym do crados/ascarial
Dodatkowe Info: min 400 online+ / max 130 / hard/medium 
Nagroda za pomoc: nwm

 

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:  Serwer Medium/Hard żeby grało dużo graczy i panowała fajna atmosfera
Dodatkowe Info: Serwer żeby było się trzeba napocić troszkę, żeby trochę ciężko zrobić sobie EQ, oraz fajne misje. Zależy mi tez na tym żeby można było kupić yangi lub baryłki na allegro
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

 

 

Crados/ascarial - crados 100kk -4-6 zl / ascarial brylka 400kk 1 zl 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości graczy przynajmniej 1000+ oraz miłej atmosferze
Dodatkowe Info: Najlepiej medium, tanie zmianki, nie trudno o eq
Nagroda za pomoc: lajk

6833714485704641138151.jpeg

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:  Serwer easy/medium, graczy 1 k +
Dodatkowe Info: serwer max lvl 200-250, bronie do pvp najlepiej bez um/śr, nie chcę virtuala,pandory,imetin2,metek2 i innych starych serwerów. Jest jakiś dobry serwer easy na rynku prócz dreikona?
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

 

Dreikon.pl to chyba jedyny serwer easy, gdzie gra 1k luda, lub virtualmt2.

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer easy, łatwe misje (nie za dużo), robienie dunegonów solo każdą klasą, 
Dodatkowe Info: Najlepiej żeby yang szybko leciały :)
Nagroda za pomoc: 5lajków za odpowiedź :) Z góry dziękuję

 

Spróbuj na PangeaYt2.

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości graczy przynajmniej 1000+ oraz miłej atmosferze

Dodatkowe Info: Najlepiej medium, tanie zmianki, nie trudno o eq

Nagroda za pomoc: lajk

Polecam Ascariala i Cradosa :)

49945496407446987479.jpg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości graczy przynajmniej 1000+ oraz miłej atmosferzeDodatkowe Info: Najlepiej medium, tanie zmianki, nie trudno o eqNagroda za pomoc: lajk

virtualmt2.pl

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości graczy przynajmniej 1000+ oraz miłej atmosferze

Dodatkowe Info: Najlepiej medium, tanie zmianki, nie trudno o eq

Nagroda za pomoc: lajk

virtual, dreikon

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:  Serwer Medium/Hard żeby grało dużo graczy i panowała fajna atmosfera
Dodatkowe Info: Serwer żeby było się trzeba napocić troszkę, żeby trochę ciężko zrobić sobie EQ, oraz fajne misje. Zależy mi tez na tym żeby można było kupić yangi lub baryłki na allegro
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

 

Ravia s2- są Yangi na allegro, 2,50 zł- 10kk. :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: medium, sporo graczy, bez 6-7 klasowych, bez klasowego eq, bez KD int sila itd,
Dodatkowe Info: gralem na dreikon, invoria
Nagroda za pomoc: Karny k**as xD

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer easy, łatwe misje (nie za dużo), robienie dunegonów solo każdą klasą, 

Dodatkowe Info: Najlepiej żeby yang szybko leciały :)

Nagroda za pomoc: 5lajków za odpowiedź :) Z góry dziękuję

Virtualmt2
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer easy, łatwe misje (nie za dużo), robienie dunegonów solo każdą klasą, 
Dodatkowe Info: Najlepiej żeby yang szybko leciały :)
Nagroda za pomoc: 5lajków za odpowiedź :) Z góry dziękuję

 

 

Dreikon v2 

Kasa może nie leci szybko, lecz ulepki z metków którymi idzie ładnie zarobić, misje easy typu zabicia graczy/biolog, biloga łatwo wykonać iż za PD- Punkty Dreikon można wykupić Eliksiry dzięki którym możesz oddawać all przedmioty bez czekania czasu i żadnego palenia :)

6222704500-1434194730.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na: medium, sporo graczy, bez 6-7 klasowych, bez klasowego eq, bez KD int sila itd,Dodatkowe Info: gralem na dreikon, invoriaNagroda za pomoc: Karny k**as xD

Promt2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Easy/medium ///// 500 graczy + ///// Odpada XenoxMT2,Invoria,PROMT2 ,ArgentusMT2
Dodatkowe Info: Jak możecie dajcie pare propozycji ;)
Nagroda za pomoc:5* w profilu + Lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:EASY/PVP
Dodatkowe Info: Szukam takiego serwera żeby było można sie pobawić pvp bez isa, żeby było dużo luda

Nie chodzi mi o takie serwey jak pandora, xenox, promt2...
Nagroda za pomoc: +

http://www.mpcforum.pl/topic/1402855-dodawanie-skrypt%C3%B3wtworzenie-cheat%C3%B3w-w-java/

Kto potrafi, niech pomoże, bardzo dla mnie na tym zalezy :/ 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy/medium ///// 500 graczy + ///// Odpada XenoxMT2,Invoria,PROMT2 ,ArgentusMT2

Dodatkowe Info: Jak możecie dajcie pare propozycji ;)

Nagroda za pomoc:5* w profilu + Lajk

 

Virtual

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:EASY

Dodatkowe Info:Zarabia sie na ulepszaczach , a nie na dropieniu sztab itd...

Nie chodzi mi o xenoxmt2 ,pandora

Nagroda za pomoc:Ni ma :D

 Dreikon V2

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:EASY/PVP

Dodatkowe Info: Szukam takiego serwera żeby było można sie pobawić pvp bez isa, żeby było dużo luda

Nie chodzi mi o takie serwey jak pandora, xenox, promt2...

Nagroda za pomoc: +

 

dreikon

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy/medium ///// 500 graczy + ///// Odpada XenoxMT2,Invoria,PROMT2 ,ArgentusMT2

Dodatkowe Info: Jak możecie dajcie pare propozycji ;)

Nagroda za pomoc:5* w profilu + Lajk

Verdea.pl
Opublikowano

Niestety jak dla mnie to też gówno, nie jest to takie easy/ pvp, czekam na dalsze wypowiedzi.

To zobacz 4funmt2, lecz nie wiem ile tam gra luda..

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:EASY/PVP

Dodatkowe Info: Szukam takiego serwera żeby było można sie pobawić pvp bez isa, żeby było dużo luda

Nie chodzi mi o takie serwey jak pandora, xenox, promt2...

Nagroda za pomoc: +

 

dreikon

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Easy, ogar administracja + duza ilosc graczy +/- 3k
Dodatkowe Info: Najlepiej zeby to byl nowy server ale z "przyszloscia"
Nagroda za pomoc: Lajk

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...